Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube

Pozvánka na Grand Prix TTC Praha mládeže

Zveme vás na druhý turnaj mládeže okresní a rekreační úrovně pro děti a mládež – Grand Prix TTC Praha.

Fuček Miloslav

25.10.2017

Pozvánky

Přečteno: 944

Komentářů: 0

Grand Prix nejmladšího žactva

V neděli 27. 1. 2019 se Lukáš zúčastnil dalšího Grand Prix v kategorii nejmladšího žactva.

04.02.2019

Reportáže

Přečteno: 941

Tréninky o Velikonočních prázdninách

Jak budou probíhat tréninky v týdnech, do kterých zasahují Velikonoční prázdniny?

23.03.2018

Informace

Přečteno: 937

O jarních prázdninách tréninky nebudou

V následujícím týdnu jarních prázdnin tréninky mládeže ani přípravky nebudou.

11.02.2018

Informace

Přečteno: 936

Vítězi Mikulášského turnaje se stali Jandus, Čejka a Kratochvíl

Včera se odehrál v Centru stolního tenisu Ďáblice už třetí turnaj 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.

10.12.2017

Reportáže

Další kondiční cvičení s Tomášem Polanským

Další typ, jak si zlepšit kondici přináší na videu Tomáš Polanský.

01.05.2020

Metodika

Přečteno: 932

Vítězi Rodinného turnaje družstev se stali Kubíčkovi

Rodinný turnaj dvougeneračních družstev je tradiční tečkou za sezónou turnajů pro mládeže, které pořádá TTC Praha. Tentokrát suverénně zvítězili Kubíčkovi.

15.06.2019

Reportáže

Přečteno: 930

Velká cena Jižního Města – bodovací turnaj mládeže

Už začátkem září začne série celorepublikových bodovacích turnajů mládeže v Praze Velkou cenou Jižního Města.