Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Předposledním prázdninovým turnajem v Centru zábavy je Srpnový turnaj.

Pozvánky

Přečteno: 1630

Komentářů: 0

Jarní cena Jižního Města ukončila sérii turnajů nejmladších žáků

Poprvé jsme měli oba naše hráče v šestnáctce nejlepších. Turnaj vyhrál Jakub Kaucký před Štěpánem Waldhauserem, celoou sérii vyhrál naopak Štěpán Waldhauser před Jakubem Kauckým.

27.04.2014

Reportáže

Přečteno: 1628

Nábor nových hráčů pokračuje

V tomto a příštím týdnu intenzivně pokračuje nábor nových členů. Je mu částečně přizpůsoben i program tréninku. Přijďte se podívat a vyzkoušet si trénink.

20.02.2018

Pozvánky

Přečteno: 1621

Vítězem Velké ceny Jižního Města mladších žáků se stal Jonáš Kulveit

V neděli se konal v herně Elizzy další turnaj ze série Grand Prix mladších žáků, kterých se od nás zúčastnili Tomáš Sedláček a Vojtěch Podrazil.

05.03.2014

Reportáže

Přečteno: 1609

Dvojnásobné vítězství Pisára v Modřanech

V sobotní Velké ceně Modřan nejmladšího žactva vyhrál Jan Pisár dvouhru i čtyřhru (společně s Pavlem Sláčalem). Zopakoval tak svůj úspěch z minulé Grand Prix nejmladšího žactva.

01.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1592

Vítězem dvouhry i čtyřhry Václav Podrazil

V druhém turnaji kategorie nejmladšího žactva Grand Prix TTC Praha vyhrál dvouhru i čtyřhru Václav Podrazil, který ve finále dvouhry porazil svého spoluhráče ze čtyhry Ondřeje Melíška.