Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

O vítězství Maláta rozhodl až poslední zápas

12.10.2014

Reportáže

Přečteno: 1348

Komentářů: 0

V úvodním turnaji Velké ceny Centra zábavy Karlín dorostu vyhrál Ondřej Malát. Rozhodoval maž poslední zápas s Tomášem Sedláčkem, který jej v 1. kole porazil.

Protože se na Marcel Cup dorostu sešlo pouze pět hráčů, hráli systémem každý s každým dvoukolově. To přineslo nemálo zajímavých situací, protože boje většiny hráčů byly velmi vyrovnané. Po prvním kole se odehrály čtyřhry, které protože byly pouzze dva páry, měly rovnou finále.

O vítězi rozhodoval až poslední zápas Maláta se Sedláčkem. Sedláček v prvním kole porazil Maláta 3:0, ale prohrál s Podrazilem, což se mu stalo osudným. V 2. kole prohlál Sedláček s Malátem těsně 2:3, což by mu, pokud by nebyl prohrál s Podrazilem, stačilo k vítězství na vzájemné zápasy. Takto měl o vítězství méně a musel se spokojit s 2. místem.

Dvouhry – 1. kolo

Galan – Malát 0:3(-0,-1,-5), Podrazil Václav – Fritsch 1:3(-9,-7,7,-7), Malát – Podrazil Václav 3:1(-9,5,3,5), Sedláček – Galan 3:0(2,7,7), Podrazil Václav – Sedláček 3:2(-4,12,9,-4,9), Fritsch – Malát 0:3(-9,-7,-6), Sedláček – Fritsch 3:2(7,-8,-7,7,5), Galan – Podrazil Václav 0:3(-6,-7,-5), Fritsch – Galan 3:0(0,1,1), Malát – Sedláček 0:3(-3,-9,-11)

Čtyřhra – finále

Malát, Sedláček – Podrazil Václav, Fritsch 3:0(5,6,9)

Pořadí čtyřhry

1. Ondřej Malát a Tomáš Sedláček (oba TTC Praha), 2. Václav Podrazil (TTC Praha) a Roland Fritsch (Sparta Praha)

Dvouhry – 2. kolo

Galan – Malát0:3(-2,-3,-5), Podrazil Václav – Fritsch 0:3(-4,-14,-11), Malát – Podrazil Václav 3:0(6,8,2), Sedláček – Galan 3:0(5,1,4), Podrazil Václav – Sedláček 1:3(-5,-5,6,-13), Fritsch – Malát 0:3(-5,-9,-4), Sedláček – Fritsch 3:0(13,9,3), Galan – Podrazil Václav 0:3(-5,-6,-10), Fritsch – Galan 3:0(7,7,6), Malát – Sedláček 3:2(7,-9,-9,2,7)

Pořadí dvouher

1. Ondřej Malát – TTC Praha 15, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha 14, 3. Roland Fritsch – Sparta Praha 12, 4. Václav Podrazil – TTC Praha 11, 5. Samuel Galan – TTC Praha 8

Pořadí série Velké Ceny Centra zábavy Karlín po 1. turnaji v dvouhrách:

1. Ondřej Malát – TTC Praha 2000, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha 1900, 3. Rolan Fritsch – Sparta Praha 1800, 4. Václav Podrazil – TTC Praha 1700, 5. Samuel Galan – TTC Praha 1

Pořadí série Velké Ceny Centra zábavy Karlín po 1. turnaji v čtyřhrách:

1. až 2. Ondřej Malát – TTC Praha 2000 a Tomáš Sedláček – TTC Praha 2000, 3. až 4. Roland Fritsch – Sparta Praha 1 a Václav Podrazil – TTC Praha 1

Ze zúčastněných hráčů nebyl ani jeden na žádném žebříčku, proto je koeficient turnaje malý a pomocný žebříček dorostu vypadá takto: 1. Ondřej Malát – TTC Praha 10, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha 9,5, 3. Roland Frisch – Sparta Praha 9, 4. Václav Podrazil – TTC Praha 8, 5. Samuel Galan – TTC Praha 1

Hráči spolu sváděli velice vyrovnané boje, takže si dobře zahráli. Škoda, že nedorazilo více hráčů. Doufejme, že příště bude hráčů více. Dalším turnajem dorostu má být 4. 1. 2015 Novoroční turnaj, ale vzhledem k problémům v kategorii dospělých bude velice pravděpodobně zařazen turnaj dorostu dříve místo některého z turnajů v kategorii dospělých. Pravděpodobný termín je 22. 11. 2014.

Ceny do turnaje pro hráče na 1. a 2. místě v dvouhrách dodala firma Vše na stolní tenis.