Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Na posledním Grand Prix PSST U13 se Jáchym umístil na druhém místě

17.03.2024

Reportáže

Přečteno: 165

Komentářů: 0

Dnes se konal poslední turnaj Grand Prix PSST v kategorii U13. V této sezóně už bude v této kategorii pouze turnaj Masters, kde je Jáchym v celé sérii těchto turnajů na 2. místě.

Jáchym byl v tomto turnaji druhým nasazeným hráčem a tak hrál ve skuopině B, kde na úvod porazil 3:0(2,3,2) Zuzanu Múčkovou (Sokol Všetaty). V druhém kole Jáchyma čekal Teo Rypar ze Slavoje Praha, kterého Jáchym porazil 3:0(2,6,7). O vítězství ve skupině hrál Jáchym s druhým nasazeným do skupiny Tadeášem Trejbalem (Kotlářka Praha), kterého porazil 3:0(9,8,6). V posledním zápase Jáchym porazil Alana OPolesa (TTC Elizza Praha) 3:0(3,1,1).

Pořadí skupiny B: 1. Jáchym Bašta 8, 2. Teo Rypar 7, 3. Tadeáš Trejbal 6, 4. Zuzana Múčková 5, 5. Alan Poles 4.

Ve čtvrtfinále porazil Jáchym 3:0 Kláru Šálenou ze Sokola Mnichovo Hradiště. V semifinále Jáchym svedl velký boj s Vincentem Špinarem (SK Zomka Nymburk), který sice vyhrál 3:0, ale v každém setu se bojovalo o každý míček. V druhém semifinále porazil Jan Machovec (HB Ostrov) 3:1 Filipa Bednáře (Kotlářka Praha), čímž se otevřela Jáchymovi šance na vítězství v turnaji, protože s Machovcem měl bilanci 3:0, zatímco Bednáře dosud neporazil. Jáchym ale tuto šanci neproměnil, Machovec hrál v životní formě, vše mu "padalo" na stůl a prakticky nekazil. Jáchym mu podlehl v pěti setech po velkém boji 2:3 a skončil druhý. Třetí místo vybojoval Filip Bednář, když porazil Vincenta Špinara.

Jáchyma teď v kategorii U13 čeká 8. 5. 2024 turnaj Masters. Před tím ale absolvuje ještě 6. a 7. 4. 2024 Mistrovství ČR U13 v Havířově a 5. 5. 2024 nás čeká jarní kolo přeboru Prahy družstev U13.