Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Zimní turnaj vyhráli Navrátil, Frydrych a dvakrát Šťastný

08.01.2023

Reportáže

Přečteno: 203

Komentářů: 0

Dopoledne včera hrálo dvakrát šest hráčů v kategoriích U11 a U15, odpoledne potom v kategorii U13 dvacet hráčů a v U19 bylo hráčů 14.

Obě dopolední kategorie se hrály systémem každý s jaždým s následným play off a play out a čtyhry systémem každ s každým. V dvouhře U11 vyhrál Dominik Navrátil z TTC Praha před Františkem Pálou z TJ Sokol Všetaty. Třeté skončil ondřej Skočdopole ze Sparty Praha.

Kategorii U15 vyhrál Ondřej Šťastný z TJ Neratovice před Vojtěchem Horčákem z TTC Klánovice a třetí Terezou Vyvialovou z TJ Sokola Všetaty.

Nejpočetněji obsazenou kategorii U13 vyhrál Pavel Frydrych z TJ Sokola Všetaty před Ernestem Příhonským z TJ Sokola Roztoky. Třetí skončil Zdeněk Horčák z TTC Klánovic.

V nejstarší kategorii U19 porazil ve finále Ondřej Štastný z TJ Neratovice trojnásobného vítěze Tomáše Jablončíka z TJ Sokola Všetaty. Třetí místo vybojoval Vojtěch Horčák z TTC Klánovic.

Podrobné výsledky všetně pořadí jednotlivých kategorií budeme doplňovat postupně na stránce Pinec v Praze. Postupně se také na youtube kanálu oddílu mládeže TTC Praha objeví videa z turnaje.

Na šestý turnaj si tentokrát počkáme až do března, kdy vás přivítáme 18. 3. 2023 na Jarním turnaji. Na něm se s konečnou platností rozhodne o nominacích na finálové turnaje TOP 16, které budou v květnu a červnu.

Ceny do turnaje věnovala firma STENmarketring – Vše na stolní tenis. Turnaj dále podporují grantem MČ Praha Ďáblice a MČ Praha 8.