Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.Dnes jsme zahájili přípravu na sezónu

Fuček Miloslav

23.08.2021

Informace

Přečteno: 312

Komentářů: 0


Dnes začalo v Centru stolního tenisu Ďáblice tréninkové soustředění našich hráčů mládeže.


Od deseti hodin proběhl dnes první trénink. Škoda, že se soustředění účastní pouze čtyři hráči z oddílu. Loni byl počet dvojnásobný.

 

Dnes se sešli Michal V., Filip Č., Bára a Adam P. Celý trénink byl zaměřen hlavně na úderovou jistotu, takže jsme hráli forhendový a bekhendový kontradrajv a nakonec jsme to dali do pohybu v podobě Psaníčka. Nechybělo ani STP a na závěr tréninku Žumpa.

 

Zítra pokračujeme dalšími dvěma tréninky. Hlavní bude ještě stále úderová jistota, ale vše budeme postupně více přidávat do pohybu v podobě jednoduchých herních kombinací.

 

Po obědě v restauraci Na růžku následoval oddych, hráči hráli Osadníky z Katanu. To jim vyšlo akorát do patnácté hodiny, kdy začínal odpolední trénink. Ten byl ještě stále zaměřen na úderovou jistotu. Navíc jsme přidali hry po lajnách a obíhaný bekhend.

 

Trénujeme dvakrát denně od 10 do 12 hodin a od 15 do 17 hodin a to až do pátku. Po víkendu navážeme ještě dalším dvoudenním soustředěním, na němž pokračují z tohoto týdne Michal V. a Filip Č., z oddílu se dále přidají Tomáš Š. a Martin. Dále zde budou dva neoddíloví rekreační hráči. Přidá se ještě někdo další z oddílu?


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Pátek 19.08.2022Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT