Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 12 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 18.00, Středa 15.30 - 17.30, čtvrtek 15.30 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - pondělí 15.00 až 16.00 hodin.

Vyhodnocení 13. a 14. kola on line soutěže

29.11.2020

Soutěž

Přečteno: 502

Komentářů: 0

Je tu další neděle v rámci korona pauzy a tak přichází vyhodnocení dvoukola on line soutěže tohoto týdne, kdy probíhalo 13. a 14. kolo.

Už sedmý týden jsme bez tréninků a dle nejnovějších zpráv budeme muset ještě týdne vydržet, protože možnost dalšího rozvolnění protiepidemiologických opatření je nejdříve od čtvrtka.

Do třináctého kola se zapojilo pouze šest soutěžících. Úkoly neposlali Lukáš B., Martin, Tomáš Š., Veronika a Bára. V 37. úkolu jste zkoušeli, jestli vydržíte ve cviku Prkno 4 minuty. V 1. kole, kde tento cvik byl, limit 3 minuty splnil jenom Filip Č. Dalších pět soutěžících mělo čas mezi jednou a dvěma minutami. V tomto kole byl limit 4 minuty, který opět splnil pouze Filip Č., ale Michal V překonal čas 2 minut (2:32) a mezi minutou a dvěma minutami byli Ondra Š., Honza a Tomáš P. Zlepšení tedy je znát. A nyní jak byl tento cvik obodován. Filip Č. 20 (10 + 10) za 4:00, Michal V. 16 (6 + 10) za 2:32, Tomáš P. 15 (5 + 10) za 2:00, Ondra Š. 14(4 + 10) za 1:20, Honza 13 (3 + 10) za 1:02 a Ríša 2 body (bez videa 2 + 0) 0:31.

Odpověď na 38. úkol z pravidel stolního tenisu zodpověděli všichni správně. Byla to možnost C. Hráč se může otřít po každém šestém míčku od začátku setu a při změně stran v rozhodujícím setu. Odpověď A není správná, protože není úplná.

V 39. úkolu jste pinkali míčkem v tureckém sedu.Ukázalo se, že je to výrazně snažší, než pinkat při dřepech. Výkony byly jen mírně slabší, než když jste pinkali ve stoje. Rozdíly byly u hráčů, kteří si vzali k pinkání více míčků a tím pádem, když jim míček upadl, si hned vzali další. Ti, kdo pinkali pouze jedním míčkem a museli ho sbírat, se tím samozřejmě zdrželi a jejich výkony byly slabší.

Pořadí: 1. Tomáš P. 163 (20 bodů), 2. Michal V. 156 (20 bodů), 3. Filip Č. 132 (18 bodů), 4. Honza 118 (17 bodů), 5. Ríša 56 (3 body – bez videa), 6. Ondra Š. 53 (13 bodů).

Všichni poslali výsledky do středy, takže za zaslání výsledků mají po dvaceti bodech.

Do 14. kola se zapojilo opět šest soutěžích. Výsledky nezaslal Ríša, ale po delší době je poslal Tomáš Š.

Na sed ve vzduchu byl tentokrát limit 6 minut. Opět můžeme výkony srovnávat, tento cvik jste dělali v 7. úkolu s limitem 5 minut. Limit tehdy splnilo nebo překročilo 6 soutěžících, a tři měli čas kolem minuty. Tentokrát limit splnili 4 soutěžící (Filip Č., Ondra Š., Tomáš P. a Michal V.). Honza měl čas 3:00, což je zlepšení z 1:00. Tomáš Š. měl čas 2:16, ale v 7. kole nesoutěžil, takže není s čím srovnávat. Leda s jeho osobním rekordem z června 2018, který je 2:13 min.Bodově: Filip Č., Ondra Š., Tomáš P. a Michal V. po 20 bodech, Honza 15 bodů a Tomáš Š. 4 body (bez videa).

Úkol 41 byl otázkou z pravidel. Všichni odpověděli správně, že time out si může hráč vybrat jednou za zápas v délce maximálně jedné minuty. Tedy odpověď C. Všichni získávají 5 bodů.

Úkol 42 byl velmi vyrovnaný. Bylo to přenášení míčků na vzdálenost 3 metry. Někteří zvolili jako pohyb cval bokem a někteří člunkový běh. Tři metry je vzdálenost, která je na hraně toho, aby na ní šlo bojí. Tento cvik se dává spíše na člunkový běh, ale vzdálenost 3 metry byly zvolena úmyslně jako maximum, které lze zvládnout i doma v bytě. Bodové hodnocení: 20 bodů získali Michal V. 0:56 min, Tomáš P, 1:00, Filip Č. 1:02, 9 bodů (bez videa) Tomáš Š. 1:13, 18 bodů: Honza 1:16 a Ondra Š. 1:18.

Dvacet bodů za poslání odpovědí 14. kola do pátku získali všichni mimo Honzy, který poslal odpovědi včera a tak má za zaslání deset bodů.

Soutěž se chýlí ke konci a vše nasvědčuje tomu, že v pondělí 30. 11. bude vyhlášeno poslední 15. kolo, protože tréninky by měly být pravděpodobně obnoveny od čtvrtka 3. 12. 2020.

Průběžný úkol on line soutěže je ukončen dnešním dnem pro Filipa Č., který dnes má 42. den cvičení. V úterý 1. 12. by měli posledním dnem cvičení končit Honza a Tomáš P. Středa by měla být závěrečným dnem pro Ondru Š., Tomáš P. a Michala V. Michal V. ale může doposílat za pět dní nemoci ještě cvičení do konečné uzávěrky soutěže, která bude v pondělí 7. 12. 2020, kdy v úterý dopoledne všechny body sečtu a vyhlásím výsledky. Doporučuji si pročíst Sportovní výzvu a přihlásit se do ní v některém ze tří stupňů intentizy. Ztaím je do ní už přihlášeni Filip Č. Podrobnosti najdete na http://www.mladez.ttcpraha.cz/clanek.php?id=565.

Jak vypadá bodování on line soutěže po 14. kole (zatím bez průběžného úkolu): 1. Filip Č. 774, 2. Tomáš P. 770, 3. Michal V. 764, 4. Honza 693, 5. Ondra 656, 6. Ríša 391, 7. Veronika 320, 8. Lukáš B. 219, 9. Tomáš Š. 205, 10. Bára 149, 11. Martin 125.

Tyto body budou během dneška zaktualizovány do bodování oddílu. Během zítřka dojde k vyhlášení posledního 15. kola on line soutěže. Potom už bude naše on line soutěž pouze dobíhat až do pondělí 7. 12. 2020, aby byla během úterý 8. 12. definitivně uzavřena, přičemž bude vyhlášeno pořadí této on line soutěže, průběžného úkolou a celé on line soutěže včetně on line úkolu. Protože budou body přeneseny plně do pololetního bodování, nebude samostatné ocenění provedené za tuto soutěž, ale proběhne v rámci celého pololetního bodování. Toto ocenění bude hodnotnějšími cenami, než bývá obvykle, protože zejména ti, kdo se zapojili do on line soutěže si to za svůj poctivý trénink fyzičky zaslouží.