Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Po delší době opět na pražském turnaji Grand Prix

Fuček Miloslav

26.09.2020

Reportáže

Přečteno: 95

Komentářů: 0


Dva dorostenci a jeden mladší žák dnes vyrazili na úvodní Grand Prix PSST v těchto kategoriích.


Více šancí na úspěch měl Tomáš Šubert, který startoval v B turnaji v kategorii maldšího žactva. Zde se sešlo patnáct hráčů, kteří hráli ve třech pětičlenných skupinách, z nichý do hlavní soutěže postupovali vždy první dva. Horní (hlavní soutěž) i spodní (útěcha) pavouk se dohrávaly do konečného pořadí.

 

Mladší žactvo

 

Skupina A

1. Jakub Magyar – Slavoj Praha, 2. Richard Běhal – Elizza Praha, 3. Jakub Felfel – Kotlářka Praha, 4. Vojtěch Fiala – ABC Braník, 5. Adéla Krásenská – Slovan Bohnice

 

Skupina B

Voborský – Mandat 3:0(3,7,3), Habel – Šubert 0:3(-1,-1,-4), Mandat – Habel 0:3(-11,-5,-5), Mojka – Voborský 0:3(-6,-5,-6), Habel – Mojka 3:1(9,-10,7,8), Šubert – Mandat 3:0(4,5,3), Mojka – Šubert 0:3(-2,-6,-6), Voborský – Habel 3:0(2,8,1), Šubert – Voborský 2:3(-8,13,-8,10,-8), Mandat – Mojka 0:3(-6,-11,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. Vojtěch Voborský – Elizza Praha, 2. Tomáš Šubert – TTC Praha, 3. Šimon Habel – Slovan Bohnice, 4. David Mojka – ABC Braník, 5. Marek Mandat – Sparta Praha

 

Skupina C

1. Ondřej Martinec – Elizza Praha, 2. Marek Nemčík – Elizza Praha, 3. Miloš Kutlák – Slovan Bohnice, 4. Ondřej Šperl – Sparta Praha, 5. Matěj Fiala – ABC Braník

 

Čtvrtfinále

Magyar – bye, Šubert – Martinec 0:3(-5,-5,-7), Nemšík – Běhal 3:2(-11,6,-4,4,11), Voborský – bye

 

Semifinále

Magyar – Martinec 3:1(-7,8,9,8), Nemšík – Voborský 3:2(7,5,-10,-6,9)

 

Finále

Magyar – Nemčík 3:0(6,8,6)

 

O 3. místo

Martinec – Voborský 3:0(8,9,12)

 

O 5. místo

Šubert – Běhal 3:0(8,6,7)

 

Útěcha – o 7. až 15. místo

Felfel – bye, Mandat – Fiala M. 3:2(-8,11,8,-10,3), Mojka – bye, Kutlák – bye, Fiala V. – bye, Šperl – bye, Krásenská – bye, Habel – bye

 

O 7. až 14. místo

Felfel – Mandat 3:0(4,6,8), Mojka – Kutlák 3:0(5,4,2), Fiala V. – Šperl 0:3(-9,-1,-7), Krásenská – Habel 0:3(-3,-9,-6)

 

O 7. až 10. místo

Felfel – Mojka 0:3(-2,-4,-7), Šperl – Habel 3:1(4,2,-0,4)

 

O 7. místo

Mojka – Šperl 3:0(1,2,7)

 

O 9. místo

Felfel – Habel 2:3(-10,7,10,-6,-6)

 

O 11. až 15. místo

Mandat – Fiala V. 2:3(7,-8,-10,10,-8), Fiala M. - Krásenská 3:1(4,-8,4,5)

 

O 11. místo

Fiala V. - Fiala M. 3:2(-6,-9,10,5,8)

 

O 13. místo

Mandat – Krásenská 3:0(5,6,6)

 

Pořadí dvouhry mladšího žactva turnaje B

1. Jakub Magyar – Slavoj Praha, 2. Marek Nemšík – Elizza Praha, 3. Ondřej Martinec – Elizza Praha, 4. Vojtěch Voborský – Elizza Praha, 5. Tomáš Šubert – TTC Praha, 6. Richard Běhal – Elizza Praha, 7. David Mojka – ABC Braník, 8. Ondřej Šperl – Sparta Praha, 9. Šimon Habel – Slovan Bohnice, 10. Jakub Felfel – Kotlářka Praha, 11. Vojtěch Fiala – ABC Braník, 12. Matěj Fiala – ABC Braník, 13. Marek Mandat – Sparta Praha, 14. Adéla Krásenská – Slovan Bohnice, 15. Miloš Kutlák – Slovan Bohnice

 

V dorostu nás reprezentovali Michal Vajda a Filip Čábela. Michal skončil ve skupině třetí a Filip Čábela pátý. Oba teda hráli útěchu a narazili na sebe v prvním kole.

 

Dorost

 

Skupina A

1. Marek Jetenský – Sparta Praha, 2. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 3. Adam Hruška – Kotlářka, 4. Chi Bao Pham – Elizza Praha, 5. Patrik Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina B

Dufek – Mach 0:3(-7,-5,-7), Čábela – Krejčík 1:3(-1,8,-8,-3), Mach – Čábela 3:1(-9,7,9,8), Šourek – Dufek 3:1(10,-7,10,2), Čábela – Šourek 0:3(-3,-10,-2), Krejčík – Mach 3:0(6,10,3), Šourek – Krejčík 3:0(9,6,9), Dufek – Čábela 3:0(9,5,5), Krejčík – Dufek 1:3(-9,-140,9,-8), Mach – Šourek 0:3(-9,-3,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. Pavel Šourek – Sparta Praha, 2. Julius Krejčík – Elizza Praha, 3. Filip Mach – Kotlářka Praha, 4. Jakub Dufek – Loko Vršovice, 5. Filip Čábela – TTC Praha

 

Skupina C

Podrazký – Martinec 3:0(3,1,1), Krutina – Vajda 0:3(-8,-5,-4), Martinec – Krutina 0:3(-2,-10,-3), Melíšková – Podrazký 1:3(-11,6,-6,-8), Krutina – Melíšková 0:3(-5,-7,-3), Vajda – Martinec 3:1(-9,7,4,3), Melíšková – Vajda 3:0(8,7,8), Podrazký – Krutina 3:0(6,2,7), Vajda – Podrazký 0:3(-4,-6,-2), Martinec – Melíšková 0:3(-2,-7,-7)

 

Pořadí skupiny C

1. Adam Podrazký – Elizza Praha, 2. Tereza Melíšková – Sparta Praha, 3. Michal Vajda – TTC Praha, 4. Lukáš Krutina – Loko Vršovice, 5. Vojtěch Martinec – Elizza Praha

 

Čtvrtfinále

Jetenský – bye, Krejčík – Melíšková 3:0(4,5,4), Podrazký – Sládek 2:3(-3,16,-8,4,-9), Šourek – bye

 

Semifinále

Jetenský – Krejčík 3:2(8,-4,9,-5,12), Sládek – Šourek 0:3(-8,-2,-6)

 

Finále

Krejčík – Šourek 2:3(7,-3,6,-9,-2)

 

O 3. místo

Jetenský – Sládek 3:1(8,-7,9,7)

 

O 5. místo

Melíšková – Podrazký 0:3(-6,-5,-5)

 

Útěcha – o 7. až 15. místo

Vajda – Čábela 1:3(9,-7,-9,-5), Dufek – Pham 3:2(-9,-4,9,10,5), Mach – Krutina 3:0(8,6,5), Martinec – Hruška 0:3(-6,-4,-6)

 

O 7. až 10. místo

Čábela – Dufek 1:3(8,-3,-5,-8), Mach – Hruška 0:3(-7,-9,-8)

 

O 7. místo

Dufek – Hruška 0:3(-2,-9,-8)

 

O 9. místo

Čábela – Mach 1:3(6,-4,-9,-4)

 

O 11. až 15. místo

Vajda – Pham 3:2(-8,6,8,-5,8), Krutina – Martinec 3:2(7,-9,9,-7,8)

 

O 11. místo

Vajda – Krutina 3:0(8,6,8)

 

O 13. místo

Pham – Martinec 3:2(-10,-11,4,3,8)

 

Pořadí dvouhry dorostu turnaje B

1. Pavel Šourek – Sparta Praha, 2. Julius Krejčík – Elizza Praha, 3. Marek Jetenský – Sparta Praha, 4. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 5. Adam Podrazký – Elizza Preaha, 6. Tereza Melíšková – Sparta Praha, 7. Adam Hruška – Kotlářka, 8. Jakub Dufek – Loko Vršovice, 9. Filip Mach – Kotlářka Praha, 10. Filip Čábela – TTC Praha, 11. Michal Vajda – TTC Praha, 12. Lukáš Krutina – Loko Vršovice, 13. Chi Bao Pham – Elizza Praha, 14. Vojtěch Martinec – Elizza Praha, 15. Patrik Veselý – Loko Vršovice

 

Pro úplnost ještě pořadí v turnajích A, kde jsme zastoupení neměli.

 

Pořadí mladšího žactva – turnaj A

1. Filip Kaucký – Kotlářka Praha, 2. Lukáš Lebeda – Elizza Praha, 3. Maxim Truchlík – Kotláířka Praha, 4. Martin Jandus – Sparta Praha, 5. Hanka Kodetová – Slavoj Praha, 6. Nathan Cafmeyer – Slavoj Praha, 7. Adéla Mikešová – Slavoj Praha, 8. Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 9. Šimon Petrtýl – Elizza Praha, 10. Matěj Durdis – Elizza Praha, 11. Adéla Nosková – Sparta Praha, 12. Lukáš Martinek – Sparta Praha, 13. Patrik Semotan – Slovan Bohnice, 14. Matěj Mašek – Elizza Praha, 15. Eliška Slavíčková, 16. Tomáš Dobeš – Slovan Bohnice, 17. Tomáš Hanzal – Slavoj Praha, 18. Michaela Alinčová – Elizza Praha, 19. Kateřina Součková – Kotlářka Praha, 20. Evelína Lorenzová – Slovan Bohnice

 

Pořadí dorostu – turnaj A

1. Jonáš Gajda – Kotlářka Praha, 2. Věra Franeková – Elizza Praha, 3. Natálie Handlová – Sparta Praha, 4. Václav Nádvorník – Slavoj Praha, 5. Andrea Jungwirthová – Sparta Praha, 6. Adam Rek – Slavoj Praha, 7. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 8. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 9. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 10. Michal Procházka – Kotlářka Praha, 11. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 12. Filip Kuboš – Kotlářka Praha, 13. Karolína Jaroňová – Sparta Praha, 14. Jan Slavíček – Slavoj Praha, 15. Nela Horká – Loko Vršovice, 16. Michal Michlík – Slavoj Praha, 17. Adam Gräf – Slavoj Praha, 18. Amálie Bendová – Kotlářka Praha, 19. Jan Marhol – Sparta Praha, 20. Tadeáš Bertho – Kotlářka Praha

 

Za týden se chystáme na další Grand Prix, tentokrát v kategorie staršího a nejmladšího žactva a opět budeme mít zastoupení v obou kategoriích, i když zatím jen v turnajích B.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 24.10.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT