Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Starší žáci v 3. třídě přeboru družstev šestí

Fuček Miloslav

21.06.2020

Reportáže

Přečteno: 36

Komentářů: 0


Starší žáci včera bojovali na Hamru v Braníku v 3. třídě přeborů družstev staršího žactva. Bohužel nám chyběli dva klíčoví hráči Honza a Tomáš Š.


Na přeborech se sešlo 19 týmů, zo toho šest hrálo první třídu (krajská soutěž) o postup na Mistrovství ČR, které bude koncem srpna v Ostravě. Dalších šest týmů hrálo 2. třídu a zbylých sedm týmů třetí třídu.

 

1. třída

1. Kotlářka Praha A (Šíp, Podrazil, Kopecký, Kaucký F., Truchlík), 2. TTC Elizza Praha A (Benák V., Benák J., Rochowanski, Zacharda), 3. Sparta Praha (Sochor D., Marhol, Jandus, Rulc), 4. Slavoj Praha (Nádvorník, Rek A., Gräf, Rek L.), 5. TTC Elizza Praha B (Remunda, Ošmera, Vavroušek, Lebeda, Durdis), 6. Kotlářka Praha B (Bertho Ta., Procházka, Svoboda S., Holík)

 

2. třída

1. Kotlářka Praha C (Bendová, Holík, Truchlík, Kaucký F., Bertho Ti.), 2. KST FZŠ Trávníčkova (Rein, Kuchta, Ohera), 3. Slavoj Praha B (Rek L., Slavíček, Sládek, Kodetová), 4. Kotlářka Praha D (Martinec, Maděra, Hruška, Farris), 5. Sparta Praha B (Nosková, Šourek, Mělíšková), 6. Kotlářka Praha E (Holý, Hůka, Mach, Svoboda K.),

 

3. třída

 

TTC Elizza Praha C – Sokol Stodůlky 3:1

TTC Praha – TJ AVIA Čakovice 1:3

Čábela – Červinka 0:3(-6,-11,-9), Pytelka – Urban 0:3(-7,-10,-4), Budínský 3:0 w.o., Čábela – Urban 0:3(-9,-8,-4)

Loko Vršovice B – Loko Vršovice A 1:3

TJ AVIA Čakovice – Loko Vršovice B 3:1

Sokol Stodůlky – TTC Praha 3:0

Němeček – Budínský 3:0(3,7,3), Adámek – Čábela 3:1(-9,9,100,6), Škába – Pytelka 3:2(-4,9,7,6,7), Němeček – Čábela 3:0(2,8,6)

ABC Braník – TTC Elizza Praha C 0:3

TTC Praha – ABC Braník 2:3

Čábela – Vojíř 2:3(-5,-11,13,11,-9), Budínský – Čermák 3:0(9,6,9), Pytelka -Mojka 0:3(-7,-3,-9), Čábela – Čermák 3:2(6,-6,11,-5,10), Budínský – Vojíř 1:3(-7,11,-6,-9)

Loko Vršovice B – Sokol Stodůlky 0:3

Loko Vršovice A – AVIA Čakovice 0:3

Sokol Stodůlky – Loko Vršovice A 3:2

ABC Braník – Loko Vršovice B 3:0

TTC Elizza Praha C – TTC Praha 3:1

Durdis – Čábela 3:0(7,4,7), Krejčík – Budínský 3:0(3,4,1), Šedivý – Pytelka 2:3(-7,12,-5,6,-6), Durdis – Budínský 3:0(4,7,2)

Loko Vršovice B – TTC Elizza Ptaha C 0:3

Loko Vršovice A – ABC Braník 1:3

TJ AVIA Čakovice – Sokol Stodůlky 0:3

ABC Braník – TJ AVIA Čakovice 2:3

TTC Elizza Praha C – Loko Vršovice A 3:1

TTC Praha – Loko Vršovice B 3:2

Čábela – Krutina 3:2(6,-10,10,-9,9), Pytelka – Holý 2:3(5,-7,-2,12,-8), Budínský 3:0 w.o., Čábela – Holý 3:0(6,6,9), Pytelka – Krutina 1:3(-9,5,-4,-8)

Loko Vršovice A – TTC Praha 3:2

Seeman – Budínský 3:0(6,8,6), Čermák – Čábela 2:3(-3,3,-8,8,-5), Pytelka 0:3 w.o., Seeman – Čábela 3:0(8,8,7), Čermák – Budínský 3:1(8,-9,7,3)

TJ AVIA Čakovice – TTC Elizza Praha C 0:3

Sokol Stodůlky – ABC Braník 3:1

 

Pořadí 3. třídy

1. TTC Elizza Praha C, 2. Sokol Stodůlky, 3. TJ AVIA Čakovice, 4. ABC Braník, 5. Loko Vršovice A, 6. TTC Praha, 7. Loko Vršovice B


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 07.07.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT