Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.Vítězi Jarního turnaje se stali Toužimská R., Kůsová a dvakrát Krojidlo

Fuček Miloslav

30.05.2020

Reportáže

Přečteno: 205

Komentářů: 0


Šestý turnaj, kterým bylo odložený Jarní turnaj, rozhodl o pořadí hráčů, podle kterého budou probíhat nominace do finálových turnajů TOP 16. Vítězi tohoto turnaje se stali Rozálie Toužimská (NŽ), Adéla Kůsová (MŽ) a Jan Krojidlo (SŽ a dorost).


V kategorii nejmladšího žactva se sešlo tentokrát deset hráčů v nezvyklém poměru tří žáků a sedmi žákyň. Hrálo se ve dvou skupinách s postupem prvních tří do horního pavouka a zbylých do spodního pavouka. Oba pavouci se dohrávali do konečného pořadí.

 

Vítězkou se stala Rozálie Toužimská z TSM Kladno, která ve finále potazila Anni Voráčovou (také TSM Kladno). Boj o 3. místo vyhrála Leontýna Toužimslá (také TSM Kladno), která porazila 3:1 Jakuba Šulka TJ Aero Odolená Voda.

 

Souběžně se dopoledne hrála společná kategorie staršího žactva a dorostu, v které bylo pouze 12 hráčů (9 starších žáků a 3 dorostenci). Žáci nakonec na stupně vítězů žádného dorostence nepustili. Vyhrál Jan Krojidlo z TJ Neratovice, který ve finále porazil 3:2 svého oddílového kolegu Ondřeje Šťastného. Boj o 3. místo vyhrála Adéla Kůsová z TJ Sokol Všetaty, která v něm porazila dorostence Kristiána Stojku z TTC Praha.

 

V této kategorii byli vyhdonoceni ve stejném pořadí i starší žáci.

 

Podrobné výsledky turnaje v jednotlivých kategoriích najdete v nejbližších dnech na http://www.pinecvpraze.cz/vysledky.php. Pořadí jednotlivých katzegoriích najdete na http://www.pinecvpraze.cz/poradi.php?id=6. V nejbližších dnech vyjde pozvánka a propozice finálových turnajů včetně nomonací hráčů a náhradníků.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Pátek 15.01.2021Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT