Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.Pozvánka na Jarní turnaj mládeže

Fuček Miloslav

25.05.2020

Pozvánky

Přečteno: 518

Komentářů: 0


V sobotu 30. 5. 2020 se koná odložený Jarní turnaj. Dopoledne se konají kategorie nejmladšího žactva a spojené kategorie dorostu a staršího žactva, odpoledne kategorie mladšího žactva. Dopolední kategorie začnou v 9.00 hodin, prezence končí v 8.30 hodin, hala pro rozehru bude otevřena od 8.00 hod. Odpolední kategorie plánujeme zahájit v 14.00 hodin, prezence bude končit v 13.30 hodin (v případě skluzu bude prodloužena).


S ohledem na pandemii koronaviru budou platit omezení vyžadovaná usnesením vlády ČR č. 490 a 493 z 30. 4. 2020. Vyžadována je rouška, kterou nemusí mít právě hrající hráči v hracím prostoru. V ostatních částech Centra stolního tenisu je potřeba mít roušku a snažit se dodržovat minimální odstupy 2 m. Šatny a sprchy jsou otevřeny s omezeními (max. 3 osoby v šatně, max. 1 osoba ve sprše), na WC se může vstupovat pouze jednotlivě, v roušce a před odchodem je třeba si umýt a vydezinfikovat ruce. V šatně se smí hráč zrdžovat pouze nezbytnou dobu. Proto používání šaten nedoporučujeme (alespoň klukům) a doporučujeme stejný režimm převlékání v hale, jako byl na Aprílovém turnaji. U děvčat, kterých je méně, je situace jednodušší, přesto ale nedoporučujeme sprchování a při použití skříňky si radši věci zabalte do igelitové tašky.

 

Bufet na baru bude fungovat, ale k prodeji budou pouze balené potraviny a balené pití. Budete-li chtít kafe či čaj, můžete jej dostat v uzavřeném kelímku. Konzumace jídla či pití na baru nebo v jeho bezprostředním okolí (do 2 m) není povolena. Sortiměnt bude stejný, jako byl před pandemií, s výjímkou toustů. Kávu či čaj vám dáme do uzavřeného kelímku.

 

Zrušeny byly čtyhry, pořadí uvedené na www stránce je již konečné - počítají se tři nejlepší výsledky ze čtyř turnajů, na kterých se čtyřhry hrály.

 

Na turnaj se už můžete v tuto chvíli přihlašovat na tréninku nebo v kalendáři akcí. Pořadatel si vyhrazuje právo při účasti 32 hráčů v kategorii do této kategorie již nepřijímat hráče předem nepřihlášené.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Sobota 28.05.2022Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléřCopyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT