Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Po odmlce opět naši hráči na Grand Prix

Fuček Miloslav

28.01.2020

Reportáže

Přečteno: 86

Komentářů: 0


Po několikaměsíční odmlce, kdy odešel (přestoupil) z oddílu Lukáš M., jsme vyrazili s dvěma hráči opět na turnaj Grand Prix.


Lukáš B. A Filip Č. se odhodlali vyrazit v neděli 26. 1. 2020 na turnaj Grand Prix staršího žactva, kde hráli divizi B. Jak si vedli?

 

Skupina A

1. Patrik Martinec – Kotlářka Praha, 2. Zuzáková Anežka – Slovan Bohnice, 3. Vítek Pešek – Slavoj Praha

 

Skupina B

Vlasák – Čábela 3:0(5,5,2), Vondra – Šourek 0:3(-6,-3,-7), Čábela – Vondra 3:1(-5,9,13,9), Šourek – Vlasák 3:0(6,7,5), Šourek – Čábela 3:0(6,8,10), Vlasák – Vondra 3:0(7,7,7)

 

Pořadí skupiny B

1. Pavel Šourek – Sparta Praha 6, 2. Viktor Vlasák – Slovan Bohnice 5, 3. Filip Čábela – TTC Praha 4, 4. Tomáš Vondra – KST FZŠ Trávníčkova 3

 

Skupina C

1. Matouš Klein – Slavoj Praha, 2. Adam Podrazský – Elizza Praha, 3. Pavel Jirásek – Kotlářka Praha, 4. Daniel Kutílek – ABC Braník

 

Skupina D

1. Filip Komárek – AST Kamenický Šenov, 2. Ondra Vávra – Sokol Malá Hraštice, 3. Adam Čapek – Elizza Praha, 4. Evelína Lorenzová – Slovan Bohnice

 

Skupina E

1. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 2. Tomáš Němeček – Sokol Stodůlky, 3. Artur Kosťuk – KST FZŠ Trávníčkova, 4. Snežka Rousková – Kotlářka Praha

 

Skupina F

1. Linda Kolářová – Sokol Český Brod, 2. Tadeáš Jeník – TTC Brandýs n. Labem, 3. David Adámek – Sokol Stodůlky, 4. Jkaub Červinka – AVIA Čakovice

 

Skupina G

1. Zuzana Vobrubová – TTC Litvínov, 2. Romana Korpová – AST Kamenický Šenov, 3. Michaela Špírková – Sokol Malá Hraštice, 4. Vojtěch Novohradský – Sokol Stodůlky

 

Skupina H

1. Tomáš Čmerda – TTC Litvínov, 2. Barbora Prousková – AST Kamenický Šenov, 3. Robert Dostalík – KST FZŠ Trávníčkova, 4. Jakub Sedláček – Elizza Praha

 

Skupina I

Peřinová – Busínský 3:1(6,1,-7,4), Ibl – Urban 1:3(-4,-3,10,-9), Budínský – Ibl 3:0(3,6,4), Urban . Peřinová 2:3(-6,9,7,-10,-7), Urban – Budínský 3:0(6,9,5), Peřinová – Ibl 3:0(8,5,5)

 

Pořadí skupiny I

1. Adéla Peřinová – TTC Říčany 6, 2. Jakub Urban – AVIA Čakovice 5, 3. Lukáš Budínský – TTC Praha, 4. Jan Ibl – Kotlářka Praha 3

 

Skupina J

1. Adam Mencl – TTC Říčany, 2. Prokop Holý – Kotlářka Praha, 3. Jan Seeman – Loko Vršovice, 4. Ema Kazilová – AVIA Čakovice

 

Šestnáctifinále

Martinec – bye, Podrazký – Holý 3:1, Vlasák – bye, Sládek – bye, Vobrubová – bye, Peřinová – bye, Prousková – Jeník 3:0, Komárek – bye, Klein – bye, Zuzáková – Němeček 3:0, Mencl – bye, Čmerda – bye, Kolářová – bye, Vávra – bye, Urban – Korpová 2:3, Šourek – bye

 

Osmifinále

Martinec – Podrazký2:3, Vlasák – Sládek 0:3, Vobrubová – Peřinová 3:1, Prousková – Komárek 1:3, Klein – Zuzáková 0:3, Mencl – Čmerda 3:1, Kolářová – Vávra 3:0, Korpová – Šourek 3:1

 

Čtvrtfinále

Podrazký – Sládek 1:3, Vobrubová – Komárek 0:3, Zuzáková – Mencl 3:1, Kolářová – Korpová 3:1

 

Semifinále

Sládek – Komárek 3:2(-11,11,-9,9,9), Zuzáková – Kolářová 1:3(-7,-12,7,-11)

 

Finále

Sládek – Kolářová 3:2(5,7,-7,-10,6)

 

O 3. místo

Komárek – Zuzáková 2:3

 

Pořadí dvouhry staršího žactva – divize B

1. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 2. Linda Kolářová – Sokol Český Brod, 3. Anežka Zuzáková – Slovan Bohnice, 4. Filip Komárek – AST Kamenický Šenov

 

Soutěž útěchy

 

Šestnáctifinále

Jirásek – bye, Lorenzová – Noivohradský 1:3, Čábela – bye, Dostalík – bye, Budínský – bye, Rousková – bye, Červinka – bye, Seeman – bye, Špírková – bye, Ibl – Vondra 1:3, Sedláček – bye, Adámek – bye, Kosťuk – bye, Kazlíková – Kutílek 0:3 w.o., Čapek – bye

 

Osmifinále

Jirásek – Novohradský 3:1, Čábela – Dostalík 0:3(-5,-8,-8), Budínský – Rousková 3:2(8,-9,-9,10,7), Červinka – Seeman 0:3, Špírková – Vondra 3:2, Sedláček – Pešek 0:3, Adámek – Kosťuk 3:2, Kutílek – Čapek 0:3

 

Čtvrtfinále

Jirásek – Dostalík 3:2, Budínský – Seeman 0:3(-9,-5,-1), Špírková – Pešek 0:3, Adámek – Čapek 0:3

 

Semifinále

Jirásek – Seeman 1:3(-7,-9,7,-5), Pešek – Čapek 3:1(8,-8,6,6)

 

Finále

Seeman – Pešek 3:0(7,9,9)

 

Pořadí útěchy

1. Jan Seeman – Loko Vršovice, 2. Vítek Pešek – TJ Slavoj Pacov, 3. Pavel Jirásek – Kotlářka Praha a Adam Čapek – Elizza Praha

 

Čtyřhra

 

Šestnáctifinále

Budínský, Čábela – Červinka, Urban 0:2(-9,-5)

 

Osmifinále

Červinka, Urban – Holejšovská, Veigl 0:2(-5,-4)

 

Čtvrtfinále

Čmerda O., Čmerda T. - Filip, Holík 2:0(7,1), Procházka, Svoboda – Nádvorník, Rek A. 0:2(-6,-10), Gräf, Slavíček – Brtho T., Martinrec 0:2(-4,-10), Marhol, Rek L. - Holejšovská, Vaigl 0:2(-5,-8)

 

Semifinále

Čmerda O., Čmerda T. - Nádvorník, Rek A. 1:2(6,-6,-7), Bertho T., Martinec – Holejšovská, Veigl 0:2(-3,-9)

 

Finále

Nádvorník, Rek A. - Holejšovská, Vaigl 0:2(-8,-8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Anna Holejšovská a Martin Vaigl (oba SKST Vlašim), 2. Václav Nádvorník a Adam Rek (oba Slavoj Praha), 3. Ondřej Čmerda a Tomáš Čmerda (oba TTC Litvínov) a Tadeáš Bertho a Patrik Martinec (oba Koltářka Praha)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 03.04.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT