Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Dvanáct hráčů TTC Praha na přeborech Prahy jednotlivců

Fuček Miloslav

21.01.2020

Reportáže

Přečteno: 78

Komentářů: 0


V uplynulém víkendu se konaly přebory Prahy jednotlivců, kterých se za TTC Praha zúčastnilo 12 hráčů, což je rekordní počet.


Letošních přeborů Prahy jednotlivců se zúčastnili za TTC Praha 3 muži, 2 dorostenci, 2 starší žáci, 4 mladší žáci a jedna nejmladší žákyně. Přinášíme zkrácený ledkový servis zejména z kategorií, které byly s naší účastí.

 

 

Muži – dvouhra

 

Skupina A

1. Petr Dvořák – TTC Elizza Praha, 2. Robert Jamrich – TJ Sokol Nusle, 3. Jan Matoušek – TJ Sokol Petrovice, 4. Bence Meszáros – AC Sparta Praha

 

Skupina B

1. Václav Ezr – SF SKK El Niňo Praha, 2. Filip Marat – TTC Elizza Praha, 3. David Břicháček – TJ Loko Vršovice, 4. Martin Rejent – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina C

1. Martin Šíp – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Petr Provazník – TJ Střížkov, 3. Jáchym Šebl – TJ Slavoj Praha, 4. Vladimír Rosa – TTC Elizza Praha

 

Skupina D

1. Filip Němec – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Michal Stibor – TTC Tiefenlauter, 3. Filip Bialas – TTC Elizza Praha, 4. Pavel Šálek – AC Sparta Praha

 

Skupina E

1. Josef Zábranský – Slovan KST Bohnice, 2. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha, 3. Michael Kopecký – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Petr Jantač – KST Vršovice

 

Skupina F

1. Tomáš Beran – SF SKK Ek Niňo Praha, 2. Jan Rochowanski – TTC Elizza Praha, 3. David Pícha – TJ Sokol Petrovice, 4. Tomáš Stejskal – TJ Sokol Žižkov

 

Skupina G

1. Petr Vaněk – TJ Slavoj Praha, 2. Jakub Šenk – AC Sparta Praha, 3. Jan Šimeček m- TTC Elizza Praha, 4. Jiří Vaňásek – TJ AVIA ČVakovice

 

Skupina H

1. Matěj Fausek – TTC Elizza Praha, 2. Vojtěch Polcar – Slovan KST Bohnice, 3. Lukáš Provazník – TJ Střížkov, 4. Jan Kouba – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina I

1. Matěj Beran – SF SKK El Niňo, 2. Adam Sochor – AC Sparta Praha, 3. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 4. Karel Doležal – TJ Střížkov

 

Skupina J

1. David Bochňák – Slovan KST Bohnice, 2. Radek Müller – TJ Pankrác, 3. Pavel Klaina – TTC Elizza Praha, 4. Jan Bauer – SK Start Praha

 

Skupina K

Černý – Novotný 3:1(5,6,-11,3), Marek – Vavroušek 3:2(-8-8,8,9,3), Černý – Marek 3:1(9,7,-10,8), Novotný – Vavroušek 1:3(-2,3,-9,-11), Černý – Vavroušek 3:0(5,8,10), Novotný – Marek 3:1(4,-6,8,7)

 

Pořadí skupiny K

1. Jiří Černý – TTC Praha, 2. Michal Vavroušek – TTC Elizza Praha, 3. Petr Novotný – TJ AVIA Čakovice, 4. Michal Marek – TTC Rebel

 

Skupina L

1. Miroslav Knobloch – TTC Elizza Praha, 2. Martin Hrdý – TJ AVIA Čakovice, 3. Ondřej Šimůnek – TJ Slavoj Praha, 4. František Brůček – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina M

1. Miroslav Šmíd – AC Sparta Praha, 2. Viktor Kučala – TTC Elizza Praha, 3. Václav Pekárek – TJ Loko Vršovice, 4. Miloš Vojáček – TJ AVIA Čakovice

 

Skupina N

Půlpán – Zahradníček 3:0(2,8,9), Rulc L. - Klimovič 3:2(5,-9,-7,12,8), Půlpán – Rulc L. 3::0(10,3,5), Zahradníček – Klimovič 3:1(-8,7,7,8), Půlpán – Klimovič 3:0(4,2,7), Zahradníček – Rulc L. 3:2(6,-7,-8,10,7)

 

Pořadí skupiny N

1. David Půlpán – SF SKK El Niňo, 2. Jakub Zahradníček – TTC Praha, 3. Lukáš Rek – AC Sparta Praha, 4. Filip Klimovič – TJ Slavoj Praha

 

Skupina O

1. Martin Kočvara – TJ AVIA Čakovice, 2. Václav Nádvorník – TJ Slavoj Praha, 3. Vojtěch Koutník – TTC Elizza Praha, 4. Petr Chlumský – AC Sparta Praha

 

Skupina P

1. Jan Srnka – TJ Loko Vršovice, 2. Dominik Pašek – TJ Slavoj Praha, 3. Martin Průša – TTC Elizza Praha, 4. Jiří Hnilička – KST Vršovice

 

Skupina Q

1. Miloslav Kuba – Slovan KST Bohnice, 2. Jonáš Gajda – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Jan Červenka – AC Sparta Praha, 4. David Kemlink – TTC Elizza Praha

 

Skupina R

1. Ondřej Kadavý – Slovan KST Bohnice, 2. Josef Kuba – TJ AVIA Čakovice, 3. Vlastimil Kočvara – TJ Střížkov, 4. Daniel Benák – AC Sparta Praha

 

Skupina S

1. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 2. Sebastian Gharini – SF SKK El Niňo Praha, 3. Richard Maršík – Slovan KST Bohnice, 4. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina T

Podrazil – Remunda Š. 3:0(5,4,7), Skopec – Ošmera 3:2(-13,-7,7,5,7), Podrazil – Skopec 3:0(6,6,8), Remunda Š. - Ošmera 3:0(3,6,8), Podrazil – Ošmera 3:0(7,8,6), Remunda Š. - Skopec 2:3(9,-10,13,-7,-8)

 

Pořadí skupiny T

1. Václav Podrazil – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Daniel Skopec – AC Sparta Praha, 3. Štěpán Remunda – TTC Praha, 4. Jan Ošmera – TTC Elizza Praha

 

Skupina U

1. Jan Krameš – TJ Loko Vršovice, 2. Martin Filípek – SF SKK El Niˇ/no Praha, 3. Martin Juhasz – TTC Elizza Praha, 4. Jan Kucharčík – TJ Sokol Michle

 

Skupina V

1. David Sochor – AC Sparta Praha, 2. Štěpán Rejent – TJ Sokol Běchovice, 3. Marek Míchalachi – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Jan Blažek – TJ Loko Vršovice

 

Skupina W

1. Jáchym Zacharda – TTC Elizza Praha, 2. Adam Khalaila – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Jan Přiklopil – VSK MFF UK Praha, 4. Josef Fišer – TJ Sokol Žižkov

 

1. kolo

Obešlo Marek – bye, Stibor – Benák J. 3:2, Beran M. - Jamrich 3:0 w.o., Vavroušek – Zábranský 0:3(-8,-2,-7), Ezr V. - bye, Rejent Š. - Šmíd 2:3, Zacharda – Nádvorník 3:1, Kaucký J. - bye, Rochowanski P. - bye, Filípek – Kuba M. 1:3, Srnka – Kuba J. 1:3, Müller – Šíp 0:3, Beran T. - Zahradníček 3:0(1,6,5), Šenk – Knobloch 2:3, Podrazil – Polcar 3:0, Průša D. - bye, Stach – bye, Remunda M. - Krameš 1:3, Kočvara M. - Sochor A. 3:0, Gharini – Vaněk 1:3, Dvořák P. - Provazník 3:0, Kadavý O. - Kučala 3:0, Přída – bye, Šálený – bye, Marat F. - Sochor D. 0:3, Černý – Rochowanski J. 3:1, Němec F. - bye, Fausek M. - Khalaila 3:1, Hrdý M. - Bochňák 3:2, Pašek D. - Gajda 0:3, Rozínek – bye

 

Osmifinále

Obešlo Marek – Zábranský 4:0, Ezr V. - Kaucký J. 0:4, Rochowanski P. - Šíp 3:4, Knbobloch – Průša D. 0:4, Stach – Kočvara M. 4:1, Dvořák P. - Přída 3:4, Šálený – Černý 4:3(-4,7,-9,-10,4,8,10), Fausek M. - Rozínek 3:4

 

Čtvrtfinále

Obešlo Marek – Kaucký J. 4:2, Šíp – Průša D. 2:4, Stach – Přída 4:3, Šálený – Rozí nek 3:4

 

Semifinále

Obešlo M. - Průša 4:3, Stach – Rozínek 0:4

 

Finále

Obešlo M. - Rozínek 4:0

 

Pořadí dvouhry mužů:

1. Marek Obešlo – SK SKK El Niňo Praha, 2. Vojtěch Rozínek – SF SKK El Niňo Praha, 3. David Průša TTC Elizza Praha a Matěj Stach – SKK DDM Kotlářka Praha, 9. až 16. Jiří Černý – TTC Praha

 

Pořadí dvouhry žen

1. Jaroslava Veselá – TJ AVIA Čakovice, 2. Niamh Štricová – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Jitka Vyvadilová – SF SKK El Niňo Praha a Veronika Šimůnková – TJ Slavoj Praha

 

Dvouhra dorostenců

 

Skupina A

1. Václav Podrazil – SK DDM Kolářka, 2. Lukáš Rulc – AC Sparta Praha, 3. Adam Gräf – TJ Slavoj Praha

 

Skupina B

1. Jonáš Gajda – SK DDM Kotlářka, 2. Václav Nádvorník – TJ Slavoj Praha, 3. Lukáš Macek – KST Vršovice, 4. Tomáš Hvalík – Loko Vršovice

 

Skupina C

1. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 2. Adam Khalaila – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Lukáš Rek – AC Sparta Praha, 4. Jan Marhol – AC Sparta Praha

 

Skupina D

1. Ondřej Kadavý – Slovan KST Bohnice, 2. Miroslav Knobloch – TTC Elizza Praha, 3. Michal Pfleger – TJ Slavoj Praha, 4. Jkaub Solar – TJ Střížkov

 

Skupina E

Marat – Kořének 0:3(-8,-9,-3), Rašek – Stojka 3:0(5,4,3), Marat – Rašek 3:0(12,9,7), Kořének – Stojka 3:0(6,4,7), Marat – Stojka 3:0(3,6,6), Kořének – Rašek 3:0(8,8,10)

 

Pořadí skupiny F

1. František Kořének – SK DDM Kotlářka, 2. Filip Marat – TTC Elizza Praha, 3. Eduard Rašek – AC Sparta Praha, 4. Kristián Stojka – TTC Praha

 

Skupina F

1. David Sochor – AC Sparta Praha, 2. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 3. Jan Filip SK DDM Kotlářka Praha, 4. Vojtěch Matouš – TJ Slavoj Praha

 

Skupina G

1. Adam Sochor – AC Sparta Praha, 2. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha, 3. Marek Michalachi – SK DDM Kotlářka, 4. Martin Mužík – KST Vršovice

 

Skupina H

1. Michael Kopecký – SK DDM Kotlářka, 2. Adam Rek – TJ Slavoj Praha, 3. Ondřej Melíšek – AC Sparta Praha, 4. Jkaub Urban – TJ AVIA Čakovice

 

Skupina I

Zacharda – Slavíček 3:1(8,4,-8,4), Šmíd – Vajda 3:0(4,8,9), Zacharda – Šmíd 0:3(-9,-6,-10), Slavíček – Vajda 3:0(4,6,8), Zacharda – Vajda 3:0(5,4,3), Slavíček – Šmíd 0:3(-6,-10,-10)

 

Pořadí skupiny I

1. Miroslav Šmíd – AC Sparta Praha, 2. Jáchym Zacharda – TTC Elizza Praha, 3. Jan Slavíček – TJ Slavoj Praha, 4. Michal Vajda – TTC Praha

 

Skupina J

1. Filip Němec – SK DDM Kotlářka, 2. Martin Bruk – AC Sparta Praha, 3. Jan Ošmera – TTC Elizza Praha, 4. Matěj Hejný – TK Střížkov

 

Osmifinále

Přída – Nádvorník 3:0, Marat – Benák V. 2:3, Podrazil – Sochor D. 3:0, Němec – Stach 0:3, Kaucký J. - Šmíd 3:0, Sochor A. - Gajda 3:0, Kadavý O. - Kořének 3:0, Benák J. - Šíp 2:3

 

Čtvrtfinále

Přída – Benák V. 3:1, Podrazil – Stach 0:3, Kaucký J. - Sochor A. 3:0, Kadavý O. - Šíp 0:3

 

Semifinále

Přída – Stach 1:3, Kaucký J. - Šíp 2:3

 

Finále

Stach – Šíp 3:1(7,-7,5,8)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Matěj Stach – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Martin Šíp – SK DDM Kotlářka, 3. Kryštof Přída – SK DDM Kotlářka a Jakub Kaucký – SK DDM Kotlářka

 

Pořadí dvouhry dorostenek

1. Niamh Štricová – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Veronika Šimůnková – TJ Slavoj Praha, 3. Anežka Blažková – TTC Elizza Praha a Liliana Plachá – SK DDM Kotlářka

 

Pořadí čtyřhry dorostenců

1. Jakub Kaucký a Matěj Stach (oba SK DDM Kotlářka Praha), 2. Kryštof Přída a Martin Šíp (oba SK DDM Kotlářka Praha), 3. Miroslav Knobloch a Filip Marat (oba TTC Elizza Praha) a Václav Podrazil a Michael Kopecký (oba SK DDM Kotlářka Praha)

 

Dvouhra starších žáků

 

Skupina A

Remunda M. - Sládek ,3:0(7,5,3), 3:0(7,5,3), Kaucký F. - Pytelka 3:0(3,4,5), Remunda M. - Kaucký F. 3:0(5,2,7), Sládek – Pytelka 3:0(1,2,6), Remunda M. - Pytelka 3:0(3,4,3), Sládek – Kaucký F. 0:3(-8,6,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha, 2. Filip Kaucký – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Ondřej Sládek – TJ Slavoj Praha, 4. Tomáš Pytelka – TTC Praha

 

Skupina B

Benák V. - Holík 3:0(6,3,6), Kliment – Budínský 3:1(12,7,-9,8), Benák V. - Kliment 3:0(5,6,4), Holík – Budínský 3:0(7,7,5), Benák V. - Budínský 3:0(2,4,3), Holík – Kliment 3:0(5,8,9)

 

Pořadí skupiny B

1. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 2. Šimon Holík – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Adam Kliment – TJ Loko Vršovice, 4. Lukáš Budínský – TTC Praha

 

Skupina C

1. Michael Kopecký – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Jan Ošmera – TTC Elizza Praha, 3. Jakub Urban - TJ AVIA Čakovice, 4. Jan Seeman – TJ Loko Vršovice

 

Skupina D

1. Jan Rochowanski – TTC Elizza Praha, 2. Jáchym Juppa – Slovan KST Bohnice, 3. Patrik Veselý – TJ Loko Vršovice, 4. Adam Vaněček – TJ Střížkov

 

Skupina E

1. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 2. Jan Filip – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Filip Tuček – TJ Loko Vršovice, 4. Richard Ohera – KST FZŠ Trávníčkova

 

Skupina F

1. Václav Nádvorník – TJ Slavoj Praha, 2. Patrik Marfinec – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Adam Čapek – TTC Elizza Praha, 4. Vojtěch Novohradský – TJ Sokol Stodůlky

 

Skupina G

1. Adam Rek – TJ Slavoj Praha, 2. Maxim Truchlík – SK DDM Kotlářka, 3. Jan Marhol - AC Sparta Praha, 4. Jakub Červinka – TJ AVIA Čakovice

 

Skupina H

1. Michal Vavroušek – TTC Elizza Praha, 2. Matěj Šindelář – TJ Loko Vršovice, 3. Pavel Jirásek – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Matouš Klein – TJ Slavoj Praha

 

Skupina I

1. Martin Jandus – AC Sparta Praha, 2. Sebastian Svoboda – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Tomáš Rein – KST FZŠ Trávníčkova, 4. Jakub Sedláček – TTC Elizza Praha

 

Skupina J

1. Adam Podrazský – TTC Elizza Praha, 2. Jan Slavíček – TJ Slavoj Praha, 3. Antonín Trávníček – KST FZŠ Trávníčkova, 4. Matěj Obermaier – TJ Střížkov

 

Skupina K

1. Tadeáš Bertho – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Martin Smažík – TJ Loko Vršovice, 3. Viktor Vlasák – Slovan KST Bohnice, 4. Vojtěch Valenta – TJ Střížkov

 

Skupina L

1. Adam Gräf – TJ Slavoj Praha, 2. Václav Matoušek – AC Sparta Praha, 3. Vojtěch Maděra – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Petr Řezníček – TJ Střížkov

 

Skupina M

1. Michal Procházka – SK DDM Kotlářka, 2. Pavel Šourek – AC Sparta Praha, 3. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 4. Robert Škába – TJ Sokol Stodůlky

 

Čtvrtfinále

Šíp – Nádvorník 3:1, Benák J. - Podrazil 0:3, Zacharda – Benák V. 0:3, Kopecký M. - Sochor D. 1:3

 

Semifinále

Šíp – Podrazil 3:2, Benák V. - Sochor D. 2:3

 

Finále

Šíp – Sochor D- 3:0(5,2,3)

 

Pořadí dvouhry starších žáků

1. Martin Šíp – SK DDM Kotlářka Praha, 2. David Sochor – AC Sparta Praha, 3. Václav Podrazil – SK DDM Kotlářka Praha a Vít Benák – TTC Elizza Praha

 

Pořadí dvouhry starších žákyň

1. Karolína Jaroňová – AC Sparta Praha, 2. Andrea Jungwurthová – AC Sparta Praha, 3. Adéla Nosková – AC Sparta Praha a Amálie Bnedová – SK DDM Kotlářka Praha

 

Pořadí čtyřhry starších žáků

1. Václav Podrazil a Martin Šíp (oba SK DDM Kotlářka Praha), 2. Vít Benák a Jácham Zacharda (oba TTC Elizza Praha), 3. Matheos Remunda a Jan Rochowanski (oba TTC Elizza Praha) a Matěj Kopecký (SK DDM Kotlářka) a David Sochor (AC Sparta Praha)

 

Dvouhra mladších žáků

 

Skupina A

1. Svoboda Sebastián – SK DDM Kotlářka Praha, 2. Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha, 3. Tomáš Hanzal – TJ Slavoj Praha

 

Skupina B

Jandus – Holý 3:0(4,5,2), Najvárek – Jarolím 3:1(7,-7,4,4), Jandus – Najvárek 3:0(32,5), Holý – Jarolím 3:0(3,4,4), Jandus – Jarolím 3:0(1,1,1), Holý – Najvárek 3:0(8,4,3)

 

Pořadí skupiny B

1. Martin Jandus – AC Sparta Praha, 2. Prokop Holý – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Richard Najvárek – Slovan KST Bohnice, 4. Vojtěch Jarolím – TTC Praha

 

Skupina C

1. Matěj Durdis – TTC Elizza Praha, 2. Tibor Bertho – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Marek hanzal – TJ Slavoj Praha, 4. Filip Haloda – AC Sparta Praha

 

Skupina D

1. Nathan Cafmeyer – TJ Slavoj Praha, 2. Patrik Semotan – Slovan KST Bohnice, 3. Matěj Mašek – TTC Elizza Praha, 4. Kryšpín Vostřez – SK DDM Kotlářka Praha

 

Skupina E

1. Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha, 2. Jonáš Divecký – SK DDM Kotlářka Ptaha, 3. Vojtěch Čermák – TJ Loko Vršovice, 4. Vojtěch Milek – Slovan KST Bohnice

 

Skupina F

Šourek – Podrazký 3:0(7,3,7), Hůla – Najman 3:0(1,2,7), Šourek – Hůla 3:1(6,-10,8,9), Podrazký – Najman 3:0(4,3,6), Šourek – Najman 3:0(3,0,2), Podrazký – Hůla 3:2(7,-9,-7,6,9)

 

Pořadí skupiny F

1. Pavel Šourek – AC Sparta Praha, 2. Adam Podrazký – TTC Elizza Praha, 3. Ondřej Hůla – SK DDM Kotlářka Praha, 4. Richard Njaman – TTC Praha

 

Skupina G

Mašek J. - Truchlík 3:1(-4,9,6,8), Dobeš – Štindl 3:1(7,3,-7,7), Mašek J. - Dobeš 3:0(3,1,4), Truchlík – Štimdl 3:0(1,3,6), Mašek J. - Štindl 3:0(3,1,7), Truchlík – Dobeš 3:0(4,3,5)

 

Pořadí skupiny G

1. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 2. Maxim Truchlík – SF SKK El Niňo Praha, 3. Tomáš Dobeš – Slovan KST Bohnice, 4. Ondřej Štindl – TTC Praha

 

Skupina H

Havelka – Maděra 3:0(2,3,4), Červinka – Hrneček 3:0(6,7,2), Havelka – Červinka 3:0(4,5,3), Maděra – Hrneček 3:0(5,1,3), Havelka – Hrneček 3:0(1,3,5), Maděra – Červinka 3:0(2,2,2)

 

Pořadí skupiny H

1. Richard Havelka – TTC Elizza Praha, 2. Vojtěch Maděra – SK DDM Kotlářka Praha, 3. Jakub Červenka – TJ AVIA Čakovice, 4. Ondřej Hrneček – TTC Praha

 

Čtvrtfinále

Sochor D. - Cafmeyer N. 3:0, Svoboda – Procházka 3:1, Truchlík – Jandus 0:3, Šourek – Rek L. 0:3

 

Semifinále

Sochor D. - Procházka 3:0, Jandus – Rek L. 3:2

 

Finále

Sochor D. - Jandus 3:0(6,5,6)

 

Pořadí dvouhry mladších žáků

1. David Sochor – AC Sparta Praha, 2. Martin Jandus – AC Sparta Praha, 3. Michal Procházka - SKK DDM Kotlářka Praha a Lukáš Rek – TJ Slavoj Praha

 

Pořadí dvouhry mladších žákyň

1. K. Jaroňová – AC Sparta Praha, 2. Adéla Nosková – AC Sparta Praha, 3. Adéla Mikešová – TJ Slavoj Praha a Tereza Melíšková – AC Sparta Praha

 

Dvouhra nejmladších žáků

 

Čtvrtfináíle

Lebeda – Mařík 3:0, Cafmeyer N. – Durdis 2:3, Mašek J. - Magyar 3:0, Voborský – Martinek 0:3

 

Semifinále

Lebeda – Durdis 2:3, Mašek J. - Martinek 3:0

 

Finále

Durdis – Mašek J. 2:3(-9,-6,6,7,7)

 

Pořadí dvouhry mladších žáků

1. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 2. Matěj Durdis – TTC Elizza Praha, 3. Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha a Lukáš Martinek – AC Sparta Praha

 

Dvouhra nejmladších žákyň

 

Skupina A

Alinčová – Kostlivá 3:0(2,2,2), Lorenzová – Malá 0:3(-2,-6,-3), Kostlivá – Lorenzová 0:3(-6,-2,-9), Kodetová – Alinčová 3:0(6,3,3), Lorenzová – Kodetová 0:3(-4,-0,-1), Malá – Kostlivá 3:0(4,5,6), Kodetová – Malá 3:0(0,0,8), Alinčová – Lorenzová 3:0(2,2,2), Malá – Alinčová 2:3(9,-2,9,-3,-9), Kostlivá – Kodetová 0:3(-1,-0,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Hanka Kodetová – TJ Slavoj Praha, 2. Michaela Alinčová – TTC Elizza Praha, 3. Monika Malá – TJ Slavoj Praha, 4. Amálie Lorenzová – Slovan KST Bohnice, 5. Veronika Kostlivá – TTC Praha

 

Pořadí skupiny B

Eliška Slavíčková – TJ Slavoj Praha, 2. Anna Bartoňová – Slovan KST Praha, 3. Tereza Rousová – TJ Slavoj Praha, 4. Lucie Vaňková – TJ AVIA Čakovice

 

Semifinále

Kodetová – Bartoňová 3:0(6,8,4), Alinčová – Slavíčková 2:3(-10,9,8,-7,-9)

 

Finále

Kodetová – Slavíčková 3:1(-9,11,2,5)

 

Pořadí dvouhry nejmladších žákyň

1. Hanka Kodetová – TJ Slavoj Praha, 2. Eliška Slavíčková – TJ Slavoj Praha, 3. Anna Bartoňová – Slovan KST Bohnice a Michaela Alinčová – TTC Elizza Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 25.02.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT