Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Mladší žáci vyhráli pražský přebor družstev 3. třídy

Fuček Miloslav

05.05.2019

Reportáže

Přečteno: 50

Komentářů: 0


Náš tým mladších žáků hrál dnes třetí třídu, kde měl pět soupeřů. Kluci dokázali všechny tyto týmy porazil.


Mladší žactvo – 3. třída

 

Kotlářka C – AVIA Čakovice B 3:1

Slavoj Praha C – Elizza Praha C 3:1

TTC Praha – Slovan Bohnice B 3:0

Martinek – Chvátal 3:1(4,6,-11,5), Bradáček – Lorenzová 3:0(10,0,3), Šubert – Bartoňová 3:2(-6,7,-10,2,6), Martinek – Lorenzová 3:0(4,6,3)

 

AVIA Čakovice – Slovan Bohnice 3:2

Elizza Praha V – TTC Praha 1:3

Kemlinková – Bradáček 2:3(-15,3,-12,10,-11), Mašek M. - Martinek 1:3(-5,8,-3,-11), Laube – Šubert 3:0(9,11,9), Kemlinková – Martinek 2:3(-4,7,7,-6,-7), Mašek – Bradáček 3:0(6,11,13)

Kotlářka C – Slavoj Praha C 2:3

 

 

Slavoj Praha C – AVIA Čakovice B 3:1

TTC Praha – Kotlářka C 3:0

Martinek – Holý 3:0(9,10,8), Bradáček – Mach 3:0(8,7,8), Šubert – Olt 3:0(5,6,9), Martinek – Mach 3:0(4,6,4)

Slovan Bohnice B – Elizza Praha C 1:3

 

AVIA Čakovice B – Elizza Praha C 3:1

Kotlářka C – Slovan Bohnice B 2:3

Slavoj Praha C – TTC Praha 1:3

Hanzal M. - Bradáček 3:2(6,-8,-6,8,9), Cafmeyer T. - Martinek 0:3(-3,-3,-5), Hanzal T. - Šubert 1:3(-5,7,-8,-8), Hanzal M. - Martinek 0:3(-5,-9,-9)

 

TTC Praha – AVIA Čakovice B 3:1

Martinek – Vorbsová 3:0(3,3,6), Bradáček – Kolářová 2:3(10,-8,8,-9,-9), Šubert 3:0 w.o., Martinek – Kolářová 3:0(7,10,3), Bradáček – Vorbsová 3:0(3,1,8)

Slovan Bohnice B – Slavoj Praha C 1:3

Elizza Praha C – Kotlářka C 3:1

 

1.

TTC Praha

15

2.

Slavoj Praha C

13

3.

AVIA Čakovice B

9

4.

Elizza Praha C

9

5.

Slovan Bohnice B

7

6.

Kotlářka C

7

 

 

Vítězem 1. třídy se stal tým Kotlářky A.

 

Pořadí 1. třídy

1. Kotlářka A, 2. Sparta Praha A, 3. Elizza Praha A, 4. Slavoj Praha A, 5. Sparta Praha B, 6. Slovan Bohnice A

 

Pořadí 2. třídy

1. Elizza Praha B, 2. Kotlářka B, 3. ZŠ Trávníčkova A, 4. Slavoj Praha B, 5. ZŠ Trávníčkova B, 6. AVIA Čakovice A

 

Pořadí 3. třídy

1. TTC Praha, 2. Slavoj Praha C, 3. AVIA Čakovice B, 4. Elizza Praha C, 5. Slovan Bohnice B, 6. Kotlářka C


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Neděle 26.05.2019



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT