Petr Barcal - realitní makléř



Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší.

Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30
Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězi zimního turnaje se stali Jandus a Košacký

Fuček Miloslav

04.02.2018

Reportáže

Přečteno: 35

Komentářů: 0


Ve včerejším Zimním turnaji mládeže se v konkurenci 19 hráčů ve čtyřech kategoriích nejlépe prosadili Martin Jandus (vyhrál nejmladší a mladší žactvo) a Adam Košacký (vyhrál spojenou kategorii staršího žactva a dorostu).


V dopolední kategorii nejmladšího žactva se sešli čtyři nejmladší žáci a souběžně s nima hrálo devět starších žáků. Dorostenec nedorazil opět žádný. Nejmladší žáci hráli dvoukolově každý s každým, starší žactvo s ehrálo na dvě skupiny s postupem do dvou pavouků, které se dohrávaly do konečného pořadí. Čtyřhry se hrály KO systémem s dohráváním o konečné pořadí.

 

Nejmladščí žactvo

 

Dvouhra

Kučera – Jandus 0:3(-5,-2,-5), Šťastný – Chmelík 3:0(2,8,6), Jandus – Chmelík 3:0(4,2,2), Kučera – Šťastný 0:3(-10,-9,-3), Šťastný – Jandus 0:3(-6,-6,-3), Chmelík – Kučera 0:3(-6,-8,-7),

Kučera – Jandus 0:3(-6,-1,-4), Šťastný – Chmelík 3:0(4,7,3), Jandus – Chmelík 3:0(1,4,5), Kučera – Šťastný 0:3(-7,-8,-5), Šťastný – Jandus 0:3(-4,-7,-5), Chmelík – Kučera 0:3(-5,-8,-5)

 

Pořadí dvouhry

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice, 3. Hynek Kučera – TJ Neratovice, 4. Vilém Chmelík – TTC Praha

 

Čtyřhra

Jandus, Chmelík – Šťastný, Kučera 3:1(-8,5,11,10)

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Vilém Chmelík (TTC Praha), 2. Ondřej Šťastný a Hynek Kučera (oba TJ Neratovice)

 

Celkové pořadí dvouher po 5. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 10000, 2. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 7400, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha 5000, 4. Hynek Kučera – TJ Neratovice 4500, 5. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 3700, 6. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 3200, 7. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1900, 8. Vít Kasner – STC Slaný 1800, 9. Vilém Chmelík – TTC Praha 1700, 10. Lukáš Elicer – STC Slaný 1500, 11. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1400, 12. Josef Hampl – Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 5. turnaji

1.Martin Jandus – TTC Klánovice 8000, 2. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 4000, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 5700, 4. Hynek Kučera – TJ Neratovice 5600, 5. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný 3700, 6. Vilém Chmelík – TTC Praha 2000, 7. - 8. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice a Vít Kasner – STC Slaný oba 1900, 9. Lukáš Elicer - STC Slaný 1800, 10. - 11. Josef Hampl a Hubert Chvátal – oba Slovan Bohnice oba 1700

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

 

Skupina A

Chlad – Barták 3:0(5,11,11), Špička Jakub – Valentová 0:3(-7,-8,-5), Barták – Špička Jakub 3:0(11,5,1), Košacký – Chlad 3:1(2,13,-9,2), Špička Jakub – Kočacký 1:3(4,-5,-4,-6), Valentová – Barták 3:1(11,5,-9,10), Košacký – Valentová 3:0(8,8,5), Chlad – Špička Jakub 3:0(8,7,10), Valentová – Chlad 0:3(-9,-9,-9), Barták – Košacký 0:3(-7,-6,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Matyáš Chlad – TJ Český Brod, 3. Klára Valentová – TJ Český Brod, 4. Michal Barták – Slovan Bohnice, 5. Jakub Špička – TTC Klánovice

 

Skupina B

Obrhel – Kyba 3:0(8,8,7), Moláček – Špička Matěj 3:0(5,7,7), Kyba – Špička Matěj 3:0(5,8,6), Obrhel – Moláček 3:2(-8,7,-9,8,8), Moláček – Kyba 1:3(-5,-8,10,-7), Špička Matěj – Obrhel 1:3)-7,-6,7,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 2. Ondřej Kyba – TJ Český Brod, 3. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 4. Matěj Špička

 

Semifinále

Košacký – Kyba 3:1(8,-9,2,2), Chlad – Obrhel 2:3(-8,7,12,-11,-9)

 

Finále

Košacký – Obrhel 3:0(5,11,9)

 

O 3. místo

Kyba – Chlad 3:1(-8,10,12,9)

 

Předkolo o 5. až 9. místo

Špička Matěj – Špička Jakub 1:3(8,-5,-7,-7)

 

O 5. až 8. místo

Valentová – Špička Jakub 2:3(-7,6,8,-8,-8), Barták – Moláček 1:3(-6,-5,11,-5)

 

O 5. místo

Špička Jakub – Moláček 2:3(8,-6,-10,5,-9)

 

O 7. místo

Valentová – Barták 1:3(9,-7,-8,-11)

 

Pořadí dvouhry

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 3. Ondřej Kyba – TJ Český Brod, 4. Matyáš Chlad – TJ Český Brod, 5. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice, 6. Jakub Špička – TTC Klánovice, 7. Michal Barták – Slovan Bohnice, 8. Klára Valentová – TJ Český Brod, 9. Matěj Špička

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Košacký, Obrhel – Špička J., Špička M. 3:0(3,6,9), Barták, Moláček – Kuby, Valentová 3:1(-8,10,4,2)

 

 

Finále

Košacký, Obrhel – Barták, Moláček 3:0(-8,10,4,2)

 

O 3. místo

Špička J., Špička M. - Kyba, Valentová 3:2(4,5,-4,-8,8)

 

Pořadí čtyřhry:

1. Adam Košacký a Adam Obrhel (oba Slovan Bohnice), 2. Michal Marták a Jonáš Moláček (oba Slovan Bohnice), 3. Jakub Špička (TTC Klánovice) a Matěj Špička, 4. Ondřej Kyba a Klára Valentová (oba TJ Český Brod)

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 5. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 9700, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 6900, 3. - 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice, Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice všichni 5900, 6. Jakub Špička – TTC Klánovice 4900, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3600, 8. - 9. Jan Mecera – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 2900, 10. Ondřej Šťastný 2700, 11. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2000, 12. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1800, 13. - 15. Adam Brodský a Vojtěch Melichar – oba Sparta Praha a Matyáš Chlad – TJ Český Brod všichni 1700, 16. Jan Krojdl – TJ Neratovice 1600, 17.- 18. Lukáš Martinek – TTC Praha a Petr Hádek – TJ Neratovice oba 1400, 19. Matěj Špička 1301, 20. Klára Valentová – TJ Český Brod 1300

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 5. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 9900, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 7900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 7200, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5900, 6. Jakub Špička – TTC Klánovice 5500, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3800, 8. Matěj Špička 3600, 9. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 10. - 11. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha oba 1900, 12. - 13. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1800, 14. - 19. Lukáš Martinek – TTC Praha, Jan Mecera, Jan Krojdl, Petr Hádek – všichni TJ Neratovice a Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod všichni 1700

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 5. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 9700, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 6600, 3. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5900, 4.Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 5800, 5. Michal Barták – Slovan Bohnice 5700, 6. Jakub Špička – TTC Klánovice 4800, 7. - 8. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice a Jan Slavíček – Slavoj Praha oba 3600, 9. Martin Jandus – TTC Klánovice 2800, 10. David Kreuzer – TTC Praha 2700, 11. Ondřej Šťastný 2200, 12. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice 2000, 13. Ondřej Kyba – TJ Český Brod 1800, 14. - 15. Vojtěch Melichar - Sparta Praha a Matyáš Chlad – TJ Český Brod oba 1700, 16. - 17. Jan Krojdl – TJ Neratovice a Adam Brodský – Sparta Praha oba 1600, 18. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha 1500, 19. Petr Hádek – TJ Neratovice 1400, 20. Matěj Špička 1301, 21. Klára Valentová – TJ Český Brod 1300, 22. Filip Bednář – Sparta Praha 1200, 23. Jan Mecera – TJ Neratovice 1101, 24. Lukáš Martinek – TTC Praha 900

 

Celkové pořadí čtyřher dorostu po 5. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 9900, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 7900, 3. - 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 7100, 5. Tomáš Garček – TTC Klánovice 5900, 6. Jakub Špička – TTC Klánovice 5500, 7. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3800, 8. - 10. David Kreuzer – TC Praha, Ondřej Vaca – Slovan Bohnice a Matěj Špička všichni 3600, 11. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 12. - 13. Lukáš Kratochvíl – TJ Neratovice a Vojtěch Melichar – Sparta Praha oba 1900, 14. - 19. Zuzana Krajíčková a Filip Bednář – oba Sparta Praha a Jan Krojdl a Petr Hádek – oba TJ Neratovice a Ondřej Kyba a Klára Valentová – oba TJ Český Brod všichni 1700, 20. - 21. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1600, 22. - 23. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 1500

 

Na odpolední kategorii mladšího žactva se sešlo šest hráčů a tak se dvouhry i čtyřhry hrály systémem každý s každým.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

Jandus – Kozák 3:0(7,1,4), Valentová – Bendová 2:3(6,-7,7,-9,-9), Plos – Lhotka 0:3(-5,-6,-2), Kozák – Lhotka 0:3(-6,-8,-3), Bendová – Plos 3:0(4,3,1), Jandus – Valentová 3:0(3,3,4), Valentová – Kozák 3:0(5,5,4), Plos – Jandus 0:3(-2,-1,-3), Lhotka – Bendová 1:3(-9,6,-9,-9), Kozák – Bendová 1:3(-0,-9,4,-6), Jandus – Lhotka 3:0(12,12,6), Valentová – Plos 3:0(3,5,4), Plos – Kozák 1:3(14,-5,-10,-7), Lhotka - Valentová 3:1(7,6,-4,8), Bendová – Jandus 1:3(7,-7,-9,-6)

 

Pořadí dvouhry

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Amálie Bendová – Sokol Nusle, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 4. Klára Valentová – TJ Český Brod, 5. Martin Kozák – TJ Střížkov, 6. Jiří Plos – TTC Praha

 

Čtyřhra

Bendová, Valentová – Kozák, Plos 3:0(2,11,2), Jandus, Lhotka – Bendová, Valentová 3:0(5,5,9), Kozák, Plos – Jandus, Lhotka 0:3(-7,-4,-5)

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Jandus a Ondřej Lhotka (oba TTC Klánovice), 2. Amálie Bendová (Sokol Nusle) a Klára Valentová (TJ Český Brod), 3. Martin Kozák (TJ Střížkov) a Jiří Plos (TTC Praha)

 

Celkové pořadí dvouher po 5. turnaji

1. - 2. Amálie Bendová – Sokol Nusle a Martin Jandus – TTC Klánovice 7400, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 6600, 4. Martin Kozák – TJ Střížkov 6000, 5. Filip Čábela – TTC Praha 4100, 6. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4000, 7. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 3900, 8. Jan Slavíček – Slavoj Praha 3600, 9. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3500, 10. Petr Havel – Sokol Černošice 3100, 11. - 12. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov a Jiří Plos – TTC Praha oba 2800, 13.Samuel Žitník – TJ Neratovice 2700, 14. - 15. Linda Kolářová – Sokol Český Brod a Klára Valentová TJ Český Brod - obě 1700, 16. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 1600, 17. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1400, 18. Filip Lindr – TJ Neratovice 1000, 19. Pavel Beneš – TJ Neratovice 900, 20. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 5. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 7800, 2. Martin Kozák – TJ Střížkov 7200, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice 5800, 4. Amálie Bendová – Sokol Nusle 5700, 5. Filip Čábela – TTC Praha 5200, 6. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. 4000, 7. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3900, 8.- 9. Tomáš Garček - TTC Klánovice a Jan Slavíček – Slavoj Praha oba 3800, 10. Petr Havel – Sokol Černošice 3700, 11. Jiří Plos – TTC Praha 3500, 12. - 13. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov a Samuel Žitník – TJ Neratovice oba 3400, 14. Linda Kolářová – Sokol Český Brod 2000, 15. - 16. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech a Klára Valentová – TJ Český Brod oba 1900, 17. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1700, 18. - 19. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice oba 1600, 20. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1500

 

Nyní budou mít turnaje přestávku až do 28. 4. 2018, kdy proběhne Aprílový turnaj, na němž se rozhodne o konečném pořadí čtyřher a o tom, kdo postoupí ve dvouhrách do finálových turnajů TOP 16, které proběhnou v květnu a červnu.

 

Aktuální nasazovací žebříčky po tomto turnaji najdete zde:

 

Nejmladší žactvo

 

Mladší žactvo

 

Starší žactvo

 

Dorost


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 21.02.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Magistrát hl. m. Prahy



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT