Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Memoriál Jana Kalibery vyhrál David Sochor

Fuček Miloslav

02.12.2017

Reportáže

Přečteno: 182

Komentářů: 0


Po delší odmlce jsme se opět vypravili na pražský turnaj Grand Prix. Dnes jsme absolvovali turnaj Grand Prix nejmladšího žactva v Braníku.


Dnešního Grand Prix nejmladšího žactva v Braníku se z našich žáků zúčastnil pouze Lukáš, který skončil na pěkném 15. místě s celkem 27 hráčů. Pro Lukáše to byl první turnaj Grand Prix, dokázal postoupit ze skupiny a v závěrečných bojích v šestnáctce, kde hrál s převáždě o dva roky staršími soupeři sice třikrát prohrál, ale jednou vyhrál a vybojoval tak 15. místo.

 

Skupina A

Sochor – Horák 3:0(1,3,1), Cafmeyer J. T. - Vorbsová 0:3(-7,-8,-3), Horák – Vorbsová 0:3(-3,-2,-4), Sochor - Cafmeyer J. T. 3:0(4,2,3), Cafmeyer J. T. - Horák 3:0(9,11,4), Vorbsová – Sochor 0:3(-4,-2,-1)

 

Pořadí skupiny A

1. David Sochor – Sparta Praha, 2. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice, 3. John Thomas Cafmeyer – Elizza Praha, 4. Mikuláš Horák – Kotlářka

 

Skupina B

Krček – Martinek 3:0(4,1,2), Červinka – Havlíčková 3:0(3,7,7), Martinek – Havlíčková 3:1(-9,4,5,9), Krček – Červinka 3:0(0,3,0), Červinka – Martinek 0:3(-7,-5,-5), Havlíčková – Krček 0:3(3,4,2)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Krček – STC Slaný, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Jakub Červenka – Avia Čakovice, 4. Eva Havlíčková – Slavoj Praha

 

Skupina C

Řeháček – Jindra 3:0(3,6,3), Andera – Slavíčková 1:3(-9,12,-8,-10), Jindra – Slavíčková 3:0(9,5,2), Řeháček – Andera 3:0(4,7,4), Andera – Jindra 0:3(-4,-7,-3), Slavíčková – Řeháček 0:3(-2,-2,-3)

 

Pořadí skupiny C

1. Jiří Řeháček – STC Slaný, 2. Patrik Jindra - ZŠ Lužiny, 3. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 4. Jakub Andera – Kotlářka

 

Skupina D

Kemlinková – Maděra 1:3(-4,10,-8,-5), Jaroňová – Kemlinková 3:0(4,2,3), Maděra – Jaroňová 0:3(-4,-2,-1)

 

Pořadí skupiny D

1. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. L., 2. Vojtěch Maděra – Kotlářka, 3. Nela Kemlinková – Elizza Praha

 

Skupina E

Vočka – Melíšková 1:3(-6,-5,6,-8), Rek – Vočka 3:0(1,3,2), Melíšková – Rek 0:3(-1,-4,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 2. Tereza Melíšková – Sparta Praha, 3. Marek Vočka – Kotlářka

 

Skupina F

Jindrová – Kasner 0:3(-2,-2,-1), Svoboda – Jindrová 3:0(6,2,1), Kasner – Svoboda 3:2(7,-9,8,-9,7)

 

Pořadí skupiny F

1. Vítek Kasner – STC Slaný, 2. Sebastian Svoboda – Kotlářka, 3. Barbora Jindrová – ZŠ Lužiny

 

Skupina G

Caftmeyer N. - Jandus 0:3(-2,-6,-3), Bertho – Caftmeyer N. 3:0(6,6,4), Jandus – Bertho 3:0(5,4,6)

 

Pořadí skupiny G

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Tibor Bertho – Kotlářka, 3. Nathan Caftmeyer – Elizza Praha

 

Skupina H

Curtis – Procházka 0:3(-0,-4,-4), Havelka - Curtis 3:0(3,10,8), Procházka – Havelka 3:0(7,9,6)

 

Pořadí skupiny H

1. Michal Procházka – Kotlářka, 2. Richard Havelka – Elizza Praha, 3. Samuyel Floyd Curtys – STC Slaný

 

Osmifinále

Sochor – Bertho 3:0(1,4,6), Maděra – Kasner 0:3(-10,-6,-8), Procházka – Melíšková 3:0(2,2,2), Martinek – Řeháček 0:3(-1,-1,-3), Jaroňová – Havelka 3:0(6,4,6), Svoboda – Rek 0:3(-6,-7,-7), Jandus – Jindra 3:0(3,7,2), Vorbsová – Krček 0:3(-2,-0,-2)

 

Čtvrtfinále

Sochor – Kasner 3:0(1,3,4), Procházka – Řeháček 0:3(-4,-5,-5), Jaroňová – Rek 1:3(-7,-5,10,-2), Jandus – Krček 0:3(-3,-4,-7)

 

Semifinále

Sochor – Řeháček 3:0(8,5,8), Rek – Krček 1:3(-6,-3,6,-8)

 

Finále

Sochor – Krček 3:0(5,8,5)

 

O 3. místo

Řeháček – Rek 3:0(9,2,9)

 

O 5. až 8. místo

Kasner – Procházka 1:3(-3,6,-5,-11), Jaroňová – Jandus 3:2(-4,7,10,-9,11)

 

O 5. místo

Procházka – Jaroňová 1:3(-6,-4,11,-10)

 

O 7. místo

Kasner – Jandus 0:3(-6,-6,-6)

 

O 9. až 16. místo

Bertho – Maděra 3:1(9,-5,10,5), Melíšková – Martinek 3:0(6,1,5), Havelka – Svoboda 3:2(5,8,-8,-8,10), Jindra – Vorbsová 0:3(-5,-6,-8)

 

O 9. až 12. místo

Bertho – Melíšková 3:1(6,14,-9,10), Havelka – Vorbsová 3:0(4,3,9)

 

O 9. místo

Bertho – Havelka 0:3(-5,-7,-7)

 

O 11. místo

Melíšková – Vorbsová 3:1(5,-11,5,6)

 

O 13. až 16. místo

Maděra – Martinek 3:0(4,7,2), Svoboda – Jindra 3:0(5,2,3)

 

O 13. místo

Maděra – Svoboda 1:3(-6,9,-7,-11)

 

O 15. místo

Martinek – Jindra 3:1(11,4,-9,5)

 

O 17. až 24. místo (Útěcha)

Slavíčková – Kemlinková 3:0(7,10,9), Havlíčková – Cafmeyer N. 3:1(7,-10,6,9), Cafmeyer J. T. - Vočka 0:3(-4,-9,-7), Curtis – Červinka 3:1(-10,6,7,9)

 

O 17. až 20. místo

Slavíčková – Cafmeyer N. 3:2(9,-9,10,-6,12), Vočka – Curtis 0:3(-5,-9,-5)

 

O 17. místo

Slavíčková – Curtis 0:3(-5,-5,-2)

 

O 19. místo

Cafmeyer N. - Vočka 1:3(-7,5,-10,-15)

 

O 21. až 24. místo

Kemlinková – Havlíčková 3:0(10,9,7), Cafmeyer J. T. - Červinka 0:3(-3,-12,-5)

 

O 21. místo

Kemlinková – Červinka 1:3(-7,1,-4,-6)

 

O 23. místo

Havlíčková – Cafmeyer J. T. 3:0(5,4,8)

 

O 25. místo

Horák – Jindrová 0:3(-6,-13,-4)

 

Pořadí dvouhry

1. David Sochor – Sparta Praha, 2. Adam Krček – STC Slaný, 3. Jiří Řeháček – STC Slaný, 4. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 5. Karolína Jaroňová – TTC Brandýs n. L., 6. Michal Procházka – Kotlářka, 7. Martin Jandus – TTC Klánovice, 8. Vítek Kasner – STC Slaný, 9. Richard Havelka – Elizza Praha, 10. Tibor Bertho – Kotlářka, 11. Tereza Melíšková – Sparta Praha, 12. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice, 13. Sebastian Svoboda – Kotlářka, 14. Vojtěch Maděra – Kotlářka, 15. Lukáš Martinek – TTC Praha, 16. Patrik Jindra – ZŠ Lužiny, 17. Samuel Floyd Curtis – STC Slaný, 18. Eliška Slavíčková – Slavoj Praha, 19. Marek Vočka – Kotlářka, 20. Nathan Cafmeyer – Elizza Praha, 21. Jakub Červinka – Avia Čakovice, 22. Nela Kemlinková – Elizza Praha, 23. Eva Havlíčková – Slavoj Praha, 24. John Thomas Cafmeyer – Elizza Praha, 25. Barbora Jindrová – ZŠ Lužiny, 26. Mikuláš Horák – Kotlářka, 27. Jakub Andera – Kotlářka

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Krček, Řeháček – bye, Vorbsová, Červinka – Havelka, Cafmeyer N. 1:3(10,-9,-9,-8), Jandus, Martinek – Havlíčková, Slavíčková 3:0(4,3,2), Svoboda, Procházka – bye, Jaroňová, Melíšková – bye, Cafmeyer J. T., Kemlinková – Bertho, Maděra 0:3(-2,-3,-3), Kasner, Curtis – Jindrová, Jindra 3:0(4,3,2), Sochor, Rek – bye

 

Čtvrtfinále

Krček, Řeháček – Havelka, Cafmeyer N. 3:0(6,4,7), Jandus, Martinek – Svoboda, Procházka 2:3(9,-6,9,-9,-7), Jaroňová, Melíšková – Bertho, Maděra 3:1(-6,10,5,9), Kasner, Curtis – Sochor, Rek 0:3(-3,-8,-3)

 

Semifinále

Krček, Řeháček – Svoboda, Procházka 3:1(7,4,-7,9), Jaroňová, Melíšek – Sochor, Rek 1:3(-7,-7,6,-1)

 

Finále

Krček, Řeháček – Sochor, Rek 2:3(6,-5,-11,11,-7)

 

Pořadí čtyřhry

1. David Sochor (Sparta Praha) a Lukáš Rek (Slavoj Praha), 2. Adam Krček a Jiří Řeháček (oba STC Slaný), 3. až 4. Sebastian Svoboda a Michal Procházka (oba Kotlářka) a Karolína Jaroňová (TTC Brandýs n. L.) a Tereza Melíšková (Sparta Praha), 5. až 8. Richard Havelka a Nathan Cafmeyer (oba STC Slaný), Martin Jandus (TTC Klánovice) a Lukáš Martinek (TTC Praha), Tibor Bertho a Vojtěch Maděra (oba Kotlářka) a Vítek Kasner a Samuel Floyd Curtis (oba STC Slaný)

 

Škoda, že z našich hráčů byl na Grand Prix jenom Lukáš. V této kategorii se mohl zúčastnit ještě minimálně Jirka V., který by si zde určitě uhrál své a určitě by také nebyl bez šance na postup ze skupiny.

 

Doufám, že z řad našich hráčů bude za týden na našem Mikulášském turnaji větší účast.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 17.11.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT