Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



V sobotu třikrát Garček a jednou Jandus

Fuček Miloslav

19.11.2017

Reportáže

Přečteno: 157

Komentářů: 0


Za účasti 19 hráčů se hrálo včera o prodlouženém víkendu v Centru stolního tenisu Ďáblice. Na programu byla Grad Prix TTC Praha, která je druhým turnajem 4. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.


Protože se dopoledne sešlo 12 hráčů, z čehož byli pouze tři nejmladší žáci, byli nakonec po konzultaci s trenéry a rodiče všechny tři kategorie spojeny do jednoho turnaje, z jehož výsledků potom bylo určeno pořadí v jednotlivých věkových kategoriích. Hlavní dopolední kategorií byl tedy dorost.

 

Dorost

 

Skupina A

Garček – Obrhel 3:0(7,6,3), Krajíčková – Vaca 2:3(3,-11,-10,10,-9), Šťastný – Martinek 1:3(-13,3,-9,-10), Obrhel – Martinek 3:1(3,2,-8,7), Vaca – Šťastný 3:1(7,-6,6,12), Garček – Krajíčková 3:0(5,9,8), Krajíčková – Obrhel 3:2(9,-7,6,-7,7), Šťastný – Garček 0:3(-5,-7,-6), Martinek – Vaca 0:3(-8,-7,-7), Obrhel – Vaca 1:3(7,-9,-15,-8), Garček – Martinek 3:0(6,3,11), Krajíčková – Šťastný 3:0(4,0,5), Šťastný – Obrhel 0:3(-4,-8,-3), Martinek – Krajíčková 0:3(-6,-8,-5), Vaca – Garček 2:3(5,8,-8,-9,-10)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 3. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 5. Lukáš Martinek – TTC Praha, 6. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice

 

Skupina B

Košacký – Jandus 3:0(9,6,9), Brodský – Kreuzer 3:0(9,6,5), Bednář – Mecera 3:0(8,5,9), Jandus – Mecera 3:0(6,9,3), Kreuzer – Bednář 3:0(5,7,3), Košacký – Brodský 3:0(15,11,5), Brodský – Jandus 1:3(-7,-4,2,-7), Bednář – Košacký 0:3(-4,-5,-4), Mecera – Kreuzer 0:3(-9,-9,-10), Jandus – Kreuzer 3:0(5,9,7), Košacký – Mecera 3:0(4,8,9), Brodský – Bednář 3:2(6,6,-8,-9,2), Bednář – Jandus 0:3(-3,-6,-4), Mecera – Brodský 0:3(-4,-5,-6), Kreuzer – Košacký 0:3(-5,-8,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Ondřej Jandus – TTC Klánovice, 3. Adam Brodský – Sparta Praha, 4. David Kreuzer – TTC Praha, 5. Filip Bednář – Sparta Praha, 6. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Čtvrtfinále

Garček - bay, Jandus – Krajíčková 3:1(7,5,-6,8), Košacký - bay, Vaca – Brodský 3:2(7,-10,-8,7,8)

 

Semifinále

Garček - Jandus 3:1(-15,3,4,8), Košacký - Vaca 3:0(9,8,7)

 

Finále

Garček – Košacký 3:2(-10,9,-9,6,5)

 

O 3. místo

Jandus - Vaca 2:3(9,8,-8,-8,-8)

 

O 5. místo

Krajíčková – Brodský 0:3(-7,-8,-9)

 

 

O 7. až 12. místo

Obrhel – Bay, Bednář – Šťastný 3:0(7,2,5), Kreuzer – bay, Martinek – Mecera 1:3(11,-7,-7,-6)

 

O 7. až 9. místo

Obrhel – Bednář 3:0(14,4,7), Kreuzer – Mecera 3:0(7,10,7)

 

O 7. místo

Obrhel – Kreuzer 3:0(8,9,6)

 

O 9. místo

Bednář – Mecera 3:1(9,-5,10,7)

 

O 11. místo

Šťastný – Martinek 3:0(10,9,10)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Martin Jandus – TTC Klánovice, 5. Adam Brodský – Sparta Praha, 6. Zuzana Krajíčková – Sparta Praha, 7. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 8. David Kreuzer – TTCPraha, 9. Filip Bednář – Sparta Praha, 10. Jan Mecera – TJ Neratovice, 11. Ondřej Štastný – TJ Neratovice, 12. Lukáš Martinek – TTC Praha

 

Pořadí dvouher staršího žactva

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 3. Martin Jandus – TTC Klánovice, 4. Adam Brodský – Sparta Praha, 5. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 6. Jan Mecera – TJ Neratovice, 7. Ondřej Štastný – TJ Neratovice, 8. Lukáš Martinek – TTC Praha

 

Pořadí dvouher nejmladšího žactva

1. Martin Jandus – TTC Klánovice, 2. Ondřej Štastný – TJ Neratovice, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Obrhel, Košacký – bay, Martinek, Mecera – Krajíčková, Bednář 2:3(-3,10,7,-5,-4), Vaca, Kreuzer – bay, Šťastný, Jandus – Garček, Brodský 0:3(-4,-8,-3)

 

Semifinále

Obrhel, Košacký – Krajíčková, Bednář 3:0(3,7,3), Vaca, Kreuzer – Garček, Brodský 0:3(/-10,-6,-7)

 

Finále

Obrhel, Košacký – Garček, Brodský 0:3(-6,-10,-6)

 

O 3. místo

Krajčíková, Bednář – Vaca, Kreuzer 2:3(13,-12,-7,11,-6)

 

O 5. místo

Martinek, Mecera – Šťastný, Jandus 0:3(-5,-7,-3)

 

Pořadí čtyřhry dorostu:

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice a Adam Brodský – Sparta Praha, 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 3. David Kreuzer – TTC Praha a Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 4. Zuzana Krajíčková a Filip Bednář – oba Sparta Praha, 5. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice, 6. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva:

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice a Adam Brodský – Sparta Praha, 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 3. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice, 4. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Pořadí čtyřhry nejmladšího žactva:

1. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 2. turnaji

1. - 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice a Tomáš Garček - TTC Klánovice oba 3900, 3. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice 3600, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 3000, 5. David Kreuzer – TTC Praha 2700, 6. - 7. Jakub Špička a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 1700, 8. Adam Brodský – Sparta Praha 1600, 9. - 10. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice a Zuzana Krajíčková – Sparta Praha oba 1500, 11. Michal Barták – Slovan Bohnice 1300, 12. Filip Bednář – Sparta Praha 1200, 13. Jan Mecera – TJ Neratovice 1101, 14. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1000, 15. Lukáš Martinek – TTC Praha 900

 

Celkové pořadí čtyřher dorostu po 2. turnaji

1. - 3. Adam Obrhel, Adam Košacký – oba Slovan Bohnice a Tomáš Garček – TTC Klánovice všichni 3900, 4. - 5. Ondřej Vaca – Slovan Bohnice a David Kreuzer – TTC Praha oba 3600, 6. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 7. Jakub Špička – TTC Klánovice 1900, 8. - 11. Michal Barták, Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice, Zuzana Krajíčková, Filip Bednář – oba Sparta Praha všichni 1700, 12. - 13. Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice oba 1600, 14.- 15. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 1500

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 2. turnaji

1. - 2. Adam Košacký – Slovan Bohnice a Tomáš Garček - TTC Klánovice oba 3900, 3. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 3300, 4. Jan Mecera – TJ Neratovice 2900, 5. - 6. Jakub Špička a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 1800, 7. Adam Brodský – Sparta Praha 1700, 8. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 1600, 9. - 10. Michal Barták – Slovan Bohnice a Ondřej Šťastný – TJ Neratovice 1500, 11. Lukáš Martinek – TTC Praha 1400

 

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 2. turnaji

1. - 3. Adam Obrhel, Adam Košacký – oba Slovan Bohnice a Tomáš Garček – TTC Klánovice všichni 3900, 4. Adam Brodský – Sparta Praha 2000, 5. Jakub Špička – TTC Klánovice 1900, 6. - 9. Michal Barták, Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice, Ondřej Šťastný – TJ Neratovice a Martin Jandus – TTC Klánovice všichni 1800, 10.- 11. Lukáš Martinek – TTC Praha a Jan Mecera – TJ Neratovice oba 1700

 

Celkové pořadí dvouher nejmladšího žactva po 2. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 4000, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha 3400, 3. - 4. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice a Ondřej Šťastný – TJ Neratovice oba 1900, 5. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 1800, Floyd Samuel Curtys – STC Slaný 1700, 7. Lukáš Elicer – STC Slaný 1500, 8. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1400, 9. Hynek Kučera – TJ Neratovice 1300, 10. Josef Hampl – Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher nejmladšího žactva po 2. turnaji

1. Martin Jandus – TTC Klánovice 4000, 2. - 3. Zdeněk Dvořák a Ondřej Šťastný oba TJ Neratovice oba 2000, 4. - 5. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice a Hynek Kučera – TJ Neratovice oba 1900, 6. - 7. Floyd Samuel Curtys a Lukáš Elicer oba STC Slaný oba 1800, 8. - 9. Josef Hampl a Hubert Chvátal oba Slovan Bohnice oba 1700

 

Na dopolední kategorie polynule navázala odpolední kategorie mladšího žactva, na kterou se sešlo sedm hráčů. Dvouhry i čtyřhry se hrály systémem každý s každým.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

Čábela – Kovařík 0:3(-2,-1,-3), Bendová – Jandus 2:3(-4,12,9,-8,-12), Žitník – Kozák 3:0(8,9,1), Jandus – Žitník 3:0(8,8,1), Kovařík – Bendová 2:3(-4,10,-7,8,-9), Garček – Čábela 3:0(3,3,1), Bendová – Garček 0:3(-2,-9,-7), Žitník – Kovařík 0:3(-2,-9,-8), Kozák – Jandus 0:3(-2,-3,-8), Kovařík – Kozák 3:0(3,7,6), Garček – Žitník 3:0(9,7,8), Čábela – Bendová 0:3(-2,-3,-8), Žitník – Čábela 3:0(3,6,6), Kozák – Garček 0:3(-4,-5,-6), Jandus – Kovařík 3:2(7,-7,-8,12,11), Garček – Jandus 3:0(4,9,8), Čábela – Kozák 0:3(-4,-2,-10), Bendová – Žitník 3:0(8,7,6), Kozák – Bendová 0:3(-3,-8,-9), Jandus – Čábela 3:0(5,4,9), Kovařík – Garček 1:3(-7,-12,10,-3)

 

Pořadí dvouhry

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Amálie Bendlová – Sokol Nusle, 4. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 5. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 6. Martin Kozák – TJ Střížkov, 7. Filip Čábela – TTC Praha

 

Čtyřhra

Kovařík, Žitník – Čábela, Kozák 3:0(10,1,5), Garček, Jandus – Kovařík, Žitník 3:1(-15,1,6,6), Čábela, Kozák – Garček, Jandus 0:3(-4,-4,-6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tomáš Garček a Martin Jandus (oba TTC Klánovice), 2. Tomáš Kovařík a Samuel Žitník (oba TJ Neratovice), 3. Filip Čábela (TTC Praha) a Martin Kozák (TJ Střížkov).

 

Celkové pořadí dvouher mladšího žactva po 2. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4000, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice 3600, 3. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3500, 4. Samuel Žitník – TJ Neratovice 2700, 5. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 1900, 6. Amálie Bendová – Sokol Nusle 1800, 7. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 1600, 8. - 9. Petr Havel – Sokol Černošice a Martin Kozák – TJ Střížkov oba 1500, 10. - 11. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice a Filip Čábela – TTC Praha oba 1400, 12. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov 1300, 13. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 1200, 14. Filip Lindr – TJ Neratovice 1000, 15. Pavel Beneš – TJ Neratovice 900, 16. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Celkové pořadí čtyřher mladšího žactva po 2. turnaji

1. - 2. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice 3800, 2. - 3. Tomáš Garček a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 3800, 4. Samuel Žitník – TJ Neratovice 3400, 5. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. 2000, 6. - 7. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech a Petr Havel – Sokol Černošice oba 1900, 8. - 9. Filip Čábela – TTC Praha a Martin Kozák – TJ Střížkov oba 1800, 10. - 11. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov a Ondřej Šimek – Slovan Bohnice oba 1700, 12. - 13. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice oba 1600, 14. Nicolas Urban - TJ Neratovice 1500


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 17.11.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT