Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Zlato vybojovali Jandus, Garček a Košacký

Fuček Miloslav

22.10.2017

Reportáže

Přečteno: 211

Komentářů: 0


Včera zahájil první turnajem Velkou cenou Ďáblic 4. ročník série turnajů mládeže Velká cena CST Ďáblice. O čtyři sady medailí bojovalo celkem 31 hráčů ve čtyřech věkových kategoriích. Zlaté medaile vybojovali Martin Jandus (nejmladší žactvo), Tomáš Garček (mladší žactvo) a Adam Košacký (starší žactvo a dorost).


Ráno se stradičně zahajovalo kategoriemi nejmladšího žactva a společnou kategorií staršího žactva a dorostu. V obou kategoriích se sešlo shodně po devíti hráčích (9 nejmladších žáků, 7 starších žáků a 2 dorostenci).

Škoda, že na turnaji bylo tak malé zastoupení hráčů TTC Praha. Naše barvy zde hájili pouze Lukáš Martinek /nejmladší žactvo) a David Kreuzer (dorost). Dále zde byl Metoděj Bezděk, který s námi trénuje, ale je členem Stadionu Žižkov.

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Chvátal – Kučera 3:0(8,4,10), Juppa – Elicer 3:0(5,3,1), Kučera – Juppa 0:3(-7,-5,-3), Jandus – Chvátal 3:0(4,3,3), Juppa – Jandus 3:1(8,7,-13,4), Elicer – Kučera 3:1(-8,9,9,13), Jandus – Elicer 3:0(1,4,3), Chvátal – Juppa 0:3(-5,-6,-3), Elicer – Chvátal 3:0(4,11,5), Kučera – Jandus 0:3(-4,-4,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Jácham Juppa – Slovan Bohnice, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Lukáš Elicer – STC Slaný, 4. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 5. Hynek Kučera – TJ Neratovice

 

Skupina B

Dvořák – Hampl 3:0(8,5,7), Curtys – Martinek 3:1(8,9,-10,9), Hampl – Martinek 1:3(-6,-6,9,-9), Dvořák – Curtys 3:0(3,5,5), Curtys – Hampl 3:0(4,0,9), Martinek – Dvořák 0:3(-9,-6,-12)

 

Pořadí skupiny B

1. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice, 2. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 3. Lukáš Martinek – TTC Praha, 4. Josef Hampl – Slovan Bohnice

 

Čtvrtfinále

Juppa - bay, Curtys - Elicer 3:2(-9,4,3,-9,8), Dvořák - bay, Jandus - Martinek 3:0(3,2,4)

 

Semifinále

Juppa – Curtys 3:0(4,3,4), Dvořák - Jandus 0:3(-2,-7,-5)

 

Finále

Juppa - Jandus 2:3(-6,6,-4,7,-7)

 

O 3. místo

Curtys - Dvořák 0:3(-1,-6,-2)

 

O 5. místo

Elicer - Martinek 1:3(-4,-10,6,-5)

 

O 7. až 9. místo

Kučera – Hampl 3:0(7,6,4), Chvátal – Kučera 3:1(8,-10,6,7), Hampl – Chvátal 1:3(-8,-8,11,-9)

 

Pořadí o 7. až 9. místo

7. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 8. Hynek Kučera – TJ Neratovice, 9. Josef Hampl – Slovan Bohnice

 

Pořadí dvouhry nejmladšího žactva

1. Martin Jandus - TTC Klánovice, 2. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice, 3. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice, 4. Samuel Floyd Curtys – STC Slaný, 5. Lukáš Martinek - TTC Praha, 6. Lukáš Elicer – STC Slaný, 7. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice, 8. Hynek Kučera – TJ Neratovice, 9. Josef Hampl – Slovan Bohnice

 

Celkové pořadí dvouher nejmladšího žactva po 1. turnaji

1. Martin Jandus - TTC Klánovice 2000, 2. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice 1900, 3. Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice 1800, 4. Samuel Floyd Curtus – STC Slaný 1700, 5. Lukáš Martinek – TC Praha 1600, 6. Lukáš Elicer – STC Slaný 1500, 7. Hubert Chvátal – Slovan Bohnice 1400, 8. Hynek Kučera – TJ Neratovice 1300, 9. Josef Hampl – Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher nejmladšího žactva po 1. turnaji

1. - 2. Martin Jandus – TTC Klánovice a Zdeněk Dvořák – TJ Neratovice oba 2000, 3. - 4. Jáchym Juppa – Slovan Bohnice a Hynek Kučera – TJ Neratovice oba 1900, 5. - 6. Samuel Floyd Curtys a Lukáš Elicer - oba STC Slaný oba 1800, 7. - 8. Josef Hampl a Hubert Chával – oba Slovan Bohnice oba 1700

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

 

Skupina A

Moláček – Barták 3:1(-6,7,8,6), Obrhel – Mecera 3:1(-9,2,7,02), Barták – Obrhel 0:3(-8,-7,-10), Garček – Moláček 3:0(4,2,2), Obrhel – Garček 0:3(-6,-4,-7), Mecera – Barták 1:3(-6,-5,9,-8), Garček – Mecera 3:0(7,7,7), Moláček – Obrhel 0:3(-7,-1,-2), Mecera – Moláček 1:3(6,-6,-11,-7), Barták – Garček 0:3(-1,-9,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 3. Jonáš Moláček - Slovan Bohnice, 4. Michal Barták – Slovan Bohnice, 5. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Skupina B

Vaca – Kreuzer 3:1(-10,5,10,7), Špička – Košacký 0:3(-6,-6,-7), Kreuzer – Košacký 1:3(7,-5,-10,-7), Vaca – Špička 3:2(5,-8,-7,3,4), Špička – Kreuzer 2:3(-9,8,-10,8,7), Košacký – Vaca 3:2(-8,5,8,-6,5)

 

Pořadí skupiny B

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 3. Jakub Špička – TTC Klánovice, 4. David Kreuzer – TTC Praha

 

Čtvrtfinále

Garček - bay, Moláček – Vaca 0:3(-5,-6,-9), Košacký - bay, Obrhel – Špička 2:3(-4,7,-9,6,-5)

 

Semifinále

Garček - Vaca 3:1(6,6,-9,14), Košacký - Špička 3:0(4,1,5)

 

Finále

Garček – Košacký 2:3(-8,9,8,-9,-4)

 

O 3. místo

Vaca - Špička 3:0(7,5,10)

 

O 5. místo

Moláček – Obrhel 2:3(-3,-8,8,10,-6)

 

O 7. až 9. místo

Mecera – Kreuzer 1:3(9,-6,-6,-7), Barták – Mecera 3:0(10,5,8), Kreuzer – Barták 3:1(-9,10,9,5)

 

Pořadí o 7. až 9. místo

7. David Kreuzer - TTC Praha, 8. Michal Barták – Slovan Bohnice, 9. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Pořadí dvouher dorostu

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Jakub Špička – TTC Klánovice, 5. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 6. Jonáš Moláček - Slovan Bohnice, 7. David Kreuzer – TTCPraha, 8. Michal Barták - Slovan Bohnice, 9. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Pořadí dvouher staršího žactva

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Jakub Špička – TTC Klánovice, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice, 5. Jonáš Moláček - Slovan Bohnice, 6. Michal Barták - Slovan Bohnice, 7. Jan Mecera – TJ Neratovice

 

Čtyřhra

 

Garček, Špička – Barták, Moláček 3:1(-7,6,6,12), Kreuzer, Vaca – Obrhel, Košacký 1:3(-7,8,-10,-10)

 

Finále

Garček, Špička – Obrhel, Košacký 1:3(-8,-8,7,-4)

 

O 3. místo

Barták, Moláček – Kreuzer, Vaca 1:3(-10,-14,8,-8)

 

Pořadí čtyřhry dorostu:

1. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 2. Tomáš Garček a Jakub Špička – oba TTC Klánovice, 3. David Kreuzer – TTC Praha a Ondřej Vaca – Slovan Bohnice, 4. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva:

1. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice, 2. Tomáš Garček a Jakub Špička – oba TTC Klánovice, 3. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 1. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 2000, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 1900, 3. Lukáš Špička – TTC Klánovice 1800, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 1700, 5. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 1600, 6. Michal Barták – Slovan Bohnice 1500, 7. Jan Mecera – TJ neratovice 1400

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 1. turnaji

1. - 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice oba 2000, 3. - 4. Tomáš Garček a Jakub Špička – oba TTC Klánovice oba 1900, 5. - 6. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 1800

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 1. turnaji

1. Adam Košacký – Slovan Bohnice 2000, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 1900, 3. Lukáš Špička – TTC Klánovice 1800, 4. Adam Obrhel – Slovan Bohnice 1700, 5. Jonáš Moláček – Slovan Bohnice 1600, 6. Michal Barták – Slovan Bohnice 1500, 7. Jan Mecera – TJ neratovice 1400

 

Celkové pořadí čtyřher staršího žactva po 1. turnaji

1. - 2. Adam Obrhel a Adam Košacký – oba Slovan Bohnice oba 2000, 3. - 4. Tomáš Garček a Jakub Špička – oba TTC Klánovice oba 1900, 5. - 6. Michal Barták a Jonáš Moláček – oba Slovan Bohnice oba 1800

 

Mladší žactvo

 

Skupina A

Beneš – Havel 0:3(-11,-1,-6), Bezděk – Urban 3:0(6,4,5), Havel – Bezděk 3:0(6,6,14), Garček – Beneš 3:0(4,5,2), Bezděk – Garček 0:3(-3,-6,-2), Urban – Havel 0:3(-1,-5,-6), Garček – Urban 3:0(3,2,2), Beneš – Bezděk 0:3(-7,-1,-7), Urban . Beneš 0:3(-3,-6,-4), Havel – Garček 1:3(9,-4,-4,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček – TTC Klánovice, 2. Petr Havel – Sokol Černošice, 3. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 4. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 5. Nicolas Urban – TJ Neratovice

 

Skupina B

Čejka – Lindr 3:0(3,3,4), Lhotka – Šimek 1:3(-10,-8,10,-11), Lindr – Šimek 0:3(-3,-4,-4), Čejka – Lhotka 3:1(-3,4,7,1), Lhotka – Lindr 3:0(3,9,6), Šimek – Čejka 0:3(-4,-5,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Čejka – TJ Sokol Lysá n. L., 2. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice, 3. Ondřej Lhotka – TTC Klánovice, 4. Filip Lindr – TJ Neratovice

 

Skupina C

Kovařík – Žitník 3:0(3,14,8), Kuchta – Jandus 0:3(-9,-7,-8), Žitník – Jandus 0:3(-3,-5,-5), Kovařík – Kuchta 3:1(8,9,-10,10), Kuchta – Žitník 3:0(4,3,6), Jandus – Kovařík 0:3(-8,-8,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 2. Martin Jandus – TTC Klánovice, 3. Jiří Kuchta – SK Viktoria Ořech, 4. Samuel Žitník – TJ Neratovice

 

Předkolo

Lhotka – Kuchta 1:3(-5,-6,6,-7)

 

Čtvrtfinále

Garček – Kuchta 3:1(2,-6,2,5), Šimek – Jandus 0:3(-8,-8,-7), Kovařík – Havel 3:0(5,2,4), Bezděk – Čejka 0:3(-2,-3,-2)

 

Semifinále

Garček – Jandus 3:0(4,6,9), Kovařík – Čejka 1:3(-4,-9,8,-5)

 

Finále

Garček – Čejka 3:0(7,7,10)

 

O 3. místo

Jandus – Kovařík 2:3(5,-7,11,-8,-13)

 

O 5. až 8. místo

Kuchta – Šimek 3:0(10,5,4), Havel – Bezděk 3:1(-7,5,11,6)

 

O 5. místo

Kuchta – Havel 3:0(6,2,3)

 

O 7. místo

Šimek – Bezděk 3:1(7,-5,11,6)

 

O 10. až 13. místo

Beneš – Lindr 1:3(5,-4,-7,-17), Žitník – Urban 3:0(9,4,1)

 

O 10. místo

Lindr – Žitník 1:3(-6,9,-6,-3)

 

O 12. místo

Beneš – Urban 3:0(10,11,2)

 

Pořadí dvouher

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L., 3. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 4. Martin jandus – TTC Klánovice, 5. Jiří Kuchta - SK Viktorie Ořech, 6. Petr Havel - Sokol Černošice, 7. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice, 8. Metoděj Bezděk – Stadion Žižkov, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice, 10. Samuel Žitník – TJ Neratovice, 11. Filip Lindr – TJ Neratovice, 12. Pavel Beneš – TJ Neratovice, 13. Nicolas Urban – TJ Neratovice

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Čejka, Kovařík - bay, Bezděk, Šimek – Lindr, Beneš 3:1(5,-9,5,4), Garček, Jandus – Urban, Žitník 3:0(6,0,7), Kuchta, Havel - bay

 

Semifinále

Čejka, Kovařík – Bezděk, Šimek 3:0(7,7,7), Garček, Jandus – Kuchta, Havel 2:3(-7,5,10,-5,-10)

 

Finále

Kovařík, Čejka – Kuchta, Havel 3:0(13,10,10)

 

O 3. místo

Bezděk, Šimek – Garček, Jandus 0:3(-2,-6,-7)

 

O 5. místo

Lindr, Beneš – Urban, Žitník 3:2(8,9,-8,-7,6)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Čejka (TJ Sokol Lysá n. L.) a Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) 2. Jiří Kuchta (SK Viktoria Ořech) a Petr Havel (Sokol Černošice), 3. Tomáš Garček a Martin Jandus (oba TTC Klánovice), 4. Metoděj Bezděk (Stadion Žižkov) a Ondřej Šimek (Slovan Bohnice), 5. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice, 6. Nicolas Urban a Samuel Žitník – oba TJ Neratovice

 

Celkové pořadí dvouher mladčího žactva po 1. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 2000, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 1900, 3. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 1800, 4. Martin Jandus – TTC Klánovice 1700, 5. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 1600, 6. Petr Havel – Sokol Černošice 1500, 7. Ondřej Šimek – Slovan Bohnice 1400, 8. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov 1300, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 1200, 10. Samuel Žitník - TJ Neratovice 1100, 11. Filip Lindr – TJ Neratovice 1000, 12. Pavel Beneš – TJ Neratovice 950, 13. Nicolas Urban – TJ Neratovice 1

 

Celkové pořadí čtyřher mladšího žactva po 1. turnaji

1. - 2. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice a Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. oba 2000, 3. - 4. Jiří Kuchta – SK Viktora Ořech a Petr Havel – Sokol Černošice oba 1900, 5. - 6. Tomáš Garček a Martin Jandus – oba TTC Klánovice oba 1800, 7. - 8. Metoděj Bezděj – Stadion Žižkov a Ondřej Šimek – Slovan Bohnice oba 1700, 9. - 10. Filip Lindr a Pavel Beneš – oba TJ Neratovice oba 1600, 11. - 12. Nicolas Urban a Samuel Žitník – oba TJ Neratovice oba 1500

 

Série turnajů mládeže bude pokračovat 18. 11. 2017 v pořadí druhým turnajem, kterým bude Grand Prix TTC Praha.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 17.11.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT