Petr Barcal - realitní makléř



Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2007 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězi Májového turnaje se stali Čejka, Gajda a Vícha

Fuček Miloslav

14.05.2017

Reportáže

Přečteno: 229

Komentářů: 0


Včerejšího Májového turnaje se zúčastnilo celkem 31 hráčů, kteří bojovali o kvalifikaci do finálového turnaje TOP 16 ve dvouhrách a o konečné umístění ve čtyřhrách 3. ročníku Velké ceny CST Ďáblice.


Turnaj začal v devět hodin kategoriem nejmladšího žactva a společnou kategorií staršího žactva dorostu. Ani tentokrát žádný dorostenec nedorazil. V kategorii nejmladšího žactva se sešlo pouze devět hráčů, což ale zapříčinilo to, že někteří z pravidelných účastníků byli na škole v přírodě. V kategorii staršího žactva hrálo 13 hráčů.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Vlasák - Svoboda S. 0:3(-3,-3,-7), Martinek -Chrást 3:2(-7,8,-3,9,8), Svoboda S. - Martinek 3:0(4,4,6), Čejka - Vlasák 3:0(5,3,3), Martinek - Čejka 0:3(-4,-7,-3), Chrást - Svoboda 0:3(-3,-8,-6), Čejka - Chrást 3:0(2,0,8), Vlasák - Martinek 3:0(5,10,15), Chrást - Vlasák 0:3(-12,-7,-12), Svoboda S. - Čejka 0:3(-5,-9,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 8, 2. Sebastian Svoboda - Kotlářka 7, 3. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 6, 4. Lukáš Martinek - TTC Praha 5, 5. Jan Chrást - TJ Střížkov 4

 

Skupina B

Svoboda P. - Kozák 3:0(5,2,5), Andera - Jandus 0:3(-1,-4,-2), Kozák - Jandus 0:3(-9,-5,-5), Svoboda P. - Andera 3:0(3,2,4), Andera - Kozák 0:3(-10,-5,-5), Jandus - Svoboda P. 3:0(8,8,10)

 

Pořadí skupiny B

1. Martin Jandus - TTC Klánovice 6, 2. Patrik Svoboda - TTC Praha 5, 3. Jakub Andera - Kotlářka 4, 4. Martin Kozák - TJ Střížkov 3

 

Čtvrtfinále

Čejka - bay, Svoboda P. - Vlasák 3:0(3,6,4), Svoboda S. - Andera 3:0(0,2,4), Jandus - bay

 

Semifinále

Čejka - Svoboda P. 3:1(3,3,-7,6), Svoboda S. - Jansus 2:3(-1,-4,4,8,-4)

 

Finále

Čejka - Jandus 3:0(7,5,8)

 

O 3. místo

Svoboda P. - Svoboda S. 1:3(7,-5,-6,-4)

 

O 5. místo

Vlasák - Andera 0:3 w.o.

 

O 7. až 9. místo

Martinek - bay, Chrást - Kozák 1:3(8,-14,-7,-7)

 

O 7. místo

Martinek - Kozák 3:2(-6,9,-9,9,6)

 

Pořadí dvouhry

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 2. Martin Jandus - TTC Klánovice, 3. Sebastian Svoboda . Kotlářka, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha, 5. Jan Andrea - Kotlářka, 6. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, 7. Lukáš Martinek - TTC Praha, 8. Martin Kozák - TJ Střížkov, 9. Jan Chrást - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Svoboda P., Jandus - Kozák, Vlasák 3:0(4,5,9), Andera, Martinek - Čejka, Svoboda S. 0:3(-4,-5,-0)

 

Finále

Svoboda P., Jandus - Čejka, Svoboda S. 0:3(-5,-6,-7)

 

O 3. místo

Kozák, Vlasák - Andera, Martinek 2:3(6,2,-11,-10,-8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Čejka (Sokol Lysá n. L.) a Sebastian Svoboda (Kotlářka), 2. Patrik Svoboda (TTC Praha) a Martin Jandus (TTC Klánovice), 3. Jakub Andera (Kotlářka) a Lukáš Martinek (TTC Praha), 4.Martin Kozák (TJ Střížkov) a Viktor Vlasák (Slovan Bohnice)

 

Celkové pořadí dvouher po 6. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 9600, 2. Martin Jandus - TTC Klánovice 8900, 3. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7900, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha 7000, 5. Martin Kozák - TJ Střížkov 5300, 6. - 7. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice a Jáchym Juppa - Slovan Bohnice oba 4800, 8 - 9. Anežka Zuzáková a Ondřej Šimek - oba Slovan Bohnice 4600, 10. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 4200, 11. Matěj Bednář - SK Vršovice 3200, 12. Lukáš Martinek - TTC Praha 2700, 13. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 2401, 14. - 15. Jiří Votruba - TTC Praha a Ondřej Šťastný - TJ Neratovice oba 2100, 16. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 2000, 17. - 19. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech, Jakub Bíža a Svoboda Sebastian všichni 1800, 20. Jakub Andera - Kotlářka 1600, 21. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1500, 22. - 23. Vojtěch Bíža a Pavel Beneš - TJ Neratovice oba 1300, 24. - 25. Valerie Skoumalová - SK Vršovice a Vratislav Válek oba 1200, 26. Adam Kabát - SK Vršovice 1100, 27. Lukáš Kundrát TJ Neratovice 1000, 28 - 29. Anna Hánová - SK Vršovice a Jan Chrást - TJ Střížkov oba 951. 30. Patrik Pischnot - TTC Praha 950, 31. Nicolas Urban - TJ Neratovice 900, 32. Antonín Vlasák - TTC Praha 700

 

Celkové konečné pořadí čtyřher po 6. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 10000, 2. Martin Jandus - TTC Klánovice 9200, 3. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7900, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha 7400, 5. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 5600, 6. Martin Kozák - TJ Střížkov 5201, 7. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 5100, 8. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 3701, 9. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 3601, 10. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 3401, 11. Jiří Votruba - TTC Praha 2001, 12. - 14. Tadeáš Auf, Jiří Kuchta - oba SK Viktoria Ořech a Sebastián Svoboda - Kotlářka všichni 2000, 15. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1900, 16. Lukáš Martinek - TTC Praha 1801

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

Skupina A

Garček - Diviš 3:0(6,8,3), Waldmann - Halouzka 3:0(10,12,8), Diviš - Halouzka 0:3(-4,-8,-2), Garček - Waldmann 0:3(-2,-5,-12), Waldmann - Diviš 3:0(3,4,4), Halouzka - Garček 0:3(-10,-9,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Martin Waldmann - Kotlářka 6, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5, Jan Halouzka - Sparta Praha 4 4. František Diviš- TJ Střížkov 3

 

Skupina B

Vaca - Nedělka 3:1(9,-9,6,10), Antoš - Kricner 3:0(3,4,5), Nedělka - Kricner 3:0(9,3,6), Vaca - Antoš 1:3(-2,-15,13,-7), Antoš - Nedělka 3:0(3,5,8), Kricner - Vaca 0:3(-5,-5,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Vojtěch Antoš - Kotlářka 6, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5, 3. Petr Nedělka - Sparta Praha 4, 4. Adam Kricner - TTC Praha 3

 

Skupina C

Vícha - Košacký 3:0(8,3,1), Rabiencny - Hozda 0:3(-5,-4,-3), Košacký - Rabiencny 3:0(7,6,2), Závodný - Vícha 0:3(-3,-5,-3), Rabiencny - Závodný 0:3(-8,-4,-8), Hozda - Košacký 1:3(7,-6,-7,-11), Závodný - Hozda 3:0(7,4,7), Vícha - Rabiencny 3:0(6,2,4), Hozda - Vícha 0:3(-1,-3,-5), Košacký - Závodný 3:1(-5,5,10,6)

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Vícha - Kotlářka 8, 2. Adam Košacký - Slovan Bohnice 7, 3. Dominik Závodný - TJ Střížkov, 4. Tomáš Hozda - Kotlářka, 5. Daniel Rabiencny - Sparta Praha 4

 

Předkolo

Nedělka - Závodný 1:3(-8,6,-9,-4)

 

Čtvrtfinále

Waldmann - Košacký 3:0(7,5,6), Vaca - Závodný 3:2(-6,-10,8,8,4), Vícha - Garček 3:1(1,-8,7,5), Halouzka - Antoš 0:3(-5,-5,-7)

Semifinále

Waldmann - Vaca 3:0(8,4,5), Vícha - Antoš 3:1(8,6,-9,2)

 

Finále

Waldmann - Vícha 2:3(8,-6,-10,8,-9)

 

O 3. místo

Vaca - Antoš 3:2(11,-6,10,-9,10)

 

O 5. až 8. místo

Košacký - Závodný 3:1(5,-7,6,9), Garček - Halouzka 3:0 w.o.

 

O 5. místo

Košacký - Garček 0:3(-6,-4,-9)

 

O 7. místo

Závodný - Halouzka 3:0 w.o.

 

O 7. až 13. místo

Diviš - bay, Nedělka - Rabiencny 3:0(8,7,7), Hozda - bay, Kricner - bay

 

O 7. až 12. místo

Diviš - Nedělka 0:3(-4,-8,-8), Hozda - Kricner 3:0(6,4,12)

 

O 7. místo

Nedělka - Hozda 0:3(-7,-4,-6)

 

O 9. místo

Diviš - Kricner 3:2(-11,8,3,-7,9)

 

Pořadí dvouher

1. Matěj Vícha - Kotlářka, 2. Martin Waldmann - Kotlářka, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Vojtěch Antoš - Kotlářka, 5. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 6. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 7. Dominik Závodný - TJ Střížkov, 8. Jan Halouzka - Sparta Praha, 9. Tomáš Hozda - Kotlářka, 10. Petr Nedělka - Sparta Praha, 11. František Diviš - TJ Střížkov, 12. Adam Kricner - TTC Praha, 13. Daniel Rabiencny - Sparta Praha

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Garček, Vaca - bay, Košacký, Nedělka - Hozda, Antoš 0:3(-7,-9,-10), Závodný, Diviš - Rabiencny. Halouzka 3:1(5,5,-7,9), Vícha, Waldmann - bay

 

Semifinále

Garček, Vaca - Hozda, Antoš 3:1(7,9,-10,9), Závodný, Diviš - Vícha, Waldmann 0:3(-6,-6,-2)

 

Finále

Garček, Vaca - Vícha, Waldmann 0:3(-7,-8,-11)

 

O 3. místo

Hozda, Antoš - Závodný, Diviš 3:0(6,6,7)

 

O 5. místo

Košacký, Nedělka - Rabiencny, Halouzka 3:0(8,9,4)

 

Pořadí čtyřhry:

1. Matěj Vícha a Martin Waldmann - oba Kotlářka, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice a Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 3. Tomáš Hozda a Vojtěch Antoš - oba Kotlářka, 4. Domink Závodný a František Diviš - oba TJ Střížkov, 5. Adam Košacký - Slovan Bohnice a Petr Nedělka - Sparta Praha, 6. Daniel Rabiencny a Jan Halouzka - oba Sparta Praha

 

Celkové pořadí dvouher dorostu po 5. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 8700, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 5900, 4. - 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov, Tomáš Rein - ZŠ Lužiny a Lukáš Macek - SK Vršovice oba 5400, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 3400, 8. - 9. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice oba 3200, 10. Miroslav Horský - TTC Praha 2600, 11. - 12. Martin Bruk - SK Hamr a Matěj Vícha - Kotlářka oba 2000, 13.- 14. Petr Adam - TTC Praha a Martin Waldmann - Kotlářka oba 1900, 15. Vojtěch Antoš - Kotlářka - 1700, 16. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1601, 17. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 1600, 18. - 19. Daniel Bátrla - TJ Střížkov a Adam Košacký - Slovan Bohnice oba 1500, 20. - 21. Roman Lukáš - SK Vršovice a Václav Melichar - Sparta Praha oba 1400, 22. - 25. Petr Burian - TTC Praha, Petr Skala - Slovan Bohnice, Tadeáš Janoušek a Jan Halouzka - oba Sparta Praha všichni 1300, 26. - 28. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, Lukáš Tuček - SK Vršovice a Tomáš Hozda - Kotlářka všichni 1200, 29. Petr Nedělka - Sparta Praha 1100, 30. František Diviš - TJ Střížkov 1001, 31. - 33. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Adam Kricner - TTC Praha a Daniel Rabiencny - Sparta Praha všichni 1

 

Celkové konečné pořadí čtyřher dorostu po 5. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9400, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 5600, 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov 5301, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice oba 3800, 8 Miroslav Horský - TTC Praha 3700, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 3600, 10. František Diviš - TJ Střížkov 3500, 11. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3400, 12. - 14. Roman Lukáš - SK Vršovice, Matěj Vícha a Martin Waldmann - oba Kotlářka všichni 2000, 15. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 16. - 19. Petr Adam - TTC Praha, Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Tomáš Hazda a Vojtěch Antoš - oba Kotlářka všichni 1800, 20. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1701, 21. - 22. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha a Václav Melichar - Sparta Praha všichni 1700, 23. - 25. Petr Skala a Adam Košacký - oba Slovan Bohnice a Petr Nedělka - Sparta Praha oba 1600

 

Celkové pořadí dvouher staršího žactva po 5. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 8700, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 5900, 4. - 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov, Tomáš Rein - ZŠ Lužiny a Lukáš Macek - SK Vršovice oba 5400, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 3400, 8. - 9. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice oba 3200, 10. Miroslav Horský - TTC Praha 2600, 11. - 12. Martin Bruk - SK Hamr a Matěj Vícha - Kotlářka oba 2000, 13.- 14. Petr Adam - TTC Praha a Martin Waldmann - Kotlářka oba 1900, 15. Vojtěch Antoš - Kotlářka - 1700, 16. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1601, 17. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 1600, 18. - 19. Daniel Bátrla - TJ Střížkov a Adam Košacký - Slovan Bohnice oba 1500, 20. - 21. Roman Lukáš - SK Vršovice a Václav Melichar - Sparta Praha oba 1400, 22. - 25. Petr Burian - TTC Praha, Petr Skala - Slovan Bohnice, Tadeáš Janoušek a Jan Halouzka - oba Sparta Praha všichni 1300, 26. - 28. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, Lukáš Tuček - SK Vršovice a Tomáš Hozda - Kotlářka všichni 1200, 29. Petr Nedělka - Sparta Praha 1100, 30. František Diviš - TJ Střížkov 1001, 31. - 33. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Adam Kricner - TTC Praha a Daniel Rabiencny - Sparta Praha všichni 1

 

Celkové konečné pořadí čtyřher staršího žactva po 5. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9400, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 5600, 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov 5301, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice oba 3800, 8 Miroslav Horský - TTC Praha 3700, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 3600, 10. František Diviš - TJ Střížkov 3500, 11. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3400, 12. - 14. Roman Lukáš - SK Vršovice, Matěj Vícha a Martin Waldmann - oba Kotlářka všichni 2000, 15. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 16. - 19. Petr Adam - TTC Praha, Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Tomáš Hazda a Vojtěch Antoš - oba Kotlářka všichni 1800, 20. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1701, 21. - 22. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha a Václav Melichar - Sparta Praha všichni 1700, 23. - 25. Petr Skala a Adam Košacký - oba Slovan Bohnice a Petr Nedělka - Sparta Praha oba 1600

 

Protože obě kategorie budou na TOP16 hrány opět společně, bude určeno 16 postupujících hráčů a náhradníci, aby byly spravedlivým průnikem obou kategorií.

 

V odpolední kategorii mladšího žactva se sešlo devět hráčů.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Košacký - Brodský 0:3(-7,-12,-10), Pavlíček - Lhotka 3:2(10,12,-8,-10,9), Brodský - Pavlíček 3:0(4,7,5), Gajda - Košacký 3:0(10,4,7), Pavlíček - Gajda 0:3(-2,-6,-4), Lhotka - Brodský 0:3(-4,-10,-7), Gajda - Lhotka 3:0(3,1,4), Košacký - Pavlíček 1:3(-11,5,-9,-10), Lhotka - Košacký 2:3(14,-6,-6,5,-4), Brodský - Gajda 0:3(-3,-7,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Jonáš Gajda - Kotlářka 8, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7, 3. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 6, 4. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 5. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice

 

Skupina B

Garček - Filip 3:0(6,3,5), Čejka - Kuchta 3:0(6,7,4), Filip - Kuchta 0:3(-5,-7,-5), Garček - Čejka 3:1(-5,5,8,9), Čejka - Filip 3:0(4,3,5), Kuchta - Garček 1:3(-6,-8,7,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 6, 2. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L. 5, 3. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 4, 4. Jan Filip - Kotlářka 4

 

Čtvrtfinále

Gajda - bay, Čejka - Pavlíček 3:0(7,5,5), Brodský - Kuchta 1:3(-7,-9,1,-8), Garček - bay

 

Semifinále

Gajda - Čejka 3:0(4,5,4), Kuchta - Garček 0:3(-8,-6,-8)

 

Finále

Gajda - Garček 3:0(6,4,3)

 

O 3. místo

Čejka - Kuchta 3:0(4,5,2)

 

O 5. místo

Pavlíček - Brodský 0:3(-10,-4,-9)

 

O 7. až 9. místo

Lhotka - Filip 2:3(-7,8,-5,8,-7), Košacký - Lhotka 3:2 - započteno z 1. stupně, Filip - Košacký 0:3(-9,-7,-10)

 

Pořadí o 7. až 9. místo

7. Adam Košacký - Slovan Bohnice 4, 8. Jan Filip - Kotlářka 3, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 2

 

Pořadí dvouher

1. Jonáš Gajda - Kotlářka, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L., 4. Jiří Kuchta - SK Viktorie Ořech, 5. Adam Brodský - TTC Praha, 6. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, 7. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 8. Jan Filip - Kotlářka, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Brodský, Garček - Lhotka, Pavlíček 3:0(7,8,7), Gajda, Filip - Čejka, Košacký 0:3(-7,-5,-5)

 

Finále

Brodský, Garček - Čejka, Košacký 2:3(-9,4,-3,8,-8)

 

O 3. místo

Gajda, Filip - Lhotka, Pavlíček 3:0(10,4,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Čejka (TJ Sokol Lysá n. L.) a Adam Košacký (Slovan Bohnice), 2. Adam Brodský (TTC Praha) a Tomáš Garček (TTC Klánovice), 3. Jonáš Gajda a Jan Filip (oba Kotlářka), 4. Ondřej Lhotka a Matyáš Pavlíček (oba TTC Klánovice)

 

Celkové pořadí dvouher po 6. turnaji(započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9400, 2. Adam Brodský - TTC Praha 8700, 3. - 4. Adam Košacký - Slovan Bohnice a Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 7800, 5. - 6. Petr Havel - Sokol Černošice a Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice oba 6200, 7. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 6000, 8. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 5500, 9. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 4500, 10. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov a Matheos Remunda - TTC Elizza oba 3900, 12. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3500, 13. Don Berger - SK Vršovice 2800, 14. Jan Příbramský - SK Vršovice 2400, 15. Matěj Hejný - TJ Střížkov 2201, 16. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 2101, 17. - 18. Matěj Mikula a Barbora Hánová - oba SK Vršoviceoba 2100, 19. - 20. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice a Jonáš Gajda - Kotlářka 2000, 21. - 22. Jan Majer a Matěj Rzepecki - oba TTC Praha oba 1800, 23. Amálie Bendlová - Sokol Nusle 1400, 24. - 26. Jan Kroidlo - TJ Neratovice, Jan Slavíček - Slavoj Praha a Jan Filip - Kotlářka všichni 1300, 27. Samuel Žitník - TJ Neratovice 1100, 28. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1000, 29. Šimon Špírek - TTC Praha 901, 30. Lhavga Erdenebayar SK Vršovice 900, 31. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 800, 32. Daniel Štibr - SK Vršovice 600, 33. - 34. Alex Román - TJ Střížkov a Martin Prokeš - Slovan Bohnice oba 1

 

Celkové konečné pořadí čtyřher po 6. turnaji (započítáno 5 nejlepších výsledků)

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9600, 2. Adam Brodský - TTC Praha 9400, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 8850, 4. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 7400, 5. Petr Havel - Sokol Černošice 6701, 6. - 7. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 8. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 5101, 9. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 5100, 10. Matheos Remunda - TTC Elizza 3900, 11. - 12. Jan Majer - TTC Praha a Tomáš Kovařík - TJ Neratovice oba 3600, 13. Don Berger - SK Vršovice 3400, 14. - 15. Matěj Hejný - TJ Střížkov a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice oba 3201, 16. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 3200, 17. Šimon Špírek - TTC Praha 3150, 18. Amálie Bendová - Sokol Nusle 2000, 19. - 20. Jan Slavíček - Slavoj Praha a Martin Prokeš - Slovan Bohnice oba 1900, 21. Matěj Mikula SK Vršovice 1801, 22. - 23. Jonáš Gajda a Jan Filip - oba Kotlářka oba 1800, 24. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1701, 25. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1700, 26. Barboha Hánová - SK Vršovice 1602, 27 Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 1600, 28. Jan Příbramský - SK Vršovice 1501, 29. - 30. Samuel Žitník a Jan Kroidlo - oba TJ Neratovice oba 1450

 

Během příštího týdne budou vydány propozice pro finálový turnaj TOP 16 včetně seznamu nominovaných hráčů a náhradníků v jednotlivých kategoriích. Příští týden budou také zvěřejněny žebříčky po 6. turnaji, který zakončil základní sérii turnajů.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 21.08.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT