Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězi Jarního turnaje se stali Čejka, Remunda a Garček

Fuček Miloslav

23.04.2017

Reportáže

Přečteno: 836

Komentářů: 0


Za účasti 34 hráčů se hrál včera v CST Ďáblice Jarní turnaj, který byl pátým turnajem Velké ceny CST Ďáblice.


Ráno se hrály tradičně kategorie nejmladšího a staršího žactva. Starší žactvo bylo spojeno s dorostencem, dorostenec ale nebyl ani jeden, takže do obou kategorií se započítává stejné pořadí.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Kovařík - Martinek 3:0(5,10,10), Jandus - Kozák 3:0(4,4,6), Válek - Šimek 0:3(-3,-7,-3), Martinek - Šimek 0:3(-2,-4,-3), Kozák - Válek3:0(7,6,8), Kovařík - Jandus 3:0(6,8,10), Jandus - Martinek 3:0(3,5,4), Válek - Kovařík 0:3(-10,-8,-2), Šimek - Kozák 3:0(7,8,6), Martinek - Kozák 3:2(-5,-7,10,5,11), Kovařík - Šimek 3:1(-8,9,1,8), Jandus - Válek 3:0(4,4,3), Válek - Martinek 0:3(-6,-4,-6), Šimek - Jandus 1:3(-6,9,-10,-1), Kozák - Kovařík 0:3(-5,-7,-4)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 10, 2. Martin Jandus - TTC Klánovice 9, 3. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 8, 4. Lukáš Martinek - TTC Praha 7, 5. Martin Kozák - TJ Střížkov 6, 6. Vratislav Válek 5

 

Skupina B

 

Čejka - Vlasák 3:0(6,4,4), Chrást - Juppa 0:3(-5,-3,-3), Šťastný - Hejný 0:3(-3,-7,-8), Vlasák - Hejný 3:0(6,8,6), Juppa - Šťastný 3:0(4,9,9), Čejka - Chrást 3:0(3,2,2), Chrást - Vlasák 0:3(-6,-7,-8), Šťastný - Čejka 0:3(-7,-2,-6), Hejný - Juppa 0:3(-2,-4,-4), Vlasák - Juppa 0:3(-4,-9,-2), Čejka - Hejný 3:0(3,0,2), Chrást - Šťastný 0:3(-8,-3,-13), Šťastný - Vlasák 0:3(-5,-5,-5), Hejný - Chrást 3:2(7,12,-2,-4,9), Juppa - Čejka 0:3(-7,-5,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Čejka - Sokolo Lysá n. L. 10, 1. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 9, 3. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 8, 4. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 7, 5. Ondřej Šťastný - TJ Neratovice 6, 6. Jan Chrást - TJ Střížkov 5

 

Čtvrtfinále

Kovařík - bay, Juppa - Šimek 3:1(6,7,-8,3), Čejka - bay, Jandus - Vlasák 3:0(5,2,7)

 

Semifinále

Kovařík - Juppa 3:0(11,7,11), Čejka - Jandus 3:0(4,6,5)

 

Finále

Kovařík - Čejka 2:3(-12,-9,5,3,-9)

 

O 3. místo

Juppa - Jandus 2:3(-9,7,5,-11,-5)

 

O 7. až 12. místo

Martinek - bay, Šťastný - Válek 2:3(-8,11,-6,13,-7), Hejný - bay, Kozák - Chrást 3:0(6,7,9)

 

O 7. až 10. místo

Martinek - Válek 3:1(-7,7,6,6), Hejný - Kozák 1:3(-6,6,-7,-6)

 

O 7. místo

Martinek - Kozák 0:3(-7,-8,-6)

 

O 9.místo

Válek - Hejný 3:0(7,9,9)

 

O 11. místo

Šťastný - Chrást 3:1(-9,11,12,8)

 

Pořadí dvouhry

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 3. Martin Jandus - TTC Klánovice, 4. Jácham Juppa - Slovan Bohnice, 5. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice, 6. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, 7. Martin Kozák - TJ Střížkov, 8. Lukáš Martinek - TTC Praha, 9. Vratislav Válek, 10. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov, 11. Ondřej Šťastný - TJ Neratovice, 12. Jan Chrást - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Kovařík, Čejka - bay, Jandus, Kozák - Šťastný, Vlasák 3:0(9,3,6), Juppa, Šimek - bay, Chrást, Hejný - Martinek, Válek 3:0(2,9,13)

 

Semifinále

Kovařík, Čejka - Jandus, Kozák 3:0(4,4,8), Juppa, Šimek - Chrást, Hejný 3:0(4,3,2)

 

Finále

Kovařík, Čejka - Juppa, Šimek 3:0(4,3,2)

 

O 3. místo

Jandus, Kozák - Chrást, Hejný 3:0(5,2,1)

 

O 5. místo

Šťastný, Vlasák - Martinek, Válek 3:0(10,4,9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) a Marek Čejka (Sokol Lysá n. L.), 2. Jácham Juppa a Ondřej Šimek (oba Slovan Bohnice), 3. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Martin Kozák (TJ Střížkov), 4. Jan Chrást a Vojtěch Hejný (oba TJ Střížkov), 5. Ondřej Šťastný (TJ Neratovice) a Viktor Vlasák (Slovan Bohnice), 6. Lukáš Martinek (TTC Praha) a Vratislav Válek

 

Celkové pořadí dvouher po 5. turnaji

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7900, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 7600, 3. Martin Jandus - TTC Klánovice 7000, 4. Patrik Svoboda - TTC Praha 5300, 5. - 6. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice a Jáchym Juppa - Slovan Bohnice oba 4800, 7 - 8. Anežka Zuzáková a Ondřej Šimek - oba Slovan Bohnice 4600, 9. Martin Kozák - TJ Střížkov 4000, 10. Matěj Bednář - SK Vršovice 3200, 11. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 2700, 12. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 2401, 14. - 15. Jiří Votruba - TTC Praha a Ondřej Šťastný - TJ Neratovice oba 2100, 15. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 2000, 16. - 17. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech a Jakub Bíža oba 1800, 18. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1500, 18. - 20. Vojtěch Bíža, Pavel Beneš - TJ Neratovice a Lukáš Martinek - TTC Praha všichni 1300, 22. - 23. Valerie Skoumalová - SK Vršovice a Vratislav Válek oba 1200, 23. - 24. Adam Kabát - SK Vršovice a Ondřej Šťastný - TJ Neratovice oba 1100, 25. Lukáš Kundrát TJ Neratovice 1000, 26. Anna Hánová - SK Vršovice 951. 27. - 38. Patrik Pischnot - TTC Praha a Jan Chrást - TJ Střížkov oba 950, 29. Nicolas Urban - TJ Neratovice 900, 30. Antonín Vlasák - TTC Praha 700

 

Celkové pořadí čtyřher po 5. turnaji

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 8000, 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7900, 3. Martin Jandus - TTC Klánovice 7300, 4. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 5600, 5. Patrik Svoboda - TTC Praha 5500, 6. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice 3701, 7. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice 3601, 8. Martin Kozák - TJ Střížkov 3501, 9. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov 3401, 10. Viktor Vlasák - Slovan Bohnice 3400, 11. Jiří Votruba - TTC Praha 2001, 12. - 13. Tadeáš Auf a Jiří Kuchta - oba SK Viktoria Ořech oba 2000, 14. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1900, 15. - 19. Valerie Skoumalová a Matěj Bednář - oba SK Vršovice, Viktor Vlasák - Slovan Bohnice, Jakub Bíža a Vojtěch Bíža, Pavel Beneš - TJ Neratovice všichni 1800, 20. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 1701

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

 

Skupina A

Kotrbáček - Janoušek 3:1(6,9,-10,7), Barták - Diviš 3:0(8,6,11), Janoušek - Barták 2:3(-7,9,-6,7,-4), Garček - Kotrbáček 3:0(5,7,9), Barták - Garček 0:3(-8,-5,-6), Diviš - Janoušek 0:3, Garček - Diviš 3:0(6,4,6), Kotrbáček - Barták 3:1(6,-9,3,4), Diviš - Kotrbáček 0:3(-3,-4,-4), Janoušek - Garček 0:3(-7,-4,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 8, 2. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 7, 3. Michal Barták - Slovan Bohnice 6, 4. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha 5, 5. František Diviš - TJ Střížkov 4

 

Skupina B

Vaca - Melichar 3:0(2,5,8), Kolanda - Závodný 2:3(-8,6,8,-3,-4), Melichar - Závodný 0:3(-7,-8,-5), Vaca - Kolanda 3:0(9,4,8), Kolanda - Melichar 3:1(5,-7,10,10), Závodný - Vaca 0:3(-9,-3,-12)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 6, 2. Dominik Závodný - TJ Střížkov 5, 3. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 4, 4. Václav Melichar - Sparta Praha 3

 

Čtvrtfinále

Garček - bay, Závodný - Barták 2:3(-8,-5,9,7,-14), Vaca - bay, Kotrbáček - Kolanda 3:2(-7,5,-13,11,3)

 

Semifinále

Garček - Barták 3:0(4,3,7), Vaca - Kotrbáček 0:3(-9,-3,-9)

 

Finále

Garček - Kotrbáček 3:2(-8,8,-1,7,5)

 

O 3. místo

Barták - Vaca 2:3(-12,14,8,-7,-11)

 

O 5. místo

Závodný - KOlanda 0:3(-5,-10,-9)

 

O 7. až 10. místo

Diviš - Janoušek (výsledek z 1. stupně), Melichar - Diviš 3:1(-9,6,7,8), Janoušek - Melichar 1:3(-5,-9,9,-7)

 

Pořadí

7. Václav Melichar - Sparta Praha 4, Tadeáš Janoušek - Sparta Praha 3, František Diviš - TJ Střížkov 2

 

Pořadí dvouher

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 2. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice, 3. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice, 4. Michal Barták - Slovan Bohnice, 5.Lukáš Kolanda - Sparta Praha, 6 Dominik Závodný - TJ Střížkov, 7. Václav Melichar - Sparta Praha 4, Tadeáš Janoušek - Sparta Praha 3, František Diviš - TJ Střížkov 2

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Barták, Vaca - Janoušek, Melichar 3:0(4,8,6), Kotrbáček, Garček - Závodný, Diviš 3:0(3,8,7)

 

Finále

Barták, Vaca - Kotrbáček, Garček 1:3(10,-8,-5,-5)

 

O 3. místo

Janoušek, Melichar - Závodný, Diviš 2:3(-6,9,-10,5,-4)

 

Pořadí čtyřhry:

1. Matyáš Kotrbáček (Sokol Líbeznice) a Tomáš Garček (TTC Klánovice), 2. Michal Barták a Ondřej Vaca (oba Slovan Bohnice), 3. Dominik Závodný a František Diviš (oba TJ Střížkov), 4. tadeáš Janoušek a Václav Melichar (oba Sparta Praha)

 

Celkové pořadí dvouher po 5. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 8300, 3. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 5900, 4 - 5. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny a Lukáš Macek - SK Vršovice oba 5400, 6. Dominik Závodný - TJ Střížkov 4000, 7. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 3400, 8. - 9. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice 3200, 10. Miroslav Horský - TTC Praha 2600, 11. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 12. Petr Adam - TTC Praha 1900, 13. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1601, 14. Lukáš Kolanda - Sparta Praha 1600, 15. Daniel Bártla - TJ Střížkov 1500, 16. - 17. Roman Lukáš - SK Vršovice a Václav Melichar - Sparta Praha oba 1400, 18. - 20. Petr Burian - TTC Praha, Petr Skala - Slovan Bohnice a Tadeáš Janoušek - Sparta Praha všichni 1300, 21. - 22. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice a Lukáš Tuček - SK Vršovice oba 1200, 23. - 24. Matěj Bláha - Slovan Bohnice a František Diviš - TJ Střížkov oba 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 5. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9500, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 9300, 3. - 4. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 5600, 6. Matyáš Kotrbáček - Sokol Líbeznice 3800, 7. Miroslav Horský - TTC Praha 3700, 8. Dominik Závodný - TJ Střížkov 3601, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 3600, 10. Adam Steiner - Slavan Bohnice 3300, 11. Roman Lukáš - SK Vršovice 2000, 12. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 13. -15. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Adam Petr - TTC Praha a František Diviš - TJ Střížkov všichni 1800, 16. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1701, 17. - 18. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha a Václav Melichar - Sparta Praha oba 1700, 19. Petr Skala - Slovan Bohnice 1600, 20. - 21. Petr Burian - TTC Praha a Lukáš Tuček - SK Vršovice oba 1

 

Krátce po 14. hodině byly zahájeny soutěže mladšího žactva nástupem, po němž následoval 1. stupeň dvouher.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra

 

Skupina A

Hejný - Kovařík 0:3(-2,-6,-8), Prokeš - Lhotka 1:3(3,-5,-6,-4), Kovařík - Prokeš 3:0(2,5,4), Remunda - Hejný 3:0(3,4,4), Prokeš - Remunda 0:3(-4,-6,-3), Lhotka - Kovařík 0:3(-8,-4,-9), Remunda - Lhotka 3:0(3,6,5), Hejný - Prokeš 3:1(7,7,-8,8), Lhotka - Hejný 3:0(8,5,7), Kovařík - Remunda 0:3(-2,-7,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha 8, 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 7, 3. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 6, 4. Matěj Hejný - TJ Střížkov, 5. Martin Prokeš - Slovan Bohnice

 

Skupina B

Garček - Kuchta 3:0(9,6,8), Román - Košacký 0:3(-5,-6,-1), Kuchta - Košacký 3:1(10,-10,8,8), Garček - Román 3:0(4,2,2), Román - Kuchta 0:3(-7,-3,-4), Košacký - Garček 0:3(-4,-6,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš garček - TTC Klánovice 6, 2. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 5, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 4, 4. Alex Román - TJ Střížkov 4

 

Skupina C

Čejka - Havel 3:0(7,8,2), Bendová - Pavlíček 3:2(-5,9,7,-10,6), Havel - Pavlíček 1:3(-9,-9,13,-10), Čejka - Bendová 3:0(8,9,4), Bendová - Havel 2:3(8,-5,8,-8,-6), Pavlíček - Čejka 0:3(-5,-8,-1)

 

Pořadí skupiny C

1. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L. 6, 2. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 4 (5:4), 3. Amaláie Bendlová - Sokol Nusle 4 (5:5), 4. Petr Havel - Sokol Černošice 4 (4:5)

 

Předkolo

Košacký - Bendová 0:3(-6,-11,-8)

Poražený byl zařazen do soutěže útěchy - spodního pavouka.

 

Čtvrtfinále

Remunda - Bendová 3:0(6,5,9), Kuchta - Pavlíček 3:0(5,6,4), Čejka - Kovařík 1:3(9,-5,-7,-7), Lhotka - Garček 0:3(-5,-6,-3)

 

Semifinále

Remunda - Kuchta 3:0(5,3,11), Kovařík - Garček 3:2(9,-7,8,-8,10)

 

Finále

Remunda - Kovařík 3:1(1,1,-7,9)

 

O 3. místo

Kuchta - Garček 1:3(9,-8,-4,-5)

 

O 5. až 8. místo

Bendová - Pavlíček 1:3(-7,2,4,-12), Čejka - Lhotka 3:0(4,3,5)

 

O 5. místo

Pavlíček - Čejka 0:3(-9,-8,-9)

 

O 7. místo

Bendová - Lhotka 3:2(5,-12,7,-8,6)

 

O 9. až 13. místo

Hejný - bay, Havel Bay, Prokeš - Košacký 0:3(-4,-4,-1), Román - bay

 

O 9. až 12. místo

Hejný - Havel 0:3(-4,-10,-5), Košacký - Román 3:0(3,3,8)

 

O 9. místo

Havel - Košacký 0:3(-6,-9,-7)

 

O 11. místo

Hejný - Román 3:1(6,-10,6,6)

 

Pořadí dvouher

1. Matheos Remunda - TTC Klánovice, 2. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 4. Jiří Kuchta - SK Viktorie Ořech, 5. Marek Čejka - TJ Sokol Lysá n. L., 6. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, 7. Amálie Bendlová - Sokol Nusle, 9. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice, 10. Adam Košacký - Slovan Bohnice, 11. Petr Havel - Sokol Černošice, 12. Matěj Hejný - TJ Střížkov, 13. Alec Román - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Čejka, Kovařík - bay, Bendová, Garček - Pavlíček, Lhotka 3:1(-7,5,9,6), Prokeš, Remunda - bay, Kuchta, Havel - Košacký, Hejný 3:0(8,5,5)

 

Semifinále

Čejka, Kovařík - Bendová, Garček 2:3(13,-10,7,-9,-9), Prokeš, Remunda - Kuchta, Havel 3:2(-3,8,-5,4,8)

 

Finále

Bendová, Garček - Prokeš, Remunda 3:2(7,10,-5,-9,7)

 

O 3. místo

Čejka, Kovařík - Kuchta, Havel 3:1(10,6,-8,8)

 

O 5. místo

Pavlíček, Lhotka - Košacký, Hekný 2:3(9,-13,-9,10,-11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Amálie Bendová (Sokol Nusle) a Tomáš Garček (TTC Klánovice), 2. Martin prokeš (Slovan Bohnice) a Matheos Remunda (TTC Elizza), 3. Marek Čejka (TJ Sokol Lysá n. L.) a Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) 4. Jiří Kuchta (SK Viktoria Ořech) a Petr Havel (Sokol Černošice), 5. Adam Košacký (Slovan Bohnice) a Matěj Hejný (TJ Střížkov) 6. Matyáš pavlíček a Ondřej Lhotka (oba TTC Klánovice)

 

Celkové pořadí dvouher po 5. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9200, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7100, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 6400, 4. Petr Havel - Sokol Černošice 6200, 5. - 6. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny a Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 6000, 7. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 5500, 8. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 4700, 9. - 10. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov a Matheos Remunda - TTC Elizza oba 3900,

11. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 3500, 12. - 13. Don Berger - SK Vršovice a Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech oba 2800, 14. Jan Příbramský - SK Vršovice 2400, 15. Matěj Hejný - TJ Střížkov 2201, 16. - 18. Matěj Mikula, Barbora Hánová - oba SK Vršovice a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice všichni 2100, 19. Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 2000, 20. - 21. Jan Majer a Matěj Rzepecki - oba TTC Praha oba 1800, 22. Amálie Bendlová - Sokol Nusle 1400, 23. - 24. Jan Kroidlo - TJ Neratovice a Jan Slavíček - Slavoj Praha oba 1300, 25. Samuel Žitník - TJ Neratovice 1100, 26. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1000, 27. Šimon Špírek - TTC Praha 901, 28. Lhavga Erdenebayar SK Vršovice 900, 29. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 800, 30. Daniel Štibr - SK Vršovice 600, 31. - 32. Alex Román - TJ Střížkov a Martin prokeš - Slovan Bohnice oba 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 5. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 7700, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7500, 3. Petr Havel - Sokol Černošice 6701, 4. Adam Košacký - Slovan Bohnice 6550, 5. - 6. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny oba 6000, 7. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L 5400, 8. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 5100, 9. Matheos Remunda - TTC Elizza 3900, 10. - 11. Jan Majer - TTC Praha a Tomáš Kovařík - TJ Neratovice oba 3600, 12. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 3401, 13. Don Berger - SK Vršovice 3400, 14. Matěj Hejný - TJ Střížkov 3201, 15. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech 3200, 16. Šimon Špírek - TTC Praha 3150, 17. Amálie Bendová - Sokol Nusle 2000, 18. - 19. Jan Slavíček - Slavoj Praha a Martin Prokeš - Slovan Bohnice oba 1900, 20. Matěj Mikula SK Vršovice 1801, 21.. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1701, 22. Adam Obrhel - Slovan Bohnice 1700, 23. Barboha Hánová - SK Vršovice 1602, 24 Sugar Erdenebayar - SK Vršovice 1600, 25. - 26. Jan Příbramský - SK Vršovice a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice oba 1501, 27. - 28. Samuel Žitník a Jan Kroidlo - oba TJ Neratovice oba 1450

 

Velké cena CST Ďáblice bude pokračovat 6. turnajem 13. 5. 2017. Tento turnaj rozhodne o konečné pořadí čtyřher, které jsou o medaile a o tom, kdo postoupí ve dvouhrách do finálového turnaje TOP 16, který se bude hrát 3. 6. 2017 už pouze v kategorii dvouher, které se v celkové sérii hrají o poháry.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 23.09.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT