Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem Velké ceny Ďáblic mlašího žactva se stal Martin Šíp

Fuček Miloslav

05.03.2017

Reportáže

Přečteno: 750

Komentářů: 0


Včera se hrál v Centru stolního tenisu Ďáblice v této sezóně již třetí turnaj Grand Prix mládeže, pořádaný Pražským svazem stolního tenisu. O poháry zde bojovali mladší žáci a žákyně.


Třicet osm hráčů bojovalo v devíti skupinách o postup do hlavní soutěže dvouher. Bohužel domácí hráči z TTC Praha zde tentokrát neměli zastoupení.

 

Skupina A

Gräf - Obrhel 3:0(6,9,8), Jandus - Rein 0:3(-6,-4,-6), Oberhel - Jandus 0:3(-8,-10,-5), Kopecký - Gräf 3:0(2,6,5), Jandus - Kopecký 0:3(-2,-6,-3), Rein - Obrhel 3:0(6,9,7), Kopecký - Rein 3:1(5,3,-13,8), Gräf - Jandus 3:2(9,-10,-9,9,3), Rein - Gräf 3:0(8,6,6), Obrhel - Kopecký 0:3(-7,-5,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Michael Kopecký - Kotlářka, 2. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 3. Adam Gräf - Slavoj Praha, 4. Martin Jandus - TTC Klánovice, 5. Adam Obrhel - Slovan Bohnice

 

Skupina B

Bareš - Carvan 3:0(6,9,8), Bezděk - Hudák 0:3(-3,-3,-1), Carvan - Bezděk 0:3(-3,-8,-9), Chadima - Bareš 3:0(2,4,3), Bezděk - Chadima 0:3(-3,-4,-7), Hudák - Carvan 3:0(1,1,2), Chadima - Hudák 3:0(8,9,4), Bareš - Bezděk 3:0(3,6,5), Hudák - Bareš 3:0(4,5,2), Carvan - Chadima 0:3(-4,-2,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Chadima - STC Slaný, 2. Tomáš Hudák - ZŠ Lužiny, 3. Patrik Bareš - Avia Čakovice, 4. Matěj Bezděk - Stadion Žižkov, 5. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice

 

Skupina C

Botková - Bendová 3:1(8,-13,8,3), Višňa - Postránecká 3:0(1,3,1), Bendová - Postránecká 3:0(1,4,3), Botková - Višňa 3:2(-10,10,-10,8,8), Višňa - Bendová 3:1(6,7,-8,7), Postránecká - Botková 0:3(-0,-2,-1)

 

Pořadí skupiny C

1. Michaela Botková - TJ AŠ Mladá Boleslav, 2. Johan Višna - Kotlářka, 3. Amálie Bendová - Sokol Nusle, 4. Andrea Postránceká - ZŠ Lužiny

 

Skupina D

Vojna - Schonbauer 3:0(8,6,12), Remunda - Macek 3:0(7,4,10), Schonbauer - Macek 3:1(7,-7,8,9), Vojna - Remunda 3:2(7,-7,-9,9,7), Remunda - Schonbauer 3:0(9,10,11), Macek - Vojna 0:3(-19-,-8,-3)

 

Pořadí skupiny D

1. Daniel Vojna - TSM Kladno, 2. Matheos Remunda - TTC Elizza, 3. Jakub Schonbauer - Kotlářka, 4. Lukáš Macek - Stadion Žižkov

 

Skupina E

Gajda - Hánová 3:0(8,1,1), Rek - Kašpárek 3:0(4,2,5), Hánová - Kašpárek 3:0(9,5,9), Gajda - Rek 3:0(4,8,6), Rek - Hánová 3:0(5,3,9), Kašpárek - Gajda 0:3(-4,-3,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Jonáš Gajda - Kotlářka, 2. Adam Rek - ZŠ Lužiny, 3. Barbora Hánová - SK Vršovice, 4. Vít Kašpárek - Avia Čakovice

Skupina F

Sláčal - Slavíček 3:1(-8,3,7,5), Benák J. - Juppa 3:0(4,2,3), Slavíček - Juppa 2:3(4,-5,-6,7,-5), Sláčal - Benák J. 3:0(5,10,8), Benák J. - Slavíček 3:0(3,13,2), Juppa - Sláčal 0:3(-4,-6,-6)

 

Pořadí skupiny F

1. Pavel Sláčal - Loko Nymburk, 2. Jan Benák - TTC Elizza, 3. Jan Slavíček - Slavoj Praha, 4. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice

 

Skupina G

Handlová - Garček 3:0(9,4,1), Jungwirthová - Kačenka 3:0(6,4,7), Garček - Kačenka 3:0(2,6,8), Handlová - Jungwirthová 3:1(-10,9,9,4), Jungwirthová - Garček 3:0(2,7,11), Kačenka - Handlová 0:3(-4,-1,-2)

 

Pořadí skupiny G

1. Natálie Handlová - Slovan Bohnice, 2. Andrea Jungwirthová - Sparta Praha, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 4. Dominik Kačenka - ABC Braník

 

Skupina H

Luxemburk - Bláha 3:0(10,6,2), Vesecký - Příbramský 3:0(3,8,6), Bláha - Příbramský 0:3(-8,-7,-9), Luxemburk - Vesecký 3:1(6,-7,4,8), Vesecký - Bláha 3:0(6,5,4), Příbramský - Luxemburk 0:3(-6,-9,-5)

 

Pořadí skupiny H

1. Filip Luxemburk - Kotlářka, 2. David Vesecký - STC Slaný, 3. Jan Příbramský - SK Vršovice, 4. Tomáš Bláha - ABC Braník

 

Skupina I

Šíp - Titěra 3:0(2,6,1), Benák V. - Čejka 3:0(6,5,3), Titěra - Čejka 0:3(-4,-0,-0), Šíp - Benák V. 3:0(11,17,7), Benák V. - Titěra 3:0(1,2,3), Čejka - Šíp 0:3(-5,-8,-7)

 

Pořadí skupiny I

1. Martin Šíp - Kotlářka, 2. Vít Benák - TTC Elizza, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L., 4. Marek Titěra - Avia Čakovice

 

Předkolo

Hudák - Višna 3:1(-8,6,11,4), Remunda - Rein 2:3(-10,6,9,-12,-15)

 

Osmifinále

Kopecký - Hudák 3:0(3,6,4), Benák V. - Handlová 3:2(-8,5,10,-6,9), Gajda - Vesecký 3:0(4,6,4), Benák J. - Vojna 2:3(-8,8,-9,9,-10), Botková - Rek 3:0(8,11,4), Jungwirthová - Luxemburk 2:3(-4,-8,8,9,-6), Sláčal - Šíp 0:3(-6,-7,-8), Rein - Chadima 0:3(-9,-8,-2)

 

Čtvrtfinále

Kopecký - Benák V. 3:0(7,5,6), Gajda- Vojna 3:0(9,4,8), Botková - Luxemburk 3:0(7,10,8), Šíp - Chadima 3:1(8,-10,5,8)

 

Semifinále

Kopecký - Gajda 1:3(8,-8,-10,-5), Botková - Šíp 0:3(-7,-7,-6)

 

Finále

Gajda - Šíp 0:3(-7,-7,-9)

 

O 3. místo

Kopecký - Botková 3:1(6,3,-9,6)

 

O 5. až 8. místo

Benák V. - Vojna 3:2(7,10,-7,-1,6), Luxemburk - Chadima 0:3(-12,-7,-10)

 

O 5. místo

Benák V. - Chadima 3:2(10,-2,-9,5,5)

 

O 7. místo

Vojna - Luxemburk 3:2(-8,9,-9,10,6)

 

O 9. až 16. místo

Hudák - Handlová 1:3(-5,9,-2,-4), Vesecký - Benák J. 1:3(-5,12,8,-3), Rek - Jungwirthová 3:2(7,-9,9,-10,5), Sláčal - Rein 3:0(3,7,13)

 

O 9. až 12. místo

Handlová - Benák J. 3:0(8,4,5), Rek - Sláčal 0:3(-3,-6,-6)

 

O 9. místo

Handlová - Sláčal 3:0(5,7,7)

 

O 11. místo

Benák J. - Rek 3:1(9,9,-10,8)

 

O 13. až 16. místo

Hudák - Vesecký 3:2(8,-5,9,-9,9), Jungwirthová - Rein 0:3(-7,-8,-6)

 

O 13. místo

Hudák - Rein 1:3(6,-5,-3,-7)

 

O 15. místo

Vesecký - Jungwirthová 2:3(-4,7,-10,7,-5)

 

Pořadí dvouher

1. Martin Šíp - Kotlářka, 2. Jonáš Gajda - Kotlářka, 3. Michael Kopecký - Kotlářka, 4. Michaela Botková - TJ AŠ Mladá Boleslav, 5. Vít Benák - TTC Elizza, 6. Ondřej Chadima - STC Slaný, 7. Daniel Vojna - TSM Kladno, 8. Filip Luxemburk - Kotlářka, 9. Natálie Handlová - Slovan Bohnice, 10. Pavel Sláčal - Loko Nymburk, 11. Jan Benák - TTC Elizza, 12. Adam Rek - ZŠ Lužiny, 13. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 14. Tomáš Hudák - ZŠ Lužiny, 15. Andrea Jungwirthová - Sparta Praha, 16. David Vesecký - STC Slaný, 17. Matheos Remunda - TTC Elizza, 18. Johan Višna - Kotlářka

 

Útěcha

 

Předkolo

Carvan - Kačenka 3:1(9,6,-6,10), Juppa - Bláha 3:1(6,-9,9,2), Tintěra - Jandus 1:3(3,-8,-4,-10), Kašpárek - Obrhel 0:3(-9,-7,-6)

 

Osmifinále

Gräf - Carvan 3:1(-9,3,7,2), Bezděk - Hánová 3:0(4,7,3), Čejka - Macek 3:0(3,6,0), Juppa - Bendová 0:3(-9,-8,-8), Schonbauer - Jandus 3:0(4,9,6), Postránecká - Garček 0:3(-3,-3,-1), Slavíček - Příbramský 3:2(-8,-12,9,12,7), Obrhel - Bareš 3:2(-5,12,8,-11,10)

Čtvrtfinále

Gräf - Bezděk 3:0(11,2,5), Čejka - Bendová 3:0(4,8,9), Schonbauer - Garček 2:3(-7,-3,9,10,-8), Slavíček - Obrhel 3:1(-9,11,4,6)

 

Semifinále

Gräf - Čejka 3:0(5,4,7), Garček - Slavíček 3:0(7,10,8)

 

Finále

Gräf - Garček 3:0(9,6,8)

 

Pořadí útěchy

1. Adam Gräf - Slavoj Praha, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. a Jan Slavíček - Slavoj Praha

 

Čtyřhra

 

Semifinále

Šíp, Vesecký - Handlová, Jungwirthová 3:0(4,7,9), Kopecký, Luxemburk - Gajda, Rein 3:0(6,9,6)

 

Finále

Šíp, Vesecký - Kopecký, Luxemburk 3:2(6,-7,10,-9,11)

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Šíp (Kotlářka) a David Vesecký (STC Slaný), 2. Michael Kopecký a Filip Luxemburk (oba Kotlářka), 3. Natálie Handlová (Slovan Bohnice) a Andrea Jungwirthová (Sparta Praha) a Jináš Gajda (Kotlářka) a Tomáš Rein (ZŠ Lužiny)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 23.09.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT