Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem Velké ceny Ďáblic se stal Jan Krameš

Fuček Miloslav

19.02.2017

Reportáže

Přečteno: 950

Komentářů: 0


V dnešním turnaji Grand Prix, pořádaným PSST, zvítězil v kategorii staršího žactva Jan Krameš, který ve finále porazil Kryštofa Přídu 3:2.


Za účasti 43 starších hráčů proběhla dnes v Centru stolního tenisu Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 Velká cena Ďáblic staršího žactva.

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Přída - Kadavý 3:0(5,5,9), Kratochvíl - Fišer 3:0(8,8,6), Kadavý - Fišer 3:1(-10,6,3,6), Přída - Kratochvíl 3:0(1,7,3), Kratochvíl - Kadavý 0:3(-6,-7,-11), Fišer - Přída 0:3(-6,-7,-11)

 

Pořadí skupiny A

1. Kryštof Přída - Kotlářka, 2. Ondřej Kadavý - Slovan Bohnice, 3. David Kratochvíl - TTC Elizza, 4. Jan Fišer - TTC Klánovice

 

Skupina B

Krameš - Kalinová 3:0(2,1,2), Vícha - Garček 3:0(1,14,3), Kalinová - Garček 1:3(-6,-9,15,-10), Krameš - Vícha 3:0(9,5,2), Vícha - Kalinová 3:1(7,-6,9,5), Garček - Krameš 0:3(-1,-2,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš - Loko Vršovice, 2. Matěj Vícha - Kotlářka, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 4. Martina Kalinová - TTC Elizza

 

Skupina C

Šimůnková - Vaca 3:0(5,4,5), Šíp - Remunda 3:0(8,8,12), Vaca - Remunda 0:3(-4,-7,-10), Šimůnková - Šíp 2:3(-6,8,-9,8,-9), Šíp - Vaca 3:0(3,10,7), Remunda- Šimůnková 2:3(8,-8,9,-9,-2)

 

Pořadí skupiny C

1. Martin Šíp - Kotlářka, 2. Veronika Šimůnková - Slavoj Praha, 3. Matheos Remunda - TTC Elizza, 4. Ondřej Vaca- Slovan Bohnice

 

Skupina D

Sochor A. - Havlík 3:0(1,3,4), Svoboda M. - Halouzka 3:0(8,4,4), Havlík - Halouzka 3:0(3,8,3), Sochor A. - Svoboda M. 3:1(-9,2,9,1), Svoboda M. - Havlík 3:0(5,4,4), Halouzka - Sochor A. 0:3(-2,-1,-2)

 

Pořadí skupiny D

1. Adam Sochor - Stadion Žižkov, 2. Maxim Svoboda - Kotlářka, 3. Tomáš Havlík - Loko Vršovice, 4. Jan Halouzka - Sparta Praha

 

Skupina E

Knobloch - Kořének 3:0(7,4,4), Gajda- Lazoš 3:0(8,4,5), Kořének - Lazoš 3:0(5,6,6), Knobloch - Gajda 1:3(-8,12,-7,-10), Gajda - Kořének 3:0(11,6,9), Lazoš - Knobloch 0:3(-7,-1,-3)

 

Pořadí skupiny E

1. Jonáš Gajda - Kotlářka, 2. Miroslav Knobloch - Loko Vršovice, 3. František Kořének - Kotlářka, 4. Tomáš Lazoš - Sparta Praha

 

Skupina F

Kadlec - Trinh 3:0(5,3,8), Bruk - Melichar 3:0(5,1,3), Trinh - Melichar 3:0(3,4,7), Kadlec - Bruk 3:0(7,1,7), Bruk - Trinh 3:0(6,7,10), Melichar - Kadlec 0:3(-1,-3,-6)

 

Pořadí skupiny F

1. Vít Kadlec - TTC Elizza, 2. Martin Bruk - SK Hamr, 3. Viet Trinh - Kotlářka, 4. Václav Melichar - Sparta Praha

 

Skupina G

Marat - Jungwirtová 3:0(4,4,4), Lanžhotský - Bertho 3:2(-8,4,6,-6,4), Jungwirthová - Bertho 3:1(-9,9,10,8), Marat - Lanžhotský 3:0(6,7,3), Lanžhotský - Jungwirthová 3:0(4,10,6), Bertho - Marat 0:3(-3,-8,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Filip Marat - TTC Elizza, 2. Vojtěch Lanžhotský - Kotlářka, 3. Andrea Jungwirthová - Sparta Praha, 4. Tadeáš Bertho - Kotlářka

 

Skupina H

Khalaila - Juřík 3:1(4,8,-8,7), Šusta - Brodský 3:0(6,8,6), Juřík - Brodský 0:3(-9,-10,-11), Khalaila - Šusta 3:0(6,3,8), Šusta - Juřík 3:0(10,4,2), Brodský - Khalaila 0:3(-9,-3,-5)

 

Pořadí skupiny H

1. Adam Khalaila - Kotlářka, 2. Petr Šusta - Sparta Praha, 3. Adam Brodský - TTC Praha, 4. Martin Juřík - Kotlářka

 

Skupina I

Náhlik - Rulc L. 3:1(-10,5,6,11), Handlová - Kadlecová 3:1(7,10,-5,2), Rulc L. - Kadlecová 3:0(9,7,8), Náhlik - Handlová 3:0(1,3,8)

 

Pořadí skupiny I

1. Pavol Náhlik - Kotlářka, 2. Lukáš Rulc - Sparta Praha, 3. Natálie Handlová - Slovan Bohnice, 4. Taťána Kadlecová - TTC Elizza

 

Skupina J

Jaroň - Rein 3:1(4,3,-9,3), Brož - Janoušek 3:0(6,2,2), Rein - Janoušek 3:0(1,4,1), Jaroň - Brož 3:0(12,6,4), Brož - Rein 3:1(-9,1,5,6), Janoušek - Jaroň 0:3(-1,-2,-2)

 

Pořadí skupiny J

1. Daniel Jaroň - Sokol Krchleby, 2. Patrik Brož - Kotlářka, 3. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 4. Tadeáš Janoušek - Sparta Praha

 

Skupina K

Havránek - Říha 3:0(6,9,5), Havránek - Kopecký 0:3(-5,-7,-8), Kopecký - Říha 3:0(4,2,1)

 

Pořadí skupiny K

1. Michael Kopecký - Kotlářka, 2. Jakub Havránek - Loko Vršovice, 3. Samuel Říha - Sparta Praha

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Předkolo

Lanžhotský - Jaroň 0:3(-5,-6,-3), Šusta - Vícha 3:0(3,6,3), Svoboda M. - Rulc L. 1:3(-8-7-,9,-2), Havránek - Knobloch 1:3(-8,10,-12,-5), Šimůnková - Brož 3:0(7,8,6), Kadavý - Bruk 2:3(-8,8,5,-6,-3)

 

Osmifinále

Přída - Jaroň 3:0(4,6,2), Kopecký - Gajda 3:0(6,8,9), Kadlec - Šusta 3:1(6,9,-9,8), Rulc L. - Šíp 0:3(-9,-10,-9), Sochor A. - Knobloch 1:3(-7,-6,4,-10), Šimůnková - Khalaila 1:3(9,-3,-2,-6), Marat - Náhlik 3:1(7,8,-6,13), Bruk - Krameš 0:3(-6,-7,-6)

 

Čtvrtfinále

Přída - Kopecký 3:2(-8,3,-11,4,11), Kadlec - Šíp 2:3(-10,10,6,-7,-6), Knobloch - Khalaila 1:3(-8,-8,5,-9), Marat - Krameš 0:3(-8,-0,-2)

 

Semifinále

Přída - Šíp 3:0(7,9,10), Khalaila - Krameš 1:3(-9,9,-9,-9)

 

Finále

Přída - Krameš 2:3(7,14,-9,-4,-4)

 

O 3. místo

Šíp - Khalaila 0:3(-10,-10,-9)

 

O 5. až 8. místo

Kopecký - Kadlec 3:1(-4,8,12,15), Knobloch - Marat 1:3(8,-7,-9,-8)

 

O 5. místo

Kopecký - Marat 3:1(4,-8,2,3)

 

O 7. místo

Kadlec - Knobloch 3:2(5,3,-9,-6,9)

 

O 9. až 16. místo

Jaroň - Gajda 3:0(7,5,9), Šusta - Rulc L. 3:1(6,-5,10,7), Sochor A. - Šimůnková 3:0(7,6,4), Náhlik - Bruk 0:3(-6,-4,-7)

 

O 9. až 12. místo

Jaroň - Šusta 3:0(6,7,8), Sochor A. - Bruk 3:0(9,7,8)

 

O 9. místo

Jaroň - Sochor A. 3:1(7,-8,3,8)

 

O 11. místo

Šusta - Bruk 1:3(-9,-9,8,-6)

 

O 13. až 16. místo

Gajda - Rulc L. 3:0(2,6,5), á - Náhlik 3:0 w.o.

 

O 13. místo

Gajda - Šimůnková 1:3(-11,-8,9,-4)

 

O 15. místo

Rulc L. - Náhlik 3:0 w.o.

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo - o 17. až 43. místo

Kadlecová - Vaca 3:1(6,-6,13,5), Janoušek - Handlová 0:3(-3,-3,-1), Klainová - Bertho 0:3 w.o., Melichar - Fišer 0:3(-4,-7,-0), Rein - Juřík 3:1(9,5,-9,7)

 

Osmifinále - o 17. až 32. místo

Kratochvíl - Kadlecová 3:0(7,13,7), Lazoš - Trinh 1:3(9,-5,-9,-3), Brodský - Handlová 1:3(-4,4,-5,-9), Bertho - Havlík 0:3(-6,-6,-7), Remunda - Fišer 3:0(5,3,2), Říha - Kořének 0:3(-4,-5,-2), Jungwirthová - Halouzka 3:1(4,5,-9,5), Rein - Garček 3:1(9,9,-8,4)

 

Čtvrtfinále - o 17. až 24. místo

Kratochvíl - Trinh 3:1(6,6,-7,9), Handlová - Havlík 3:0(6,4,6), Remunda - Kořének 3:1(7,7,-13,7), Jungwirthová - Rein 1:3(-8,-4,13,-9)

 

Semifinále - o 17. až 20. místo

Kratochvíl - Handlová 0:3(-6,-7,-10), Remunda - Rein 3:0(3,5,5)

 

Finále - o 17. místo

Handlová - Remunda3:0(8,9,4)

 

Celkové pořadí dvouhry

1. Jan Krameš - Loko Vršovice, 2. Kryštof Přída - Kotlářka, 3. Adam Khalaila - Kotlářka, 4. Martin Šíp - Kotlářka, 5. Michael Kopecký - Kotlářka, 6. Filip Marat - TTC Elizza, 7. Vít Kadlec - TTC Elizza, 8. Miroslav Knobloch - Loko Vršovice, 9. Daniel Jaroň - Sokol Krchleby, 10. Adam Sochor - Stadion Žižkov, 11. Martin Bruk - SK Hamr, 12. Petr Šusta - Sparta Praha, 13. Veronika Šimůnková - Slavoj Praha, 14. Jonáš Gajda - Kotlářka, 15. Lukáš Rulc - Sparta Praha, 16. Pavol Náhlik - Kotlářka, 17. Natálie Handlová - Slovan Bohnice, 18. Matheos Remunda - TTC Elizza, 19. až 20. David Kratochvíl - TTC Elizza a Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 21. až 24. Viet Trinh - Kotlářka, Tmáš Havlík - Loko Vršovice, František Kořének - Kotlářka a Andrea Jungwirthová - Sparta Praha, 25. až 32. Taťána Kadlecová - TTC Elizza, Tomáš Lazoš - Sparta Praha, Adam Brodský - TTC Praha, Tadeáš Bertho - Kotlářka, Jan Fišer - TTC Klánovice, Samuel Říha - Sparta Praha, Jan Halouzka - Sparta Praha a Tomáš Garček - TTC Klánovice

 

Pořadí čtyřhry

1. Kryštof Přída - Kotlářka a Jan Krameš - Loko Vršovice, 2. Veronika Šimůnková - Slavoj Praha a Adam Sochor - Stadion Žižkov, 3. Miroslav Knobloch - Loko Vršovice a Filip Marat - TTC Elizza a Vojtěch Lanžhotský a František Kořének - oba Kotlářka

 

Za dva týdny v sobotu 4. 3. 2017 s ekoná v Centru stolního tenisu Ďáblice Velká cena Ďáblic v kategorii mladšího žactva - turnaj Grand Prix pořádaný Pražským svazem stolního tenisu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 23.09.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT