Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem Velké ceny Ďáblic nejmladšího žactva se stal Martin Šíp

Fuček Miloslav

18.02.2017

Reportáže

Přečteno: 787

Komentářů: 0


Dnes proběhla v Centru stolního tenisu Ďáblice Velká cena Ďáblic nejmladšího žactva – turnaj pořádaný Pražským svazem stolního tenisu.


Na turnaji se sešlo 29 hráčů. Turnaj měl kvalitní obsazení, vítězem se stal nejlepší nejmladší žák v ČR Martin Šíp z Kotlářky.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Šíp – Trávníček 3:1(-12,6,3,7), Jedlička – Holl 3:0(4,2,5), Trávníček – Holl 3:0(8,11,6), Šíp – Jedlička 3:0(5,8,9), Jedlička – Trávníček 2:3(9,-11,7,-11,-9), Holl – Šíp 1:3(-3,-8,9,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Martin Šíp – Kotlářka, 2. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny, 3. Karel Jedlička – Slavoj Ústí n. L., 4. Martin Holl – TTC Praha

 

Skupina B

Remunda – Douda 3:0(4,6,6), Bertho - Carvan 3:1(3,-5,11,3), Douda – Carvan 1:3(-8,9,-8,-11), Remunda – Bertho 3:0(3,2,3), Bertho – Douda 3:2(1,-10,-6,10,13), Carvan – Remunda 0:3(-3,-7,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Matheos Remunda – TTC Elizza, 2. Tibor Bertho – Kotlářka, 3. Matýáš Carvan – Slovan Bohnice, 4. Michal Douda – Stadion Žižkov DDM Ulita

 

Skupina C

Vesecký – Urban 3:0(1,0,4), Svoboda S. - Jandus 1:3(-9,-6,10,-5), Urban – Janus 0:3(-4,-5,-2), Vesecký – Svoboda S. 3:0(7,5,3), Svoboda S. - Urban 3:1(-8,4,2,4), Jandus – Vesecký 0:3(-5,-5,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. David Vesecký – STC Slaný, 2. Martin Jandus, 3. Sebastian Svoboda – Kotlářka, 4. Jakub Urban – Avia Čakovice

 

Skupina D

Sochor D. - Kalivoda 3:0(3,3,2), Sládek – Vršovský 2:3(-9,4,-5,9,-5), Kalivoda – Vršovský 0:3(-7,-5,-8), Sochor D. – Sládek 3:0(7,6,6), Sládek – Kalivoda 3:0(4,6,4), Vršovský – Sochor 0:3(-3,-4,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 2. Tadeáš Vršovský – Slavoj Ústí n. L., 3. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 4. Oliver Kalivoda – Kotlářka

 

Skupina E

Čejka - Maděra 3:0(0,0,0), Petříková – Kazilová 3:0(3,7,6), Maděra – Kazilová 1:3(-7,9,-8,-6), Čejka – Petříková 2:3(8,-10,-4,9,-9), Petříková – Maděra 3:0(2,0,7), Kazilová – Čejka 0:3(-4,-9,-3)

 

Pořadí skupiny E

1. Kateřina Petříková – Sparta Praha, 2. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L., 3. Ema Kazilová – Avia Čakovice, 4. Vojtěch Maděra – Kotlářka

 

Skupina F

Kovařík – Hromas 3:0(2,5,3), Klein – Kovařík 2:3(-8,-8,10,8,-7), Hromas – Klein 0:3(-2,-5,-2)

 

Pořadí skupiny F

1. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 2. Matouš Klein – Slavoj Praha, 3. Vít Hromas – Kotlářka

 

Skupina G

Nechyba – Málek 3:0(3,5,7), Ohera – Nechyba 1:3(-5,12,-4,-6), Málek – Ohera 0:3(-8,-9,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Radim Nechyba – Slavoj Ústí n. L., 2. Richard Ohera – ZŠ Lužiny, 3. Vojtěch Málek – Avia Čakovice

 

Skupina H

Rulc M. - Vorbsová 3:0(2,2,2), Rek – Rulc 1:3(-4,-8,8,-9), Vorbsová – Rek 0:3(-1,-1,-3)

 

Pořadí skupiny H

1. Michal Rulc – Sparta Praha, 2. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 3. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Osmifinále

Šíp – Vršovský 3:0(7,6,9), Bertho – Rulc 0:3(-5,-5,-3), Nechyba – Čejka 2:3(10,-7,-6,7,-3), Klein – Vesecký 0:3(-8,-7,-9), Sochor D. - Ohera 3:0(5,2,1), Jandus – Kovařík 1:3(-8,8,-8,-10), Petříková – Rek 3:1(-7,10,2,6), Trávníček – Remunda 1:3(-6,10,-6,-7)

 

Čtvrtfinále

Šíp – Rulc 3:0(5,8,7), Čejka – Vesecký 2:3(10,-2,-4,9,-3), Sochor – Kovařík 3:0(4,3,6), Petříková – Remunda 0:3(-6,-5,-6)

 

Semifinále

Šíp – Vesecký 3:0(9,3,8), Sochor – Remunda 3:1(6,-11,6,4)

 

Finále

Šíp – Sochor 3:0(9,8,9)

 

O 3. místo

Vesecký – Remunda 3:1(-7,15,7,6)

 

O 5. až 8. místo

Rulc – Čejka 2:3(-6,7,-8,10,-4), Kovařík – Petříková 1:3(10,-10,-10,-9)

 

O 5. místo

Čejka – Petříková 3:0(5,9,9)

 

O 7. místo

Rulc – Kovařík 3:2(9,6,-9,-7,12)

 

O 9. až 16. místo

Vršovský – Bertho 3:0(6,4,5), Nechyba – Klein 0:3(-7,-7,-5), Ohera – Jandus 1:3(8,-8,-5,-8), Rek – Trávníček 3:2(-9,5,6,-8,10)

 

O 9. až 12. místo

Vršovský – Klein 3:1(9,-8,9,9), Jandus – Rek 0:3(-2,-5,-10)

 

O 9. místo

Vršovský – Rek 0:3(-9,-9,-9)

 

O 11. místo

Klein – Jandus 0:3(-13,-7,-10)

 

O 13. až 16. místo

Bertho – Nechyba 0:3(-8,-4,-8), Ohera – Trávníček 1:3(-8,-6,9,-5)

 

O 13. místo

Nechyba – Trávníček 3:0(10,8,5)

 

O 15. místo

Bertho – Ohera 2:3(-8,9,11,-8,-7)

 

Soutěž útěchy

 

1. kolo – 17. až 29. místo

Sládek – bye, Holl – Málek 3:0(6,7,3), Vorbsová – Douda 0:3(-6,-2,-5), Maděra – Svoboda S. 0:3(-2,-4,-8), Carvan – bye, Kalivoda – Kazilová 3:1(3,1,-8,2), Hromas – Urban 0:3(-10,-10,-3), Jedlička – bye

 

Čtvrtfinále – 17. až 24. místo

Sládek – Holl 3:0(1,6,8), Douda – Svoboda S. 1:3(-9,-8,10,-3), Carvan – Kalivoda 3:2(-8,8,-7,9,7), Urban – Jedlička 0:3(-4,-5,-3)

 

Semifinále – 17. až 20. místo

Sládek – Svoboda S. 3:0(5,4,2), Carvan – Jedlička 0:3(-8,-9,-6)

 

Finále – 17. místo

Sládek – Jedlička 1:3(11,-7,-6,-3)

 

O 19. místo

Svoboda S. - Carvan 3:2(-5,9,2,-8,5)

 

O 21. až 24. místo

Holl – Douda 0:3 w.o., Kalivoda – Urban 3:0 w.o.

 

O 21. místo

Douda – Kalivoda 3:1(-5,9,2,4)

 

O 23. místo

Holl – Urban 0:0 w.o.

 

O 25. až 29. místo

Málek – bye, Vorbsová – Maděra 0:3 w.o., Kazilová – bye, Hromas – bye

 

O 25. až 28. místo

Málek – Maděra 0:3 w.o., Kazilová – Hromas 3:0(8,5,7)

 

O 25. místo

Maděra – Kazilová 3:2(7,-10,-5,7,2)

 

O 27. místo

Málek – Hromas 0:0 w.o.

 

Konečné pořadí dvouhry

1. Martin Šíp – Kotlářka, 2. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. David Vesecký – STC Slaný, 4. Matheos Remunda – TTC Elizza, 5. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L., 6. Kateřina Petříková – Sparta Praha, 7. Michal Rulc – Sparta Praha, 8. Tomáš Kovařík – TJ Neratovice, 9. Lukáš Rek – Slavoj Praha, 10. Tadeáš Vršecký – Slavoj Ústí n. L., 11. Martin Jandus, 12. Matouš Klein – Slavoj Praha, 13. Radim Nechyba – Slavoj Ústí n. L., 14. Antonín Trávníček – ZŠ Lužiny, 15. Richard Ohera – ZŠ Lužiny, 16. Tibor Brtho – Kotlářka, 17. Karel Jedlička – Slavoj Ústí n. L., 18. Ondřej Sládek – Slavoj Praha, 19. Svoboda Sebastian – Kotlářka, 20. Matyáš Carvan – Slovan Bohnice, 21. Michal Douda – Stadion Žižkov DDM Ulita, 22. Oliver Kalivoda – Kotlářka, 23. až 24. Martin Holl – TTC Praha a Jakub Urban – Avia Čakovice, 25. Vojtěch Maděra – Avia Čakovice, 26. Ema Kazilová – Avia Čakovice, 27. až 28. Vojtěch Málek – Avia Čakovice a Vít Hromas – Kotlářka, 29. Barbora Vorbsová – Avia Čakovice

 

Čtyřhra

 

Osmifinále

Šíp, Vesecký – bye, Vorbsová, Kazilová – Rek, Sládek 0:3(-7,-8,-2), Ohera, Trávníček – Carvan, Jandus 3:2(2,-6,9,-6,4), Bertho, Maděra – Čejka, Kovařík 0:3(-6,-6,-7), Rulc, Petříková – Vršovský, Holl 3:0(6,5,4), Urban, Málek – Nechyba, Jedlička 0:3(-4,-4,-3), Klein, Douda – Svoboda S., Klaivoda 3:0(9,4,10), Remunda, Sochor – bye

 

Čtvrtfinále

Šíp, Vesecký – Rek, Sládek 3:0(2,2,3), Ohera, Trávníček – Čejka, Kovařík 0:3(-7,-8,-9), Rulc, Petříková – Nechyba, Jedlička 3:2(8,3,-4,-8,5), Klein, Douda – Remunda, Sochor 0:3(-7,-4,-3)

 

Semifinále

Šíp, Vesecký – Čejka, Kovařík 3:0(1,7,5), Rulc, Petříková – Remunda, Sochor 1:3(-6,-12,9,-6)

 

Finále

Šíp, Vesecký – Remunda, Sochor 3:0(9,2,9

 

Pořadí čtyřhry

1. Martin Šíp – Kotlářka a David Vesecký – STC Slaný, 2. Matheos Remunda – TTC Elizza a David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. Marek Čejka – Sokol Lysá n. L. a Tomáš Kovařík – TJ Neratovice a Michal Rulc a Kateřina Petřáková – oba Sparta Praha.

 

Zítra proběhne v Centru stolního tenisu Ďáblice kategorie staršího žactva.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 23.09.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT