Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězi Grand Prix TTC Praha se stali Kovařík, Zacharda a Bruk

Fuček Miloslav

20.11.2016

Reportáže

Přečteno: 827

Komentářů: 0


Třicet hráčů včera bojovalo v Grand Prix TTC Praha ve třech věkových kategoriích, jejichý vítězi se stali Tomáš Kovařík (TJ Neratovice), Jácham Zacharda (ZŠ Lužiny) a Martin Bruk (SK Hamr). Dorostenec nebyl opět žádný, takže ceny za tuto kategorii si odnesli starší žáci.


Dopoledne se sešlo patnáct hráčů v kategoriích nejmladšího a staršího žactva. Starší žactvo se hrálo společně s dorostem. Při účasti osmi hráčů v nejmladším žactvu a sedmi hráčů ve starším žactvu se hrály dvouhry i čtyřhry systémem každý s každým.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra

Kovařík - Dvořák 3:0(6,8,9), Čejka - Votruba 3:0(2,4,2), Jandus - Kozák 3:1(5,9,-10,5), Víža V. - Bíža J. 0:3(-5,-7,-8),

Dvořák - Bíža J. 1:3(5,-5,-4,-10), Kozák - Bíža V. 3:1(8,8,-10,6), Votruba - Jandus 0:3(-3,-2,-3), Kovařík - Čejka 3:1(6,17,-8,7),

Čejka - Dvořák 3:0(3,6,9), Jandus - Kovařík 0:3(-7,-7,-5), Bíža V. - Votruba 0:3(-5,-9,-6), Bíža J. - Kozák 3:0(8,3,3),

Dvořák - Kozák 3:0(4,2,5), Votruba - Bíža J. 0:3(-1,-4,-7), Čejka - Jandus 3:0(8,3,3),

Jandus - Dvořák 3:0(2,0,3), Bíža V. - Čejka 0:3(-3,-1,-2), Bíža J. - Kovařík 0:3(-6,-5,-7), Kozák - Votruba 3:2(9,4,-9,-7,9),

Dvořák - Votruba 3:0(2,3,7), Kovařík - Kozák 3:0(4,4,5), Čejka - Bíža J. 3:1(10,4,-10,2), Jandus - Bíža V. 3:0(7,2,4),

Bíža V. - Dvořák 0:3(-5,-5,-5), Bíža J. - Jandus 3:2(-5,7,-9,9,9), Kozák - Čejka 0:3(-2,-4,-2), Votruba - Kovařík 0:3(-6,-1,-4)

 

Pořadí dvouhry

1. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 14, 2. Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. 13, 3. Jakub Bíža 12, 4. Martin Jandus - TTC Klánovice 11, 5. Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice 10, 6. Martin Kozák - TJ Střížkov 9, 7. Jiří Votruba - TTC Praha 8, 8. Vojtěch Bíža 7

 

Čtyřhra

Kovařík, Dvořák - Jandus, Kozák 3:2(-6,8,9,-9,8), Bíža, Bíža - Čejka, Votruba 2:3(9,9,-7,-8,-9), Jandus, Kozák - Čejka, Votruba 1:3(-10,-5,4,-2), Kovařík, Dvořák - Bíža, Bíža 3:2, Bíža, Bíža - Jandus, Kozák 3:2(-6,-8,7,11,1), Čejka, Votruba - Kovařík, Dvořák 3:1(-7,9,5,7)

 

Pořadí čtyřhry

1. Marek Čejka (Sokol Lysá n. L.) a Jiří Votruba (TTC Praha)6, 2. Tomáš Kovařík a Zdeněk Dvořák (oba TJ Neratovice) 5, 3. Vojtěch Bíža a Jakub Bíža 4, 4. Martin Jandus (TTC Klánovice) a Martin Kozák (TJ Střížkov) 3

 

Celkové pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Martin Kozák - TJ Střížkov 2600, 2. Jiří Votruba - TTC Praha 2100, 3. - 4. Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech a Tomáš Kovařík - TJ Neratovice oba 2000, 5. - 6. Patrik Svoboda - TTC Praha a Marek Čejka - Sokol Lysá n. L. oba 1900, 7. - 8. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech a Jakub Bíža oba 1800, 9. - 10. Jáchym Juppa - Slovan Bohnice a Martin Jandus - TTC Klánovice oba 1700, 11. - 12. Ondřej Šimek - Slovan Bohnice a Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice oba 1600, 13. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1500, 14. Anežka Zuzáková - Slovan Bohnice 1400, 15. - 16. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov a Vojtěch Bíža oba 1300, 17. Valerie Skoumalová - SK Vršovice 1200, 18. - 19. Anna Hánová - SK Vršovice a Patrik Pischnot - TTC Praha oba 950, 20. - 21. Antonín Vlasák - TTC Praha a Matěj Bednář - SK Vršovice oba 700

 

Celkové pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Jiří Votruba - TTC Praha 2001, 2. - 4. Tadeáš Auf - SK Viktoria Ořech, Jiří Kuchta - SK Viktoria Ořech a Marej Čejka - Sokol Lysá n. L. všichni 2000, 5. - 8. Patrik Svoboda - TTC Praha, Matyáš Carvan - Slovan Bohnice, Tomáš Kovařík - TJ Neratovice a Zdeněk Dvořák - TJ Neratovice všichni 1900, 9. - 12. Valerie Skoumalová a Matěj Bednář (oba SK Vršovice), Jakub Bíža a Vojtěch Bíža všichni 1800, 13. Martin Kozák - TJ Střížkov 1701, 14. - 16. Patrik Pischnot a Antonín Vlasák - oba TTC Praha a Martin Jandus - TTC Klánovice všichni 1700

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra

Zacharda - Garček 3:0(5,5,7), Rein - Kotrbáček 1:3(7,-9,-10,-7), Vaca - Závodný 3:0(2,10,8),

Kotrbáček - Vaca 1:3(-6,7,-6,-10), Garček - Rein 1:3(-9,-2,7,-8), Bruk - Zacharda 3:2(9,4,-8,-9,3),

Rein - Bruk 0:3(-9,-3,-6), Vaca - Garček 1:3(8,-7,-9,-9), Závodný - Kotrbáček 0:3(-8,-6,-7),

Garček - Závodný 3:1(-9,5,8,10), Bruk - Vaca 3:0(4,4,8), Zacharda - Rein 3:0(5,8,14),

Vaca - Zacharda0:3(-9,-4,-5), Závodný - Bruk 0:3(-2,-7,-4), Kotrbáček - Garček 1:3(10,-6,-9,-7),

Bruk - Kotrbáček 3:0(8,3,7), Zacharda - Závodný 3:0(7,3,2), Rein - Vaca 3:1(5,4,-7,8),

Závodný - Rein 0:3(-3,-5,-4), Kotrbáček - Zacharda 1:3(-6,-6,9,-9), Garček - Bruk 0:3(-3,-6,-8)

 

Pořadí dvouhry

1. Martin Bruk - SK Hamr 12, 2. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 11, 3. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 9, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice 9, 5. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 8, 6. Matyáš Kotrbáček 8, 7. Dominik Závodný - TJ Střížkov 6

 

Čtyřhra

Garček, Vaca - Závodný, Kotrbáček 3:1(11,-8,8,10), Zacharda, Rein - Garček, Vaca 3:1(-9,5,12,7), Závodný, Kotrbáček - Zacharda, Rein 0:3(-3,-5,-7

 

Pořadí čtyřhry

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny) 4, 2. Tomáš Garček (TTC Klánovice) a Ondřej Vaca (Slovan Bohnice) 3, 3. Dominik Závodný a Matyáš Kotrbáček (TJ Střížkov) 2

 

Celkové pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3600, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 3400, 3. - 4. Lukáš Macek - SK Vršovice a Martin Bruk - SK Hamr oba 2000, 5. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 1900, 6. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 1800, 7. Adam Steiner - Slovan Bohnice 1700, 8. Sugar Ernenebayar - SK Vršovice 1600, 9. - 10. Michal Barták - Slovan Bohnice a Matyáš Kotrbáček oba 1500, 11. - 12. Roman Lukáš - SK Vršovice a Dominik Závodný - TJ Střížkov oba 1400, 13. Petr Burian - TTC Praha 1300, 14. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1200, Matěj Bláha - Slovan Bohnice 1

 

Celkové pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3800, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 3700, 3. - 6. Lukáš Macek a Roman Lukáš - oba SK Vršovice a Jáchym Zacharda a Tomáš Rein - oba ZŠ Lužiny všichni 2000, 7. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 1900, 8. - 10. Matěj Bláha - Slovan Bohnice, Dominik Závodný - TJ Střížkov a Matyáš Kotrbáček - všichni 1800, 11. - 12. Michal Barták a Adam Steiner - oba Slovan Bohnice oba 1700, Petr Burian - TTC Praha a Sugar Ernenebayar - SK Vršovice oba 1

 

Odpoledne se sešlo také patnáct hráčů v kategorii nejmladšího žactva. Zde se hrály dvouhry i čtyřhry dvoustupňově. Ve dvouhrách ze třech skupin postupovali první tři a poražený z předkola byl zařazen do spodního pavouka o 9. až 15. místo. Ve čtyřhrách ze dvou skupin postoupili sice všichni, ale skupiny rozřadily, kdo bude mít jak těžkoho soupeře. Ve dvouhrách všichni dohrávali o konečné pořadí ve čtyřhrách byl systém vyřazovací, pouze se dohrávalo o 3. místo.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Rein - Majer 3:0(3,4,6), Garček - Žitník 3:0(8,5,6), Majer - Garček 1:3(9,-5,-3,-10), Kovařík - Rein 1:3(-3,-8,12,-7), Garček - Kovařík 3:1(-11,7,7,5), Žitník - Majer 3:2(-1,-10,5,9,5), Kovařík - Žitník 3:0(2,5,3), Rein - Garček 3:1(9,-7,8,12), Žitník - Rein 0:3(-1,-1,-0), Majer - Kovařík 1:3(-8,6,-5,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny 8, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 7, 3. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 6, 4. Samuel Žitník - TJ Neratovice, 5. Jan Majer - TTC Praha 4

 

Skupina B

Kroidlo - Špírek 3:1(7,5,-9,7), Pavlíček - Lorenz 3:0(9,9,10), Špírek - Pavlíček 0:3(-5,-3,-5), Čejka - Kroidlo 3:0(3,6,7), Pavlíček - Čejka 0:3(-8,-7,-3), Lorenz - Špírek 3:0(2,6,8), Čejka - Lorenz 3:1(-8,7,6,7), Kroidlo - Pavlíček 3:0(9,8,4), Lorenz - Kroidlo 3:2(10,-8,-10,4,7), Špírek - Čejka 0:3(-4,-3,-2)

 

Pořadí skupiny B

1. Marek Čejka - Sokol Lysá n. Labem 8, 2. Jan Kroidlo - TJ Neratovice 6 (5:3), 3. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 6 (3:3), 4. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 6 (3:5), 5. Šimon Špírek - TTC Praha 4

 

Skupina C

Zacharda - Košacký 3:0(7,5,5), Lhotka - Havel 1:3(-6,-7,19,-2), Košacký - Lhotka 3:0(6,3,3), Brodský - Zacharda 0:3(-3,-8,-9), Lhotka - Brodský 0:3(-3,-1,-7), Havel - Košacký 0:3(-9,-3,-2), Brodský - Havel 3:1(6,4,-5,8), Zacharda - Lhotka 3:0(4,1,6), Havel - Zacharda 0:3(-5,-1,-2), Košacký - Brodský 0:3(-5,-6,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny 8, 2. Adam Brodský - TTC Praha 7, 3. Adam Košacký - Slovan Bohnice 6, 4. Petr Havel - Sokol Černošice 4, 5. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice 4

 

Předkolo

Pavlíček - Košacký 3:1(-8,11,13,10)

 

Čtvrtfinále

Rein - Pavlíček 3:0(6,6,9), Kroidlo - Brodský 0:3(-7,-7,-9), Čejka - Garček 0:3(-15,-8,-7), Kovařík - Zacharda 0:3(-1,-7,-9)

 

Semifinále

Rein - Brodský 3:0(7,8,6), Garček - Zacharda 0:3(-8,-7,-2)

 

Finále

Rein - Zacharda 0:3(-8,-4,-5)

 

O 3. místo

Brodský - Garček 3:1(-6,8,4,9)

 

O 5. až 8. místo

Pavlíček - Kroidlo 3:0(5,7,9), Čejka - Kovařík 2:3(5,-8,10,-11,-8)

 

O 5. místo

Pavlíček - Kovařík 0:3(-8,-8,-8)

 

O 7. místo

Kroidlo - Čejka 0:3(-7,-8,-7)

 

O 9. až 15. místo

Žitník - Košacký 3:0 w.o., Špírek - Lhotka 3:2, Lorenz - Majer 3:2(-9,-9,8,8,6), Havel - bye

 

O 9. až 12. místo

Žitník - Špírek 3:2(6,-9,3,-5,6), Lorenz - Havel 3:2(2,-7,-12,6,9)

 

O 9. místo

Žitník - Lorenz 0:3(-12,-9,-7)

 

O 11. místo

Špírek - Havel 0:3(-6,-8,-3)

 

O 13. až 15. místo

Košacký - Lhotka 0:3 w.o., Majer bye

 

O 13. místo

Lhotka - Majer 3:1(9,7,-5,4)

 

Pořadí dvouher

1. Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny, 2. Tomáš Rein - ZŠ Lužiny, 3. Adam Brodský - TTC Praha, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 5. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice, 6. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice, 7. Marek Čejka - Sokol Lysá n. Labem, 8. Jan Kroidlo - TJ Neratovice, 9. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov, 10. Samuel Žitník - TJ Neratovice, 11. Petr Havel - Sokol Černošice, 12. Šimon Špírek - TTC Praha, 13. Ondřej Lhotka - TTC Klánovice, 14. Jan Majer - TTC Praha, 15. Adam Košacký - Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Skupina A

Zacharda, Rein - Lorenz, Havel 3:0(7,6,7), Špírek, Košacký - Majer, Brodský 0:3(-5,-9,-5), Lorenz, Havel - Majer, Brodský 3:2(10,-11,-9,1,11), Zacharda, Rein - Špírek, Košacký 3:0(3,7,5), Špírek, Košacký - Lorenz, Havel 3:2(-7,9,-11,9,8), Majer, Brodský - Zacharda, Rein 0:3(-5,-6,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Zachardaa Tomáš Rein 6, 2. Jan Majer a Adam Brodský 4 (5:3), 3. Matyáš Lorenz a Petr Havel 4 (5:5), 4. Šimon Špírek a Adam Košacký 4 (3:5)

 

Skupina B

Pavlíček, Lhotka - Žitník, Kroidlo 2:3(9,9,-8,-6,-7), Kovařík, Čejka - Pavlíček, Lhotka 3:0(4,13,5), Žitník, Kroidlo - Kovařík, Čejka 1:3(-7,-5,1,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Kovařík a Marek Čejka 4, 2. Samuel Žitník a Jan Kroidlo 3, 3. Matyáš Pavlíček a Ondřej Lhotka 2

 

Čtvrtfinále

Zacharda, Rein - bye, Lorenz, Havel - Žitník, Kroidlo 3:0(10,5,3), Majer, Brodský - Pavlíček, Lhotka 3:0(8,6,1), Špírek, Košacký - Kovařík, Čejka 0:3(-12,-6,-12)

 

Semifinále

Zacharda, Rein - Lorenz, Havel 3:0(6,5,4), Majer, Brodský - Kovařík, Čejka 3:1(-8,5,8,7)

 

Finále

Zacharda, Rein - Majer, Brodský 3:0(9,7,9)

 

O 3. místo

Lorenz, Havel - Kovařík, Čejka 0:3(-7,-7,-9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jáchym Zacharda a Tomáš Rein (oba ZŠ Lužiny), 2. Jan Majer a Adam Brodský (oba TTC Praha), 3. Tomáš Kovařík (TJ Neratovice) a Marek Čejka (Sokol Lysá n. Labem), 4. Matyáš Lorenz (TJ Střížkov) a Petr Havel (Sokol Černošice), 5. - 7. Samuel Žitník a Jan Kroidlo (oba TJ Neratovice), Matyáš Pavlíček a Ondřej Lhotka (oba TTC Klánovice) a Šimon Špírek (TTC Praha) a Adam Košacký (Slovan Bohnice)

 

Celkové pořadí dvouher po 2. turnaji

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3700, 2. Adam Brodský - TTC Praha 3600, 3. Matyáš Pavlíček - TTC Klánovice 3200, 4. Petr Havel - Sokol Černošice 2500, 5. Adam Košacký - Slovan Bohnice 2200, 6. Jáchym Zacharda- ZŠ Lužiny 2000, 7. - 8. Matheos Remunda - TTC Elizza Praha a Tomáš Rein - ZŠ Lužiny oba 1900, 9. Jan Majer - TTC Praha 1800, 10. Tomáš Kovařík - TJ Neratovice 1600, 11. - 12. Matěj Mikula - SK Vršovice a Marek Čejka - Sokol Lysá n. Labem oba 1400, 13 - 14. Don Berger - SK Vršovice a Jan Kroidlo - TJ Neratovice 1300, 15. - 16. Matěj Hejný - TJ Střížkov a Matyáš Lorenz TJ Střížkov oba 1200, 17. Samuel Žitník - TJ Neratovice 1100, 18. Matěj Rzepecki - TTC Praha 1000, 19. Šimon Špírek - TTC Praha 901, 20. Lhavga Erdenebayar - SK Vršovice 900, 21. - 22. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice oba 800, 23. Barbora Hánová - SK Vršovice 600

 

Celkové pořadí čtyřher po 2. turnaji

1. Adam Brodský - TTC Praha 3900, 2. Jan Majer - TTC Praha - 3600, 3. Šimon Špírek - TTC Praha 3150, 4. - 6. Matheos Remunda - TTC Elizza, Jáchym Zacharda - ZŠ Lužiny a Tomáš Rein - ZŠ Lužiny všichni 2000, 7. Matyáš Pavlíče - TTC Klánovice 1901, 8. Tomáš Garček - TTC Klánovice 1900, 9. - 12. Matěj Mikula a Don Berger - oba SK Vršovice, Tomáš Kovařík - TJ Neratovice a Marek Čejka - Sokol Lysá n. Labem všichni 1800, 13.Petr Havel - Sokol Černošice 1701, 14. Matyáš Lorenz - TJ Střížkov 1700, 15. - 17. Samuel Žitník - TJ Neratovice, Jan Kroidlo - TJ Neratovice a Adam Košacký - Slovam Bohnice všichni 1450, 18. - 23. Barbora Hánová - SK Vršovice, Matěj Rzepecki - TTC Praha, Lhavga Erdenebayar a Tobiáš Zahálka -oba SK Vršovice, Matěj Hejný - TJ Střížkov) a Ondřej Lhotka - TTC Klánovice všichni 1

 

Turnaj se hrál na sedmi stolech. V záloze byl osmý stůl na podiu. O hladký průběh turnaj se starali dva rozhodčí a v provozu byl i bar s občerstvením. To samé bude připraveno na v pořadí již třetí turnaj, kterým bude 17. 12. 2016 Vánoční turnaj. Ten bude mít stejnou strukturu i stejné časové rozložení věkových kategorií. Pozvánky na něj již najdete v kalendáři akcí.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Čtvrtek 23.09.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT