Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.



Podzimní kolo první třídy mladšího žactva vyhrála TTC Elizza

Fuček Miloslav

23.10.2016

Reportáže

Přečteno: 864

Komentářů: 0


Včera bojovalo na Jižním Městě mladší žactvo v přeborech družstev v 1. i 2. třídě. První třídu vyhrála domácí TTC Elizza, náš Atým postoupil pro zimní kolo do 2. třídy a B tým bude hrát 3. třídu.


První třída hrála od rána a skončila se zpožděním, takže druhá třída, na kterou jsme přijeli s dvěma družstvy, začala až kolem 14. hodiny. Díky tomu se hrála hodně rychlou metodou ve čtyřech skupinách, takže náš A tým, který byl v tříčlenné skupině odehrál pouze dvě utkání. Víc si zahrál B tým, který hrál až do 16 hodin.

 

2. třída mladšího žactva

 

Skupina A

 

TTC Praha A - Loko Vršovice B 3:0

Brodský - Kadlecová R. 3:0(5,5,10), Svoboda - Kadlecová L. 3:0(8,6,6), Rzepecki - Josefi 3:0(4,4,3)

 

SK DDM Kotlářka Praha B - TTC Praha A 3:1

Luxemburk - Svoboda 3:0(1,10,2), Knop - Brodský 1:3(-10,-6,8,-7), Višna - Rzepecki 3:0(6,2,7), Luxemburk - Brodský 3:0(9,6,6)

 

Loko Vršovice B - SK DDM Kotlářka Praha B 0:3

Kadlecová R. - Luxemburk 0:3(-4,-6,-8), Kadlecová - Knop 0:3(-4,-3,-4), Josefi - Višna 0:3(-8,-1,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. SK DDM Kotlářka Praha B 6, 2. TTC Praha A 4, 3. Loko Vršovice B 2

 

Skupina B

 

SK DDM Kotlářka Praha C - TTC Praha B 3:0

Dvořáček - Holl 3:0(5,5,5), Koňák - Majer 3:0(5,9,9), Dvořáček - Majer 3:0(6,3,3), Koňák - Holl 3:2(10,-8,6,-8,11)

 

Loko Vršovice B - Slavoj Praha C 0:3

Dufek - Sládek 2:3(-4,9,4,-8,-5), Anděl - Rek 0:3(-5,-4,-9), Horká - Polidar 2:3(-4,-8,3,4,-5)

 

TTC Praha B - Slavoj Praha C 0:3

Majer - Sládek 0:3(-5,-9,-6), Holl - Rek 0:3(-3,-4,-5), Polidar 0:3 w.o.

 

SK DDM Kotlářka Praha C - Loko Vršovice A 3:1

Dvořáček - Anděl 3:0(5,5,3), Koňák - Horká 3:0(8,8,4), Dufek 0:3 w.o., Dvořáček - Horká 3:2(11,-8,-10,4,8), Koňák - Anděl 3:0(5,6,4)

 

Loko Vršovice A - TTC Praha B 3:2

Dufek - Holl 3:0(10,2,7), Anděl - Majer 0:3(-3,-3,-5), Horká 3:0 w.o., Dufek - Majer 2:3(-7,-6,7,6,-5), Anděl - Holl 3:1(3,-14,5,8)

 

Slavoj Praha C - SK DDM Kotlářka C 2:3

Sládek - Dvořáček 0:3(-4,-6,-7), Rek - Koňák 3:1(12,8,-9,4), Polidar 3:0 w.o., Sládek - Koňák 0:3(-10,-4,-6), Rek - Dvořáček 0:3(-9,-10,-10)

 

Pořadí skupiny B

1. SK DDM Kotlářka Praha C 9, 2. Slavoj Praha C 7, 3. Loko Vršovice A 5, 4. TTC Praha B 3

 

 

Skupina C

 

Slavoj Praha B - TTC Klánovice A 3:2

Slavíček - Garček 1:3, Gräf - Hodík 3:2, Klain 3:0 w.o., Slavíček - Hodík 0:3, Gräf - Garček 3:1

 

ZŠ Lužiny B - SK DDM Kotlářka D 3:0

Rein - Svoboda S. 3:0, Trávníček - Svoboda O. 3:0, Ohera - Kaucký F. 3:0

 

TTC Klánovice A - SK DDM Kotlářka Praha D 3:1

Garček - Svoboda S. 3:0, Hodík - Svoboda O. 3:0, Kaucký F. 0:3 w.o., Garček - Svoboda O. 3:0

 

Slavoj Praha B - ZŠ Lužiny B 3:1

Gräf - Rein 2:3, Klein - Trávníček 3:1, Slavíček - Ohera 3:2, Gräf - Trávníček 3:0

 

ZŠ Lužiny B - TTC Klánovice A 3:1

Rein - Garček 2:3, Trávníček - Hodík 3:0, Ohera 3:0 w.o., Rein - Hodík 3:0

 

SK DDM Kotlářka Praha D - Slavoj Praha B 1:3

Svoboda S. - Slavíček 0:3, Svoboda O. - Klein 3:2, Kaucký F. - Gräf 0:3, Svoboda S. - Klein 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Slavoj Praha B 9, 2. ZŠ Lužiny B 7, 3. TTC Klánovice A 5, 4. SK DDM Kotlářka Praha D 3

 

Skupina D

 

TTC Elizza Praha C - Loko Vršovice C 3:0

Ošmera - Nasli 3:0, Vožický - Kokoška 3:0, Kadlec Vojtěch 3:0 w.o.

 

TJ ABC Braník - Slovan KST Bohnice A 3:0

Čermák - Zuzáková 3:1, Galbavý - Šimek 3:0, Bláha - Valenta 3:0

 

Loko Vršovice C - Slovan KST Bohnice A 0:3

Nasli - Šimek 0:3, Kokoška - Zuzáková 2:3, Valenta 0:3 w.o.

 

TTCElizza Praha C - TJ ABC Braník 3:0

Ošmera - Čermák 3:0, Vožický - Galbavý 3:0, Kadlec Vojtěch - Bláha 3:0

 

TJ ABC Braník - Loko Vršovice C 3:1

Galbavý - Nasli 0:3, Bláha - Kokoška 3:2, Čermák 3:0 w.o., Galbavý - Kokoška 3:1

 

Slovan KST Bohnice A - TTCElizza Praha C 0:3

Šimek - Ošmera 0:3, Valenta - Vožický 0:3, Zuzáková - Kadlec Vojtěch 0:3

 

Pořadí skupiny D

1. TTC Elizza Praha C 9, 2. TJ ABC Braník 7, 3. Slovan KST Bohnice A 5, 4. Loko Vršovice C 3

 

V lednovém kole, kdy bude nynější 2. třída rozdělena na 2. a 3. třídu bude toto složení:

2. třída: SK DDM Kotlářka Praha B, SK DDM Kotlářka Praha C, Slavoj Praha B, TTC Elizza Praha C, TTC Praha A, Slavoj Praha C, ZŠ Lužiny B a TJ ABC Braník

 

3. třída: Loko Vršovice B, Loko Vršovice A, TTC Klánovice A, Slovan KST Bohnice A, TTC Praha B, SK DDM Kotlářka Praha D a Loko Vršovice C

 

Pořadí 1. třídy mladšího žactva

 

1. TTC Elizza Praha A 15 (Kadlec V., Benák V., Benák J.)

2. SK DDM Kotlářka Praha A 13 (Kopecký, Gajda, Koběrský, Šíp)

3. AC Sparta Praha A 11 (Podrazil, Hofman, Melíšek)

4. TJ Slavoj Praha A 9 (Nádvorník, Brada, Gräf)

5. TTC Elizza Praha B 7 (Rochowanski, Remunda, Lamoš)

6. ZŠ Lužiny A 5 (Hudák, Rek, Zacharda)

 

Přebory družstev mladšího žactva budou pokračovat zimním kolem 14. 1. 2017.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Sobota 28.05.2022



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT