Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.



Vítězi CZ Cupu se stali Remunda, Grisa a Bruk

Fuček Miloslav

01.05.2016

Reportáže

Přečteno: 980

Komentářů: 0


V sobotním CZ Cupu, kterého se zúčastnilo rekordních jednadvacet hráčů, se bojovalo o konečné pořadí v základní části celé série, z níž vzešla nominace na finálový turnaj TOP 16, který se koná příští týden v sobotu 7. 5. 2016.


Dopoledne se začínalo kategoriemi nejmladšího žactva, staršího žactva a dorostu. Protože nedorazil žádný dorostenec, byla kategorie staršího žactva a dorostu totožná a hráči si za jedno startovné odnesli dvě medaile a dvě ceny.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Hánová - Kabát 3:0(4,5,9), Hejný - Svoboda 0:3(-2,-2,-4), Kabát - Hejný 3:0(6,5,6), Garček - Hánová 3:0(3,3,3), Hejný - Garček 0:3(-4,-0,-0), Svoboda - Kabát 3:0(3,9,3), Garček - Svoboda 3:0(8,6,10), Hánová - Hejný 3:0(5,5,3), Svoboda - Hánová 3:1(9,-10,6,5), Kabát - Garček 0:3(-5,-3,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Garček - TTC Klánovice 8, 2. Patrik Svoboda - TTC Praha 7, 3. Barbora Hánová - SK Vršovice, 4. Adam Kabát - SK Vršovice, 5. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov

 

Skupina B

Remunda - Zahálka 3:0(3,9,9), Berger - Burian 3:0(7,7,5), Zahálka - Burian 0:3(-3,-6,-3), Remunda - Berger 3:0(5,6,6), Berger - Zahálka 3:2(7,-10,-8,7,12), Burian - Remunda 0:3(-4,-5,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. Matheos Remunda - Sparta Praha 6, 2. Don Berger - SK Vršovice 5, 3. Petr Burian - TTC Praha 4. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 4

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Semifinále

Garček - Berger 3:0(3,9,4), Remunda - Svoboda 3:0(5,7,9)

 

Finále

Garček - Remunda 2:3(-4,8,5,-9,-7)

 

O 3. místo

Berger - Svoboda 0:3(-12,-4,-7)

 

O 5. až 8. místo

Hánová - Zahálka 3:1(-7,1,6,11), Burian - Kabát 3:0(1,9,8),

 

O 5. místo

Hánová - Burian 3:0(9,4,7)

 

O 7. místo

Zahálka - Kabát 3:0(9,5,6)

 

Hejný se z 2. stupně dvouher odhlásil

 

Celkové pořadí dvouher

1. Remunda Matheos - Sparta Praha, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 3. Patrik Svoboda – TTC Praha, 4. Don Berger - SK Vršovice, 5. Barbora Hánová – SK Vršovice, 6. 2. Petr Burian – TTC Praha, 7. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice, 8. Adam Kabát - SK Vršovice, 9. Matěj Hejný - TJ Střížkov

 

Čtyřhra

 

Burian, Svoboda - Garček, Remunda 2:3(-9,10,9,-8,-8), Berger, Zahálka - Hánová, Kabát 3:1(6,9,-10,5), Garček, Remunda - Hánová, Kabát 3:0(6,6,5), Burian, Svoboda - Berger, Zahálka 3:2(3,11,-11,-6,6), Berger, Zahálka - Garček, Remunda 2:3(-6,9,-7,6,-2), Hánová, Kabát - Burian, Svoboda 1:3(-12,-6,5,-9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Tomáš Garček (TTC Klánovice) a Matheos Remunda (Sparta Praha) 6, 2. Petr Burian a Patrik Svoboda (oba TTC Praha) 5, 3. Don Berger a Tobiáš Zahálka (oba SK Vršovice) 4, 4. Barbora Hánová a Adam Kabát (oba SK Vršovice) 3

 

Pořadí dvouher Velké ceny CST Ďáblice po základní části - nominace do TOP 16

1. Petr Burian - TTC Praha 8800, 2. Matheos Remunda - Sparta Praha 8000, 3. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 6600, 4. Don Berger - SK Vršovice 4800, 5. Adam Kabát - SK Vršovice 4500, 6. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3900, 7. Patrik Svoboda - TTC Praha 3700, 8. Barbora Hánová - SK Vršovice 3400, 9. Patrik Pischnoth - TTC Praha 3200, 10. Patrik Vosátka - SKST Vlašim 2000, 11. - 12. Matěj Mikula - SK Vršovice a Martin Kozák - TJ Střížkov oba 1900, 13. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice 1800, 14. Lucie Brožková - TTC Praha 1600, 15. Vojtěch Hejný - TJ Střížkov

 

Do turnaje TOP 16 je jedno volné místo, na který se může přihlásit libovolný hráč, splňující podmínky kategorie nejmladšího žactva (rok narození 2005 a mladší), další hráči s emohou hlásit jako náhradníci.

 

Pořadí čtyřher Velké ceny CST Ďáblice

1. Petr Burian - TTC Praha 9800, 2. Matheos Remunda - Sparta Praha 7800, 3. Tobiáš Zahálka - SK Vršovice 7500, 4. Don Berger - SK Vršovice 5500, 5. Patrik Svoboda - TTC Praha 3900, 6. Patrik Pischnoth - TTC Praha 3800, 7. Barbora Hánová - SK Vršovice 3700, 8. Richard Palička - TTC Praha 3600, 9. Adam Kabát - SK Vršovice 3500, 10. - 11. Patrik Vosátka - SKST Vlašim a Tomáš Garček - TTC Klánovice oba 2000, 12. Matěj Mikula - SK Vršovice 1900, 13. Lucie Brožková - TTC Praha 1800

 

Starší žactvo a dorost

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Brodský - Macek 0:3(-7,-2,-8), Molitoris - Příbramský 0:3(-7,-3,-7), Macek - Molitoris 3:0(2,10,3), Veselý - Brodský 3:0(3,3,9), Molitoris - Veselý 0:3(-3,-3,-3), Příbramský - Macek 0:3(-5,-5,-3), Veselý - Příbramský 3:0(2,1,1), Brodský - Molitoris 3:0(2,4,7), Příbramský - Brodský 0:3(-7,-4,-3), Macek - Veselý 0:3(-3,-5,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 8, 2. Lukáš Macek - SK Vršovice 7, 3. Adam Brodský - TTC Praha 6, 4. Jan Příbramský - SK Vršovice 5, 5. Tobiáš Molitoris - Slovan Bohnice 4

 

Skupina B

Erdenebayar - Grisa 0:3(-2,-3,-2), Ivanco - Lukáš 0:3(-4,-9,-8), Grisa - Ivanco 3:0(2,4,0), Bruk - Erdenebayar 3:0(3,4,2), Ivanco - Bruk 0:3(-6,-2,-4), Lukáš - Grisa 0:3(-5,-7,-3), Bruk - LUkáš 3:0(2,3,1), Erdenebayar - Ivanco 0:3(-7,-6,-6), Lukáš - Erdenebayar 3:1(6,7,-6,9), Grisa - Bruk 0:3(-6,-6,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Martin Bruk - SK Hamr 8, 2. Daniel Grisa - TTC Klánovice 7, 3. Roman Lukáš - SK Vršovice 6, 4. Jan Ivanco - Slovan Bohnice 5, 5. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 4

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Čtvrtfinále

Veselý - bye, Grisa - Brodský 3:1(4,-10,5,3), Bruk - bye, Macek - Lukáš 3:0(2,8,6)

 

Semifinále

Veselý - Grisa 3:2(3,-9,-6,9,5), Bruk - Macek 3:0(5,5,4)

 

Finále

Veselý - Bruk 0:3(-8,-8,-10)

 

O 3. místo

Grisa - Macek 3:0(3,9,5)

 

O 5. místo

Brodský - Lukáš 3:0(3,7,2)

 

O 7. až 10. místo

Příbramský - Erdenebayar 3:0(12,9,7), Ivanco - Molitoris 3:0(11,3,3)

 

O 7. místo

Příbramský - Ivanco 3:0(7,6,8)

 

O 9. místo

Erdenebayar - Molitaris 3:1(4,-7,10,9)

 

Pořadí dvouhry

1. Martin Bruk - SK Hamr, 2. Filip Veselý – Loko Vršovice, 3. Daniel Grisa - TTC Klánovice, 4. Lukáš Macek – SK Vršovice, 5. Adam Brodský – TTC Praha, 6. Roman Lukáš - SK Vršovice, 7. Jan Příbramský - SK Vršovice, 8. Jan Ivanco - Slovan Bohnice, 9. Riči Erdenebayar - SK Vršovice, 10. Tobiáš Molitaris - Slovan Bohnice

 

Čtyřhra

 

Ivanco, Molitoris - Grisa, Bruk 0:3(-2,-4,-5), Macek, Příbramský - Erdenebayar, Lukáš 3:1(1,8,-13,5), Grisa, Bruk - Macek, Příbramský 3:0(8,7,7), Veseký, Brodský - Ivanco, Molitoris 3:0(4,3,7), Macek, Příbramský - Veselý, Brodský 0:3(-6,-4,-5), Erdenebayar, Lukáš - Grisa, Bruk 0:3(-2,-3,-3), Veselý, Brodský - Erdenebayar, Lukáš 3:0(9,6,4), Ivanco, Molitoris - Macek, Příbramský 2:3(-7,-9,8,7,-9), Grisa, Bruk - Veselý, Brodský 3:1(3,-10,5,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Daniel Grisa (TTC Klánovice) a Martin Bruk (SK Hamr) 8, 2. Filip Veselý (Loko Vršovice) a Adam Brodský (TTC Praha) 7, 3. Lukáš Macek a Jan Příbramský (oba SK Vršovice)6, 4. Jan Ivanco a Tobiáš Molitoris (oba Slovan Bohnice) 5, 5. Riči Erdenebayar a Roman Lukáš (oba SK Vršovice) 4

 

Pořadí dvouher staršího žactva Velké ceny CST Ďáblice po základní části - nominace do TOP 16

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 10000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 7400, 3. Adam Brodský - TTC Praha 5000, 4. Daniel Grisa - TTC Klánovice 3700, 5. Lukáš Macek - SK Vršovice 3600, 6. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 7. Dorian Kratochvíl - TTC Praha 1900, 8. Martin Mužík - SK Vršovice 1800, 9. - 10. František Novotný - nereg. a Filip Šíma - TTC Praha oba 1700, 11. - 12. Michal Barták - Slovan Bohnice a Roman Lukáš - SK Vršovice oba 1500, 13. - 14. Adam Steiner - Slovan Bohnice a Jan Příbramský - SK Vršovice oba 1400, 15. - 16. Zuzana Kozáková - TJ Střížkov a Jan Ivanco - Slovan Bohnice oba 1300

Jako náhradníci jsou:

17. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 1200 a 18. Tobiáš Molitaris - Slovan Bohnice 1

 

Pořadí čtyřher staršího žactva Velké ceny CST Ďáblice

1. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5902, 2. Filip Veselý - Loko Vršovice 5901, 3. Adam Brodský - TTC Praha 5700, 4. Daniel Grisa - TTC Klánovice 3900, 5. - 6. Dorian Kratochvíl - TTC Praha a Martin Bruk - SK Hamr oba 2000, 7. - 8. František Novotný - nereg. a Zuzana Kozáková - TJ Střížkov oba 1700, 9. Lukáš Macek - SK Vršovice 19001, 10. - 11. Filip Šíma - TTC Praha a Jan Příbramský - SK Vršovice oba 1800, 12. .- 15. Adam Streiner, Michal Barták, Jan Ivanco a Tobiáš Molitaris (všichni Slovan Bohnice) všichni 1700, 16. - 17. Riči Erdenebayar a Roman Lukáš - oba SK Vršovice oba 1600, 18. Martin Mužík - SK Vršovice 1

 

Pořadí dvouher dorostu Velké ceny CST Ďáblice po základní části - nominace do TOP 16

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 10000, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 5500, 3. Lukáš Macek - SK Vršovice 3600, 4. Adam Brodský - TTC Praha 3300, 5. Martin Bruk - SK Hamr 2000, 6. - 8. Petr Adam a Dorian Kratochvíl - oba TTC Praha a Tomáš Runštuk - TJ Střížkov všichni 1900, 9. - 11. Petr Kušta - TJ Střížkov, Martin Mužík - SK Vršovice a Daniel Grisa - TTC Klánovice všichni 1800, 12. - 13. František Novotný - nereg. a Dan Bátrla - TJ Střížkov oba 1700, 14. Roman Lukáš - SK Vršovice 1500, 15. Jan Příbramský - SK Vršovice 1400, 16. Jan Ivanco - Slovan Bohnice 1300

Jako náhradníci jsou: 17. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 1200, 18. Tobiáš Molitoris - Slovan Bohnice 1

 

Pořadí čtyřher dorostu Velké ceny CST Ďáblice

1. Filip Veselý - Loko Vršovice 7901, 2. Ondřej Vaca - Slovan Bohnice 3801, 3. Adam Brodský - TTC Praha 3800, 4. - 8. Adam Petr a Dorian Kratochvíl - oba TTC Praha, Dan Bátrla - TJ Střížkov, Daniel Grisa - TTC Klánovice a Martin Bruk - SK Hamr všichni 2000, 9. - 11. František Novotný - nereg., Petr Kušta a Tomáš Runštuk (oba TJ Střížkov) všichni 1900, 12. Lukáš Macek - SK Vršovice 1801, 13. Jan Příbramský - SK Vršovice 1801, 14. - 15. Jan Ivanco a Tobiáš Molitoris - oba Slovan Bohnice oba 1700, 16. - 17. Riči Erdenebayar a Roman Lukáš - oba SK Vršovice oba 1600

 

Odpoledne s půlhodinovým zpožděním se hrála kategorie mladšího žactvav níž bylo semd hráčů, kteří hráli dopoledne v kategorii staršího žactva a dorostu. Mezi dopoledníma a odpoledníma kategoriema byla přestávka 45 minut.

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra - 1. stupeň

 

Skupina A

Skokan - Remunda 0:3(-4,-7,-7), Příbramský - Erdenebayar 3:0(8,5,6), Remunda - Příbramský 3:0(8,8,4), Grisa - Skokan 3:0(0,0,2), Příbramský - Grisa 0:3(-4,-1,-4), Erdenebayar - Remunda 1:3(9,-8,-9,-12), Grisa - Erdenebayar 3:0(7,3,1), Skokan - Příbramský 0:3(-1,-2,-1), Erdenebayar - Skokan 3:0(3,4,9), Remunda - Grisa 0:3(-2,-5,-10)

 

Pořadí skupiny A

1. Daniel Grisa - TTC Klánovice 8, 2. Matheos Remunda - Sparta Praha 7, 3. Jan Příbramský - SK Vršovice 6, 4. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 5, Jindřich Skokan - TTC Praha 4

 

Skupina B

Macek - Garček 3:0(10,8,12), Brodský - Hejný 3:0(5,9,4), Garček - Hejný 3:0(4,9,9), Macek - Brodský 3:0(5,3,6), Brodský - Garček 2:3(6,-6,8,-6,-7), Hejný - Macek 0:3(-5,-7,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Lukáš Macek - SK Vršovice 6, 2. Tomáš Garček - TTC Klánovice 5, 3. Adam Brodský - TTC Praha 4, 4. Matěj Hejný - TJ Střížkov 3

 

Dvouhra - 2. stupeň

 

Semifinále

Grisa - Garček 3:2(-11,8,8,-10,8), Remunda - Macek 0:3(-4,-10,-8)

 

Finále

Grisa - Macek 3:1(-6,8,4,6)

 

O 3. místo

Garček - Remunda 3:1(-10,8,9,8)

 

O 5. až 9. místo - předkolo

Hejný - Skokan 3:1(7,8,-8,6)

 

O 5. až 8. místo

Příbramský - Hejný 3:0(6,4,6), Erdenebayar - Brodský 1:3(-3,8,-8,-5),

 

O 5. místo

Příbramský - Brodský 2:3(-3,10,4,-6,-9)

 

O 7. místo

Hejný - Erdenebayar 3:2(7,-8,9,-8,7)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Daniel Grisa - TTC Klánovice, 2. Lukáš Macek - SK Vršovice, 3. Tomáš Garček - TTC Klánovice, 4. Remunda Matheos - Sparta Praha, 5. Adam Brodský – TTC Praha, 6. Jan Příbramský - SK Vršovice, 7. Matěj Hejný - TJ Střížkov, 8. Riči Erdenebayar - SK Vršovice, 9. Jindřich Skokan - TTC Praha

 

Čtyřhra

 

Macek, Erdenebayar - Příbramský, Skokan 3:0(5,2,3), Grisa, Garček - Remunda, Brodský 3:1(4,-9,10,5), Příbramský, Skokan - Remunda, Brodský 0:3(-6,-7,-6), Macek, Erdenebayar - Grisa, Garček 0:3(-8,-3,-8), Grisa, Garček - Příbramský, Skokan 3:0(3,1,2), Remunda, Brodský - Macek, Erdenebayar 3:2(-8,4,-7,5,9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Daniel Grisa a Tomáš Garček - oba TTC Klánovice 6, 2. Matheos Remunda - Sparta Praha a Adam Brodský - TTC Praha 5, 3. Lukáš Macek a Riči Erdenebayar - oba SK Vršovice 4, 4. Jan Příbramský - SK Vršovice a Jindřich Skokan - TTC Praha 3

 

Pořadí dvouher mladšího žactva Velké ceny CST Ďáblice po základní části - nominace do TOP 16

1. Adam Brodský - TTC Praha 9300, 2. - 3. Lukáš Macek - SK Vršovice a Daniel Grisa - TTC Klánovice oba 5900, 4. Matheos Remunda - Sparta Praha 5500, 5. Petr Burian - TTC Praha 5100, 6. Tomáš Garček - TTC Klánovice 3700, 7. Vojtěch Vacek - nereg. 3500, 8. Adam Steiner - Slovan Bohnice 3300, 9. Michal Barták - Slovan Bohnice 3050, 10. Martin Mužík - SK Vršovice 1800, 11. - 12. Martin Kozák - TJ Střížkov a Jan Příbramský - SK Vršovice oba 1500, 13. - 14. Matyáš Carvan - Slovan Bohnice a Matěj Hejný - TJ Střížkov oba 1400, 15. Patrik Svoboda - TTC Praha 1350, 16. Riči Erdenebayar - SK Vršovice 1300

Jako náhradníci jsou: 17. - 18. Richard Plaička a Jindřich Skokan - oba TTC Praha oba 1

 

Pořadí čtyřher mladšího žactva Velké ceny CST Ďáblice

1. Adam Brodský - TTC Praha 7500, 2. Daniel Grisa - TTC Klánovice 5900, 3. Lukáš Macek - SK Vršovice 5800, 4. Tomáš Garček - TTC Klánovice 4000, 5. - 6. Adam Steiner a Michal Barták - oba Slovan Bohnice oba 3700, 7. Matheos Remunda - Sparta Praha 3600, 8. - 9. Petr Burian - TTC Praha a Martin Mužík - SK Vršovice oba 2000, 10. Vojtěch Vacek - nereg. 1900, 11. - 12. Martin Kozák - TJ Střížkov a Riči Erdenebayar - SK Vršovice oba 1800, 13. - 15. Richard Palička a Jindřich Skokan - oba TTC Praha a Jan Příbramský - SK Vršovice všichni 1700

 

Celá série Velké ceny CST Ďáblice bude zakončena v sobotu 7. 5. 2016 finálovým turnajem TOP 16, po měmž budou rozdány medaiel a ceny za čtyřhru, která je již uzavřena a poháry a ceny za dvouhry. Pořadím dvouher zamíchá právě finálový turnaj, který má navíc vyšší bodové hodnocení.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Neděle 28.11.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT