Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Závěrečnou Grand Prix staršího žactva na Elizze vyhrál Jan Krameš

Fuček Miloslav

12.04.2015

Reportáže

Přečteno: 523

Komentářů: 0


Vítězem šestého turnaje seriálu pražských Grand Prix staršího žactva se stal Jan Krameš. Z našich hráčů se Tomáš Sedláček umístil na 8. místě a Adamovi Petrovi se nedařilo a vypadl v 1. kole útěchy.


Rekordních padesát hráčů se sešlo včera na Elizze na Grand Prix starších žáků. Hrálo se v šestnácti skupinách.

 

Dvouhra 1. stupeň

 

Skupina A

Blažková – Buček 0:3(-4,-9,-6), Dvořák P. - Blažková 3:0(3,4,2), Buček – Dvořák P. 0:3(-5,-7,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Dvořák – Sportovní JM, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Anežka Blažková – Loko Vršovice

 

Skupina B

Lorencová – Hlaváč 2:3(6,-9,-7,9,-8), Dvořák J. - Lorencová 3:0(5,2,5), Hlaváč – Dvořák J. 0:3(-10,-7,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 3. Katečina Lorencová – Slavoj Praha

 

Skupina C

Krupičková – Kubelka 0:3(-1,-5,-8), Kulveit – Krupičková 3:0(6,7,4), Kubelka – Kulveit 0:3(-3,-8,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Martin Kubelka – Kotlářka, 3. Tereza Krupičková – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Voskovec - Bartoňová 0:3(-8,-3-2), Skopec – Voskovec 3:0(8,3,3), Bartoňová – Skopec 1:3(11,-8,-8,-9)

 

Pořadí skupiny D

1. Daniel Skopec – Sparta Praha, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Tomáš Voskovec – Kotlářka

 

Skupina E

Lebeda - Čáha 3:1(6,8,-5,11), Krameš – Čáha 3:0(3,8,5), Čáha – Krameš 0:3(-3,-8,-5)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Skupina F

Sloup – Cihlář 1:3(5,-7,-10,-4), Přída – Sloup 3:0(3,5,7), Cihlář – Přída 0:3(-7,-8,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 3. Richard Sloup – Sportovní JM

 

Skupina G

Bendzák – Fales 1:3(6,-5,-11,-7), Šimůnková – Bendzák 3:0(7,3,6), Fales – Šimůnková 0:3(-3,-9,-8)

 

Pořadí skupiny G

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Matyáš Fales – Sparta Praha, 3. Jakub Bendzák – Sportovní JM

 

Skupina H

Bartoň – Mrázková 0:3(-7,-12,-7), Beran T. - Bartoň 3:0(5,3,9), Mrázková – Beran T. 0:3(-3,-7,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Tomáš Beran – Kotlářka, 2. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 3. Tomáš Bartoň – Sparta Praha

 

Skupina I

Němec – Petr 3:0(6,8,7), Marat – Němec 3:0(6,8,8), Petr – Marat 2:3(-7,8,9,-9,-6)

 

Pořadí skupiny I

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Filip Němec – Kotlářka, 3. Adam Petr – TTC Praha

 

Skupina J

Khalaila – Mitka 1:3(-10,-3,13,-6), Knobloch – Khalaila 3:0(5,4,7), Mitka – Knobloch 2:3(-8,6,-4,8,-9)

 

Pořadí skupiny J

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 3. Adam Khalaila – Kotlářka

 

Skupina K

Havlíček – Veselý 0:3(-7,-4,-6), Kaucký – Havlíček 3:0(3,5,3), Veselý – Kaucký 0:3(-4,-1,-6)

 

Pořadí skupiny K

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Filip Veselý – Loko Vršovice, 3. Matouš Havlíček – Sparta Praha

 

Skupina L

Žák – Vaněk 0:3(-2,-5,-5), Balák – Žák 3:0(4,6,4), Vaněk – Balák 0:3(-6,-7,-7)

 

Pořadí skupiny L

1. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Marek Žák – Sparta Praha

 

Skupina M

Pašek – Sochor 3:0(5,7,8), Buchtová – Klika 3:0(5,2,6), Pašek – Buchtová 3:0(5,7,8), Sochor – Klika 3:0(3,3,1), Klika – Pašek 0:3(-2,-2,-3), Sochor – Buchtová 3:0(2,4,4)

 

Pořadí skupiny M

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Tereza Buchotá – Kotlářka, 4. Matěj Klika – Sparta Praha

 

Skupina N

Šusta – Průša O. 1:3(-8,-7,6,-10), Beran M. - Šusta 3:0(6,7,6), Průša O. - Beran M. 2:3(9,9,-6,-4,-4)

 

Pořadí skupiny N

1. Matěj Beran – Kotlářka, 2. Ondřej Průša – Sportovní JM, 3. Petr Šusta – Sparta Praha

 

Skupina O

Kohlmanová - Havránek 3:2(12,12,-14,-8,8), Seidlová – Sysel 0:3(-7,-5,-5), Kohlmanová – Seidlová 3:0(8,2,2), Havránek – Sysel 0:3(-7,-3,-8), Sysel – Kohlmanová 1:3(-10,8,-10,-6), Havránek – Seidlová 3:0(4,8,7)

 

Pořadí skupiny O

1. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 2. Vojtěch Sysel – TTC Brandýs n. L., 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 4. Monika Seidlová – Kotlářka

 

Skupina P

Suk – Náhlik 0:3(-7,-4,-6), Sedláček – Suk 3:0(6,7,2), Náhlik – Sedláček 1:3(7,-13,-8,-12)

 

Pořadí skupiny P

1. Tomáš Sedláček TTC Praha, 2. Pavol Náhlik – Kotlářka, 3. Matouš Suk – Sparta Praha

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Šestnáctifinále

Dvořák P. - Mrázková 3:09,4,8), Mitka – Pašek 3:0(8,11,9), Sedláček – Němec 3:0(8,10,11), Kubelka – Šimůnková 0:3(-12,-3,-6), Krameš – Cihlář 3:0(4,6,6), Hlaváč – Kaucký 0:3(-8,-4,-6), Beran M. - Sysel 3:0(2,8,7), Vaněk – Skopec 0:3(-9,-7,-9), Kulveit – Bartoňová 3:0(2,8,4), Průša O. - Kolmanová 0:3(-6,-9,-4), Knobloch – Lebeda 3:2(-11,11,-12,7,7), Buček – Přída 0:3(-8,-9,-6), Beran T. - Fales 3:0(8,9,5), Veselý – Marat 2:3(-10,-8,5,7,-10), Balák – Náhlik 2:3(15,-7,-9,8,-9), Sochor – Dvořák J. 0:3(-5,-5,-9)

 

Osmifinále

Dvořák P. - Mitka 3:0(8,6,1), Sedláček – Šimůnková 3:1(-7,9,8,9), Krameš – Kaucký 3:1(-9,5,6,6), Beran M. - Skopec 2:3(8,10,-8,-9,-8), Kulveit – Kohlmanová 3:2(9,-8,7,-9,9), Knobloch – Přída 0:3(-7,-5,-6), Beran T. - Marat 3:2(8,9,-7,-8,5), Náhlik – Dvořák J. 0:3(-3,-11,-10)

 

Čtvrtfinále

Dvořák P. - Sedláček 3:1(10,-7,6,9), Krameš – Skopec 3:2(7,-11,7,-12,4), Kulveit – Přída 3:2(-6,7,-12,4,4), Beran T. - Dvořák J. 0:3(-9,-5,-5)

 

Semifinále

Dvořák P. - Krameš 2:3(6,2,-10,-7,-5), Kulveit – Dvořák J. 0:3(-11,-8,-8)

 

Finále

Krameš – Dvořák J. 3:1(-3,6,6,10)

 

O 3. místo

Dvořák P. - Kulveit 3:1(8,4,-9,9)

 

O 5. až 8. místo

Sedláček – Skopec 0:3(-5,-8,-8), Přída – Beran T. 3:0(8,11,9)

 

O 5. místo

Skopec – Přída 0:3(-2,-9,-8)

 

O 7. místo

Sedláček – Beran T. 0:3(-9,-1,-6)

 

O 9. až 16. místo

Mitka – Šimůnková 3:0(6,5,10), Kaucký – Beran M. 2:3(-9,5,9,-7,-6), Kohlmanová – Knobloch 3:2(10,-6,11,-13,7), Marat – Náhlik 3:1(-9,11,4,6)

 

O 9. až 12. místo

Mitka – Beran M. 0:3(-6,-10,-5), Kohlmanová – Marat 2:3(6,-9,-10,11,-11)

 

O 9. místo

Beran M. - Marat 3:0(8,6,4)

 

O 11. místo

Mitka – Kohlmanová 0:3(-7,-7,-12)

 

O 13. až 16. místo

Šimůnková – Kaucký 0:3(-7,-11,-7), Knobloch – Náhlik 2:2(-9,-4,6,5,-7)

 

O 13. místo

Kaucký – Náhlik 3:1(14,-9,12,7)

 

O 15. místo

Šimůnková – Knobloch 3:2(-5,8,9,-9,6)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Jan Dvořák – Kotlářka, 3. Petr Dvořák – Sportovní JM, 4. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 5. Kryštof Přífa – Kotlářka, 6. Daniel Skopec – Sparta Praha, 7. Tomáš Beran – Kotlářka, 8. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 9. Matěj Beran – Kotlářka, 10. Filip Marat – Sportovní JM, 11. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 12. Kryštof Mitka – TTC Brandýs n. L., 13. Jakub Kaucký – Kotlářka, 14. Pavol Náhlik – Kotlářka, 15. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 16. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 17. až 32. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, Adam Pašek – Slavoj Praha, Filip Němec – Kotlářka, Martin Kubelka – Kotlářka, Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, Vojtěch Sysel – TTC Brandýs n. L., Petr Vaněk – Slavoj Praha, Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, Ondřej Průša – Sportovní JM, Josef Lebeda – Kotlářka, Tadeáš Buček – Slavoj Praha, Matyáš Fales – Sparta Praha, Filkip Veselý – Loko Vršovice, Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L. a Adam Sochor – Stadion Žižkov

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Sloup – Seidlová 3:0(6,8,8)

 

Osmifinále

Petr – Sloup 1:3(-10,-11,10,-8), Šusta – Lorencová 0:3(-5,-2,-9), Khaila – Žák 3:0 w.o., Havlíček – Buchtová 0:3 w.o., Havránek – Klika 3:0 w.o., Blažková – Bendzák 3:0(8,12,4), Suk – Krupičková 3:0(5,4,2), Bartoň – Čáha 0:3(-4,-7,-3)

 

Čtvrtfinále

Sloup – Lorencová 3:1(8,-10,15,7), Khalaila – Buchtová 3:1(4,7,-14,6), Havránek – Blažková 3:1(3,3,-5,7), Suk – Čáha 0:3(-6,-6,-9)

 

Semifinále

Sloup – Khalaila 3:0(8,7,6), Havránek – Čáha 3:1(6,7,-9,7)

 

Finále

Sloup – Havránek 1:3(-11,6,-6,-4)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 2. Richard Sloup – Sportovní JM, 3. Adam Khalaila – Kotlářka a Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Čtyřhry

 

Šestnáctifinále

Dvořák J., Kulveit – bye, Šusta, Bartoň – Cihlář, Čáha 0:3(-6,-4,-5), Šimůnková, Lorenzová – Průša O., Bendzák 3:0(7,7,2), Buchtová, Seidlová – Sedláček, Hlaváč 0:3(-7,-6,-9), Balák, Mitka – bye, Bartoňová, Blažková – Veselý, Havránek 0:3(-8,-8,-5), Dvořák P., Sloup – Žák, Havlíček 3:0(6,4,3), Beran T., Beran M. - bye, Přída, Kaucký – bye, Petr, Sysel – Kohlmanová, Fales 0:3(-8,-4,-3), Marat, Sochor – Khalaila, Voskovec 3:0(4,2,7), Skopec, Vaněk – bye, Pašek, Buček – bye, Mrázková, Krupičková – Náhlik, Lebeda 0:3(-8,-5,-5), Kubelka, Němec – Suk, Klika 3:0(3,7,6), Krameš, Knobloch – bye

 

Osmifinále

Dvořák J., Kulveit – Cihlář, Čáha 3:2(-9,-9,8,5,5), Šimůnková, Lorencová – Sedláček, Hlaváč 3:2(4,-11,7,-10,8), Balák, Mitka – Veselý, Havránek 3:1(4,-8,11,7), Dvořák P., Sloup – Beran T., Beran M. 0:3(-8,-8,-11), Přída, Kaucký – Kohlmanová, Fales 3:2(6,-13,4,-12,3), Marat, Sochor – Skopec, Vaněk 3:0(9,5,1), Pašek, Buček – Náhlik, Lebeda 2:3(-5,9,9,-8,-4), Kubelka, Němec – Krameš, Knobloch 1:3(-6,8,-0,-10)

 

Čtvrtfinále

Dvořák J., Kulveit – Šimůnková, Lorencová 3:0(4,9,4), Balák, Mitka – Beran T., Beran M. 2:3(6,-7,10,-8,-7), Přída, Kaucký – Marat, Sochor 3:0(8,3,9), Náhlik, Lebeda – Krameš, Knobloch 0:3(-8,-9,-6)

 

Semifinále

Dvořák J., Kulveit – Beran T., Beran M. 1:3(-9,-4,10,-9), Přída, Kaucký – Krameš, Knobloch 3:0(11,12,4)

 

Finále

Dvořák J., Kulveit – Přída, Kaucký 3:1(6,14,-11,8)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Dvořák – Kotlářka a Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka, 3. Tomáš Beran a Matěj Beran – oba Kotlářka a Jan Krameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice

 

Dnes se hraje na Elizze Grand Prix dorostu, na které nemáme zastoupení našich hráčů.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pondělí 22.10.2018



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT