Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Z víkendových přeborů jednotlivců mládeže máme pět medailí

Fuček Miloslav

04.02.2015

Reportáže

Přečteno: 1266

Komentářů: 0


Naši nejmladší a mladší žáci vezou z přeborů pět medailí, z toho jednu stříbrnou a čtyři bronzové. Ve starších žácích jsme se dostali nejdál do osmifinále a v dorostu jsme neměli zastoupení.


Naši nejsilnější věkovou kategorií byly díky Vaškovi Podrazilovi nejmladší žáci. Zde vybojoval Vašek tři medaile (střbrnou v mixu a dvě bronzové – v dvouhře a čtyřhře). Další dvě medaile potom vybojovali bratři Podrazilovi Vašek s Vojtou ve čtyřhře mladších žáků. V dvouhrách skončili oba krůček před branami semifinále.

 

Nejmladší žactvo

 

Dvouhra žáků

 

Skupina A

Kopecký – Votava 3:0(4,7,5), Benák – Matej 1:3(-10,3,-6,-6), Votava – Matej 1:3(-6,-5,8,-4), Kopecký – Benák 3:0(3,3,6), Benák – Votava 3:1(6,8,-8,4), Matej – Kopecký 0:3(-5,-5,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Michal Kopecký – Kotlářka, 2. Daniel Matej – Loko Vršovice, 3. Jan Benák – Sportovní JM, 4. Radim Votava – SK Hamr

 

Skupina B

Podrazil – Zelený 3:0(2,6,1), Kukla – Kadlec 0:3(-5,-5,-10), Zelený – Kadlec 0:3(-3,-5,-3), Podrazil – Kukla 3:0(4,10,3), Kukla – Zelený 0:3(-2,-3,-2), Kadlec - Podrazil 2:3(-9,6,-3,8,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Vít Kadlec – Sportovní JM, 3. Jonáš Zelený – Kotlářka, 4. Štěpán Klukla – Kotlářka

 

Skupina C

Koběrský – Šimpach A. 3:0(9,9,8), Rochowanski – Sedláček 3:1(8,10,-9,6), Šimpach A. - Sedláček 1:3(8,-10,-9,-10), Koběrský – Rochowanski 3:0(4,6,8), Rochowanski – Šimpach A. 3:1(-10,11,5,8), Sedláček – Koběrský

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 3. Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 4. Albert Šimpach – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Melíšek – Šedivý 3:0(6,3,2), Mašek – Šíp 1:3(9,-12,-9,-3), Šedivý – Šíp 0:3(-1,-2,-1), Melíšek – Mašek 3:0(4,3,9), Mašek – Šedivý 3:0(6,2,5), Šíp – Melíšek 1:3(-5,9,-7,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 2. Martin Šíp – Kotlářka, 3. Milan Mašek – Slavoj Praha, 4. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Skupina E

Sochor - Hejný 3:0(4,3,4), Benák. – Gajda 1:3(-10,-10,9,-4), Hejný – Gajda 1:3(-6,-4,8,-6), Sochor – Benák 3:0(9,4,11), Benák – Hejný 3:0(3,1,4), Gajda – Sochor 3:1(-7,6,5,10)

 

Pořadí skupiny E

1. Jonáš Gajda – Kotlářka, 2. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. Matěj Hejný – TJ Střížkov

 

Osmifinále

Kopecký – bye, Kadlec – bye, Gajda – Rochowanski 3:2(-8,8,8,-6,6), Melíšek – bye, Koběrský – bye, Matej – Sochor 3:2(-8,10,4,-7,6), Šíp – bye, Podrazil – bye

 

Čtvrtfinále

Kopecký – Kadlec 3:0(9,5,3), Gajda – Melíšek 3:0(6,7,7), Koběrský – Matej 3:0(8,3,1), Šíp – Podrazil 1:3(8,-2,-9,-9)

 

Semifinále

Kopecký – Gajda 3:0(9,6,8), Koběrský – Podrazil 3:0(9,9,11)

 

Finále

Kopecký – Koběrský 3:0(8,7,9)

 

Pořadí dvouher

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Michael Kopecký – Kotlářka, 3. Václav Podrazil – TTC Praha a Jonáš Gajda – Koltářka

 

Dvouhra žákyň – pořadí (hráno systémem každá s každou)

1. Helena Sommerová – Kotlářka, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 4. Kateřina Vejvodová – ZŠ Lužiny, 5. Tereza Urbanová – Slavoj Praha, 6. Nela Horká – Loko Vršovice

 

Čtyřhra nejmladších žáků

 

Čtvrtfinále

Kopecký, Koběrský – Šedivý, Votava 3:0(5,3,3), Gajda, Zelený – Kadlec, Rochowanski 3:1(6,-9,9,8), Melíšek, Sedláček – Šíp, Kukla 3:0(10,5,3), Benák J., Benák V. - Podrazil, Sochor 0:3(-3,-4,-3)

 

Semifinále

Kopecký, Koběrský – Kadlec, Rochowanski 3:1(5,5,-9,8), Melíšek, Sedláček – Podrazil, Sochor 3:2(6,-9,-8,6,5)

 

Finále

Kopecký, Koběrský – Melíšek, Sedláček 3:0(3,4,4)

 

Pořadí čtyřhry

1. Michael Kopecký a Matěj Koběrský – oba Kotlářka, 2. Ondřej Melíšek – Sparta Praha a Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 3. Václav Podrazil – TTC Praha a David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita a Vít Kadlec a Jan Rochowanski – oba Sportovní JM

 

Smíšená čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Koběrský, Sommerová – bye, Melíšek, Vejvodová – Mašek, Urbanová 3:1(9-8,9,-7,4), Podrazil, Kelnárová – bye, Kopecký, Handlová – bye

 

Semifinále

Koběrský, Sommerová – Melíšek, Vejvodová 3:0(4,3,2), Podrazil, Klenárová – Kopecký, Handlová 3:2(7,-6,-14,14,8)

 

Finále

Koběrský, Sommerová – Podrazil, Kelnárová 3:0(6,4,3)

 

Pořadí smíšené čtyřhry

1. Matěj Koběrský a Helena Sommerová – oba Kotlářka, 2. Václav Podrazil – TTC Praha a Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha a Kateřina Vejvodová – ZŠ Lužiny a Michael Kopecký – Kotlářkas a Natálie Handlová – Slovan Bohnice

 

Mladší žactvo

 

Dvouhra mladších žáků

 

Skupina A

Josef – Kratochvíl 1:3(-9,9,-11,-5), Přída – Josef 3:0(7,2,5), Kratochvíl – Přída 0:3(-4,-5,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. David Kratochvíl – Sportovní JM, 3. Josef Tomáš – Sparta Praha

 

Skupina B

Krameš – Nesvačil 3:0(3,3,3), Šimpach A. - Podrazil Václav 0:3(-2,-6,-8), Nesvačil – Podrazil Václav 1:3(9,-6,-6,-3), Krameš – Šimpach A. 3:0(2,2,2), Šimpach A. - Nesvačil 3:1(-9,5,7,7), Podrazil Václav – Krameš 0:3(-1,-0,-3)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Albert Šimpach – Slovan Bohnice, 4. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny

 

Skupina C

Marat – Vostřák 3:0(7,5,9), Lanžhotský – Podrazil Vojtěch 1:3(-4,8,-9,-8), Vostřák – Podrazil Vojtěch 2:3(9,6,-2,-4,-4), Marat – Lanžhotský 3:0(3,7,7), Lanžhotský – Vostřák 3:0(10,10,4), Podrazil Vojtěch – Marat 0:3(0:3(-10,-9,-10)

 

Pořadí skupiny C

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Vojtěch Lanžhotský – Kotlářka, 4. Josef Matyáš Vostřák – Sparta Praha

 

Skupina D

Kaucký – Kuchta 3:0(2,3,1), Pfleger – Sloup 3:2(-9,7,-9,11,10), Kuchta – Sloup 0:3(-3,-2,-3), Kaucký – Pfleger 3:0(3,11,3), Pfleger – Kuchta 3:0(5,2,12), Sloup – Kaucký 0:3(-5,-3,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 3. Richard Sloup – Sportovní JM, 4. Michal Kuchta – ZŠ Lužiny

 

Skupina E

Knobloch – Rulc 3:0(5,2,5), Šusta – Šimpach M. 0:3(-8,-8,-8), Rulc – Šimpach M. 2:3(-6,10,11,-6,-4), Knobloch – Šusta 3:0(6,3,4), Šusta – Rulc 3:0(0,3,4), Šimpach M. - Knobloch 0:3(-4,-8,-2)

 

Pořadí skupiny E

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Matěj Šimpach – Slovan Bohnice, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Lukáš Rulc – Sokol Stodůlky

 

Skupina F

Havránek – Svoboda 3:2(8,-9,4,-9,4), Soukup – Melíšek 1:3(-2,8,-4,-8), Svoboda – Melíšek 3:1(6,-7,4,7), Havránek – Soukup 3:0(5,8,6), Soukup – Svoboda 0:3(-7,-10,-9), Melíšek – Havránek 0:3(-4,-6,-3)

 

Pořadí skupiny F

1. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 2. Maxim Svoboda – Kotlářka, 3. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 4. Vojtěch Soukup – ZŠ Lužiny

 

Osmifinále

Přída – bye, Pfleger – Knobloch 0:3(-4,-7,-1), Svoboda – Podrazil Václav 2:3(-11,9,1,-11,-9), Marat – bye, Kaucký – bye, Kratochvíl – Havránek 0:3(-8,-2,-3), Podrazil Vojtěch – Šimpach M. 3:1(-9,8,9,9), Krameš – bye

 

Čtvrtfinále

Přída – Knobloch 3:0(7,3,7), Podrazil Václav – Marat 0:3(-3,-1,-2), Kaucký – Havránek 3:0(7,5,5), Podrazil Vojtěch – Krameš 0:3(-4,-3,-1)

 

Semifinále

Přída – Marat 3:1(9,-10,9,9), Kaucký – Krameš 3:0(9,7,9)

 

Finále

Přída – Krameš 3:2(6,-5,10,-7,8)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Filip Marat – Sportovní JM a Jakun Kaucký – Kotlářka

 

Dvouhra mladších žákyn – pořadí

1. Helena Sommerová – Koltářka, 2. Anna Blažková – Loko Vršovice, 3. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha a Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice

 

Čryřhra mladších žáků

 

Předkolo

Kratochvíl, Sloup – Kuchta, Nesvačil 3:0(9,4,4)

 

Čtvrtfinále

Přída, Kaucký – Josef, Vostřák 3:0(8,8,9), Melíšek, Šusta – Marat, Havránek 1:3(-3,8,-7,-3), Podrazil, Podrazil – Lanžhotský, Svoboda 3:0(9,9,10), Kratochvíl Sloup – Krameš, Knobloch 0:3(-9,-7,-9)

 

Semifinále

Přída, Kaucký – Marat, Havránek 3:0(8,9,6), Podrazil, Podrazil – Krameš, Knobloch 1:3(9,-1,-6,-1)

 

Finále

Přída, Kaucký – Krameš, Knobloch 3:1(9,-8,7,7)

 

Pořadí čtyřher

1. Kryštof Přída a Jakub Kaucký – oba Kotlářka, 2. Jan Krameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice, 3. Vojtěch Podrazil a Václav Podrazil – oba TTC Praha a Filip Marat – Sportovní JM a Jakub Havránek – Loko Vršovice

 

Čtyřhra mladších žákyň – pořadí

1. Helena Sommerová – Kotlářka a Anna Blažková – Loko Vršovice, 2. Kateřina Lorencová a Veronika Šimůnková – obě Slavoj Praha, 3. Tereza Bartoňová a Natálie Handlová – obě Slovan Bohnice

 

Smíšená čtyřhra – pořadí

1. Jan Krameš – Loko Vršovice a Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Kryštof Přída a Helena Sommerová – oba Kotlářka, 3. Filip Marat – Sportovní JM a Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice a Miroslav Knobloch a Anežka Blažková – Loko Vršovice

 

Starší žactvo

 

Dvouhra starších žáků

 

Skupina A

Veselý – Beran T. 0:3(-5,-2,-0), Černota – Veselý 3:0(8,12,7), Beran T. - Černota 1:3(-7,10,-11,-12)

 

Pořadí skupiny A

1. Filip Černota – Sparta Praha, 2. Tomáš Beran – Kotlářka, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina B

Dvořák P. - Ezr F. 3:1(9,-8,5,9), Cihlář – Krameš 0:3(-9,-7,-7), Ezr F. - Krameš 0:3(-10,-8,-8), Dvořák P. - Cihlář 3:0(5,9,4), Cihlář – Ezr F. 3:1(-9,10,7,6), Krameš – Dvořák P. 3:2(7,-6,-10,10,10)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 4. František Ezr – Kotlářka

 

Skupina C

Šebl – Šimpach M. 3:1(5,7,-9,7), Kaucký – Petr 3:0(8,8,3), Šimpach M. - Petr 0:3(-5,-10,-10), Šebl – Kaucký 3:1(7,3,-7,6), Kaucký – Šimpach M. 3:0(8,4,5), Petr – Šebl 0:3(-8,-7,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Adam Petr – TTC Praha, 4. Matěj Šimpach – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Kulveit – Jílek 3:0(7,8,5), Kubelka – Sedláček 1:3(-8,8,-11,-5), Jílek – Sedláček 0:3(-3,-9,-8), Kulveit – Kubelka 3:0(3,7,3), Kubelka – Jílek 3:0(9,4,7), Sedláček – Kulveit 1:3(5,-9,-7,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 3. Martin Kubelka – Kotlářka, 4. Tomáš Jílek – ZŠ Lužiny

 

Skupina E

Dvořák J. - Kopecký 3:0(7,9,9), Fales – Knobloch 1:3(-8,6,-9,-10), Kopecký – Knobloch 0:3(-6,-8,-3), Dvořák J. - Fales 3:0(4,5,10), Fales – Kopecký 3:2(8,-10,4,-7,12), Knobloch – Dvořák J. 1:3(-5,6,-3,-8)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Dvořák – Kotlářka, 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 3. Matyáš Fales – Sparta Praha, 4. Michael Kopecký – Kotlářka

 

Skupina F

Přída – Kozák 3:0(6,4,6), Čáha – Chrástek 3:0(4,8,6), Kozák – Chrástek 0:3(-4,-8,-3), Přída – Čáha 3:0(1,6,8), Čáha – Kozák 3:0(7,3,10), Chrástek – Přída 0:3(-2,-3,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Jiří Čáha – Slovan Bohnice, 3. Martin Chrástek – Sportovní JM, 4. Vojtěch Kozák – Sokol Stodůlky

 

Skupina G

Daníček – Koběrský 3:0(3,8,1), Havránek – Skopec 0:3(-9,-9,-2), Koběrský – Skopec 3:0(8,10,16), Daníček – Havránek 3:0(4,6,8), Havránek – Koběrský 3:0(12,7,5), Skopec – Daníček 1:3(8,-8,-9,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Daníček – Sportovní JM 6, 2. Daniel Skopec – Sparta Praha 4 (3:3,67:61), 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice 4(3:3,56:57), 4. Matěj Koběrský – Kotlářka 4(3:3,65:70)

 

Skupina H

Marat – Poncar 3:0(7,7,9), Vaněk – Beran M. 0:3(-9,-5,-8), Poncar – Beran M. 0:3(-7,-3,-9), Marat – Vaněk 3:0(7,4,12), Vaněk – Poncar 3:1(9,-6,9,10), Beran M. - Marat 2:3(11,-7,-7,12,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Matěj Beran - Kotlářka, 3. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 4. Karel Poncar – ZŠ Lužiny

 

Osmifinále

Černota – Kaucký 3:0(8,4,7), Knobloch – Marat 3:2(-10,5,-17,10,11), Přída – Dvořák P. 0:3(-9,-3,-5), Skopec – Kulveit 3:1(3,-5,8,7), Dvořák J. - Čáha 3:0(8,2,4), Beran M. - Daníček 2:3(7,-5,8,-6,-8), Krameš – Beran T. 3:0(8,9,10), Sedláček – Šebl 0:3(-5,-7,-8)

 

Čtvrtfinále

Černota – Knobloch 3:0(7,8,5), Dvořák P. - Skopec 3:1(5,5,-4,2), Dvořák J. - Daníček 1:3(-10,-11,11,-5), Krameš – Šebl 1:3(4,-11,-12,-7)

 

Semifinále

Černota – Dvořák P. 3:1(7,-9,7,9), Daníček – Šebl 1:3(7,-9,-13,-10)

 

Finále

Černota – Šebl 3:1(9,5,-5,6)

 

Pořadí dvouher starších žáků

1. Filip Černota – Sparta Praha, 2. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 3. Petr Dvořák – Sportovní JM a Adam Daníček – Sportovní JM

 

Dvouhra starších žákyň – pořadí

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha a Helena Sommerová – Kotlářka

 

Čtyřhra starších žáků

 

Předkolo

Kubelka, Gajda – Čáha, Cihlář 0:3(-7,-8,-9), Petr, Sedláček – Veselý, Havránek 2:3(9,-5,-3,4,-3), Kaucký, Ezr F. - Marat, Vaněk 3:0(7,7,8), Skopec, Fales – Jílek, Poncar 3:2(-13,-8,4,7,4)

 

Čtvrtfinále

Dvořák, Daníček – Čáha, Cihlář 3:0(8,10,5), Veselý, Havránek - Beran M., Beran T. 1:3(-4,8,-12,-7), Krameš, Knobloch – Kaucký, Ezr F. 3:1(8,-9,13,8), Skopec, Fales – Dvořák J., Přída 0:3(-9,-7,-8)

 

Semifinále

Dvořák, Daníček – Beran M., Beran T. 3:0(7,9,6), Krameš, Knobloch – Dvořák J., Přída 1:3(10,-5,-10,-6)

 

Finále

Dvořák P., Daníček – Dvořák J., Přída 3:2(-6,-6,4,4,7)

 

Pořadí čtyřhry starších žáků

1. Petr Dvořák a Adam Daníček – oba Sportovní JM, 2. Jan Dvořák a Kryštof Přída – oba Kotlářka, 3. Matěj Beran a Tomáš Beran – oba Kotlářka a Jan Krsameš a Miroslav Knobloch – oba Loko Vršovice

 

Čtyřhra starších žákyň - pořadí

1. Veronika Šimůnková a Kateřina Lorencová – obě Slavoj Praha, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice a Anežka Blažková – Loko Vršovice, 3. Hana Slezáková a Tereza Bartoňová – obě Slovan Bohnice a Antonie Kelnárová a Kateřina vejvodová – obě ZŠ Lužiny

 

Smíšená čtyřhra staršího žactva – pořadí

1. Filip Černota a Aneta Kohlmanová – oba Sparta Praha, 2. Jonáš Kulveit a Veronika Šimůnková – oba Slavoj Praha, 3. Filip Marat – Sportovní JM a Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice a Petr Dvořák – Sportovní JM a Anna Dvořáková – Avia Čakovice

 

Dorostenci

 

Dvouhra dorostenců

 

Skupina A

Marat – Pour T. 3:0, Přída – Žiačik 0:3, Pour T. - Žiačik 0:3, Marat P. - Přída 3:1, Přída – Pour T. 3:1, Žiačik – Marat P. 2:3

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Jan Žiačik – Slovan Bohnice, 3. Kryštof Přída – Kotlářka, 4. Tomáš Pour – TJ Střížkov

 

Skupina B

Fausek – Franc 3:0, Komín – Zeidler 0:3, Franc – Zeidler 2:3, Fausek – Komín 3:0, Komín – Franc 3:0, Zeidler – Fausek 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Matěj Fausek – Sportovní JM, 2. Michal Zeidler – Slavoj Praha, 3. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 4. Michal Franc – Sportovní JM

 

Skupina C

Škarban – Cihlář 3:0, Dvořák P. - Kubát 3:0, Cihlář – Kubát 0:3, Škarban – Dvořák P. 3:1, Dvořák P. - Cihlář 3:1, Kubát – Škarban 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Petr Kubát – Kotlářka, 4. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice

 

Skupina D

Slobodzian – Beran M. 3:0, Černota – Šebl 3:0, Beran M. - Šebl 0:3, Slobodzian – Černota 3:1, Černota – Beran M. 3:0, Šebl – Slobodzian 2:3

 

Pořadí skupiny D

a1. Adam Slobodzian – Sportovní JM, 2. Filip Černota – Sparta Praha, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 4. Matěj Beran - Kotlářka

 

Skupina E

Truc – Kubelka 3:0, Kušta – Kulveit 0:3, Kubelka – Kulveit 1:3, Truc – Kušta 3:0, Kušta – Kubelka 2:3, Kulveit – Truc 1:3

 

Pořadí skupiny E

1. Petr Truc – Sportovní JM, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Martin Kubelka – Kotlářka, 4. Petr Kušta – TJ Střížkov

 

Skupina F

Šimůnek – Beran T. 3:2, Tichý – Marat F. 3:0, Beran T. - Marat F. 3:0, Šimůnek – Tichý 3:1, Tichý – Beran T. 1:3, Marat – Šimůnek 3:1

 

Pořadí skupiny F

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha 5, 2. Tomáš Beran – Kotlářka 5, 3. Dominik Tichý – Sokol Nusle 4, 4. Filip Marat – Sportovní JM 4

 

Skupina G

Bialas – Olšák 3:0, Novák – Daníček 1:3, Olšák – Daníček 1:3, Bialas – Novák 2:3, Novák – Olšák 3:0, Daníček – Bialas 0:3

 

Pořadí skupiny G

1. Filip Bialas – Sportovní JM A 5(5:3), 2. Oskar Novák – Slavoj Praha 5(4:5), 3. Adam Daníček – Sportovní JM 5(3:4), 4. Radek Olšák – ZŠ Lužiny 3

 

Osmifinále

Marat P. - bye, Novák – Beran T. 3:1, Dvořák P. - Zeidler 3:0, Kulveit – Slobodzian 0:3, Škarban – Bialas 3:1, Černota – Truc 3:1, Šimůnek – Žiačik 0:3, Fausek – bye

 

Čtvrtfinále

Marat P. – Novák 3:1, Dvořák P. - Slobodzian 1:3, Škarban – Černota 0:3, Žiačik – Fausek 3:0

 

Semifinále

Marat P. - Slobodzian 3:0, Černota – Žiačik 3:1

 

Finále

Marat P. - Černota 3:1(5,-14,7,10)

 

Pořadí dvouher dorostu

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Filip Černota – Sparta Praha, 3. Adam Slobodzian – Sportovní JM a Jan Žiačik – Slovan Bohnice

 

Dvouhra dorostenek – pořadí

1. Veronika Luňová – Sportovní JM, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Aneta Kohlmanová – Sparta Praha a Helena Sommerová – Kotlářka

 

Čtyřhra dorostenců – pořadí

1. Petr Marat a Matěj Fausek – oba Sportovní JM, 2. Adam Slobodzian – Sportovní JM a Petr Kubát – Kotlářka, 3. Filip Bialas – Sportovní JM a Jan Žiačik – Slovan Bohnice a Jan Škarban a Ondřej Šimůnek – oba Slavoj Praha

 

Čtyřhra dorostenek – pořadí

1. Anna Dvořáková – Avia Čakovice a Aneta Kohlmanová – Sparta Praha, 2. Veronika Luňová a Iveta Melicharová – obě Sportovní JM, 3. Hana Slezáková a Jana Maršíková – obě Slovan Bohnice

 

Smíšená čtyřhra – pořadí

1. Petr Marat a Veronika Luňová – oba Sportovní JM, 2. Matěj Fausek a Iveta Melicharová – oba Sportovní JM, 3. Filip Černota a Aneta Kohlmanová – oba Sparta Praha a Jáchym Šebl a Kateřina Lorencová – oba Slavoj Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 09.12.2022



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT