Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



Vítězem CZ Cupu nejmladšího žactva se stal Václav Podrazil

Fuček Miloslav

19.01.2015

Reportáže

Přečteno: 850

Komentářů: 0


Třetím vítězstvím po sobě ve Velké ceně Centra zábavy Karlín upevnil včera Václav Podrazil své celkové vedení.


Úplně posledním turnajem v Centru zábavy Karlín byl včera CZ Cup nejmladšího žactva. Jeho vítězem se stal Václav Podrazil, který spolu s Janem Hofmanem vyhrál i čtyřhru.

 

Při účasti desti hráčů s ehrálo ve dvou skupinách z nichž postupovali tři a zbylí hráli útěchu. Čtyřhry se hrály systémem každý s každým.

 

Dvouhry – 1. stupeň

 

Skupina A

Koutecká – Novohradský 0:3(-7,-3,-3), Němeček -Mikula 3:0(7,8,2), Novodvorský – Němeček 1:3(-6,-4,7,-5), Podrazil – Koutecká 3:0(1,1,2), Němeček – Podrazil 0:3(-3,-3,-3), Mikula – Novohradský 3:2(-9,6,-8,10,-5), Podrazil – Mikula 3:0(1,3,6), Koutecká – Němeček 0:3(-2,-4,-1), Mikula – Koutecká 3:0(2,2,7), Novohradský – Podrazil 0:3(-4,-2,-1)

 

Pořadí skupiny A:

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Tomáš Němeček - Sokol Stodůlky, 3. Matěj Mikula – SK Vršovice, 4. Vojtěch Novohradský – Sokol Stodůlky, 5. Anna Koutecká - SK Vršovice

 

Skupina B

Hofman – Šálek 3:0(4,7,1), Jírovec – Hánová 3:2(-8,-9,3,7,6), Šálek – Jírovec 2:3(-6,10,8,-6,-8), Handlová – Hofman 2:3(4,8,-7,-9,-9), Jírovec – Handlová 0:3(-1,-4,-3), Hánová – Šálek 0:3(-8,-11,-6), Handlová – Hánová 3:0(2,5,1), Hofman – Jírovec 3:0(3,1,3), Hánová – Hofman 0:3(-2,-0,-1), Šálek – Handlová 0:3(-1,-8,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Hofman – Sparta Praha, 2. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 3. Jan Jírovec – Sokol Stodůlky, 4. Jakub Šálek – SK Vršovice, 5. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Čtyřhry

 

Hánová, Koutecká – Handlová, Němeček 0:3(-3,-10,-5), Novohradský, Jírovec – Podrazil, Hofman 0:3(-2,-1,-4), Handlová, Němeček – Novohradský, Jírovec 3:0(11,6,4), Mikula, Šálek – Hánová, Koutecká 3:0(6,4,6), Novohradský, Jírovec – Mikula, Šálek 3:1(5,-9,10,5), Podrazil, Hofman – Handlová, Němeček 3:0(8,5,7), Mikula, Šálek – Podrazil, Hofman 0:3(-4,-6,-7), Hánová, Koutecká – Novohradský, Jírovec 0:3(-4,-5,-2), Podrazil, Hofman – Hánová, Koutecká 3:0(1,8,3), Handlová, Němeček – Mikula, Šálek 3:0(4,3,1)

 

Pořadí čtyřher

1. Vojtěch Podrazil – TTC Praha a Jan Hofman – Sparta Praha, 2. Natálie Handlová – Slovan Bohnice a Tomáš Němeček – Sokol Stodůlky, 3. Vojtěch Novohradský a Jan Jírovec – oba Sokol Stodůlky, 4. Matěj Mikula a Jakub Šálek – oba SK Vršovice, 5. Barbora Hánová a Anna Koutecká – obě SK Vršovice

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Čtvrtfinále

Podrazil – bye, Handlová – Mikula 3:0(9,1,3), Hofman – bye, Němeček – Jírovec 3:1(6,-5,8,6)

 

Semifinále

Podrazil – Handlová 3:0(11,5,5), Hofman – Němeček 3:0(1,6,1)

 

Finále

Podrazil – Hofman 3:1(-9,4,7,10)

 

O 3. místo

Handlová – Němeček 3:0(1,3,4)

 

O 5. místo

Mikula – Jírovec 3:2(7,8,-7,-10,7)

 

Útěcha – semifinále o 7. až 10. místo

Novohradský – Hánová 3:1(9,6,-7,7), Šálek – Koutecká 2:3(-5,7,9,-7,-7)

 

Útěcha – Finále o 7. místo

Novohradský – Koutecká 3:0(9,5,6)

 

O 9.místo

Hánová – Šálek 2:3(-8,-7,9,8,-7)

 

Pořadí dvouher

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Jan Hofman – Sparta Praha, 3. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 4. Tomáš Němeček – Sokol Stodůlky, 5. Matěj Mikula – SK vršovice, 6. Jan Jírovec – Sokol Stodůlky, 7. Vojtěch Novohradský – Sokol Stodůlky, 8. Anna Koutecká – SK Vršovice, 9. Jakub Šálek – SK vršovice, 10. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Pořadí dvouher Velké ceny Centra zábavy Karlín po 3. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 6000, 2. Jan Hofman – Sparta Praha 5600, 3. Matěj Mikula – SK Vršovice 4100, 4. Radom Votava – SK Hamr 3600, 5. Jan Rousek – TTC Praha 3000, 6. - 7. Roman Shyrokoryadov – SK Vršovice a Matheos Remunda – Sparta Praha oba 2700, 8. Jakub Šálek – SK Vršovice 2200, 9. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 1900, 10. Natálie Handlová – Slovan Bohnice 1800, 11. - 12. Štěpán Kukla – Kotlářka a Tomáš Němeček – Sokol Stodůlky oba 1700, 13. Patrik Bareš – Sparta Praha 1600, 14. Jan Jírovec – Sokol Stodůlky 1500, 15. Vojtěch Novohradský – Sokol Stodůlky 1400, 16. Anna Koutecká – SK Vršovice 1301, 17. - 18. Lukáš Flandera – Sparta Praha a Johan Višna – Kotlářka oba 1300, 19. Lucie Kudrnová – Kotlářka 1100, 20. Patrik Sedlecký – TTC Praha 901, 21. Barbora Hánová – SK Vršovice 801

 

Pořadí dvouher Velké ceny Centra zábavy Karlín po 3. turnaji

1. Václav Podrazil – TTC Praha 6000, 2. Jan Hofman – Sparta Praha 5700, 3. Radim Votava – SK Hamr 3800, 4. - 5. Jan Rousek a Patrik Sedlecký – oba TTC Praha oba 3600, 6. Ondřej Melíšek – Sparta Praha 2000, 7. Matheos Remunda – Sparta Praha 1901, 8. - 11. Štěpán Kukla – Kotlářka, Patrik Bareš – Sparta Praha, Natálie Handlová – Slovan Bohnice a Tomáš Němeček – Sokol Stodůlky všichni 1900, 12. - 13. Vojtěch Novohradský a Jan Jírovec – oba Sokol Stodůlky oba 1800, 14. Matěj Mikula – SK Vršovice 1702, 15. Jakub Šálek – SK Vršovice 1701, 16. - 18. Roman Shyrokoryadov, Barbora Hánová a Anna Koutecká – všichni SK Vršovice všichni 2, 19. - 20. Lukáš Flandera – Sparta Praha a Johan Višna – Kotlářka oba 1

 

S ohledem na ukončení provozu v Centru zábavy Karlín a probíhajícím jednáním není zatím jasno, kde bude Velké cena Centra zábavy Karlín pokračovat a tudíž není stanoven ani termín dalšího turnaje. Turnaje uvedené v kalendáři akcí proběhnou, ale s velkou pravděpodobností ve změněných termínech.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Středa 30.09.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT