Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.

Sledujte nás na Instagramu a Youtube



Mladší žáci minulý týden s dvěmi družstvy

Fuček Miloslav

17.01.2015

Reportáže

Přečteno: 1407

Komentářů: 0


O minulém víkendu jsme vyrazili na přebory družstev v sobotu s dvěmi družstvy mladších žáků. Starší žáci se v neděli nesešli a tak se hráli bez nás.


V sobotu 10. 1. 2015 jsme vyráželi do Modřan na přebory družstev mladších žáků s dvěmi družstvy. Naše áčko na podzim vybojovalo druhou třídu. Naše béčko mělo premiéru v 4. třídě, kde nastoupili naši benjamínci.

 

1. třída

 

Slovan Bohnice A – Loko Vršovice A 1:3

Mrázková – Krameš 0:3, Bartoňová – Knobloch 0:3, Handlová – Mikoláš 3:1, Mrázková – Knobloch 0:3

Slavoj Praha A – Sportovní JM A 3:0

Pašek – Sloup 3:0, Šimůnková – Marat F. 3:0, Buček – Kratochvíl 3:0

Kotlářka A – Kotlářka B 3:0

Přída – Brož 3:0, Kaucký – Kopecký 3:0, Náhlik – Luxemburk 3:0

Kotlářka A – Slovan Bohnice A 3:0

Přída – Mrázková 3:0, Kaucký – Bartoňová 3:1, Náhlik – Handlová 3:0

Kotlářka B – Slavoj Praha A 0:3

Kopecký – Pašek 0:3, Brož – Šimůnková 0:3, Luxemburk – Buček 1:3

Sportovní JM A – Loko Vršovice A 1:3

Marat F. - Krameš 0:3, Kratochvíl – Knobloch 0:3, Sloup – Mikoláš 3:2, Marat F. - Knobloch 0:3

Slovan Bohnice A – Sportovní JM A 3:2

Bartoňová – Kratochvíl 3:0, Mrázková – Marat F. 0:3, Handlová – Sloup 1:3, Bartoňová – Marat F. 3:2, Mrázková – Kratochvíl 3:0

Loko Vršovice A -Kotlářka B 3:1

Krameš – Luxemburk 3:1, Knobloch – Brož 3:0, Kopecký 0:3 w.o., Krameš – Brož 3:1

Slavoj Praha A – Kotlářka A 0:3

Pašek – Přída 0:3, Šimůnková – Kaucký 0:3, Bušek – Náhlik 0:3

Slavoj Praha A – Slovan Bohnice A 3:1

Pašek – Bartoňová 3:0, Buček – Mrázková 2:3, Šimůnek – Handlová 3:0, Pašek – Mrázková 1:3

Kotlářka A – Loko Vršovice A 3:2

Kaucký – Knobloch 1:3, Přída – Krameš 0:3, Náhlik – Mikoláš 3:0, Kaucký – Krameš 3:1, Přída – Knobloch 3:0

Kotlářka B – Sportovní JM A 3:2

Brož – Sloup 3:1, Kopecký – Marat F. 0:3, Luxemburk – Kratochvíl 3:1, Brož – Marat F. 2:3, Kopecký – Sloup 3:0

Slovan Bohnice A – Kotlářka B 1:3

Mrázková – Kopecký 1:3, Bartoňová – Brož 3:1, Handlová – Luxemburk 0:3, Mrázková – Brož 1:3, Bartoňová – Kopecký 2:3

Sportovní JM A – Kotlářka A 1:3

Marat F. - Kaucký 3:2, Sloup – Přída 0:3, Kratochvíl – Náhlik 0:3, Marat F. - Přída 1:3

Loko Vršovice A - Slavoj Praha A 3:1

Krameš – Pašek 3:1, Knobloch – Šimůnková 3:2, Mikoláš – Buček 2:3, Krameš – Šimůnková 3:0

 

Konečná tabulka 1. třídy (započteno i podzimní kolo)

 

1.

Kotlářka A

10

9

1

27:6

28

2.

Slavoj Praha A

10

8

2

25:10

26

3.

Loko Vršovice A

10

7

3

25:14

24

4.

Kotlářka B

10

4

6

13:23

18

5.

Sportovní JM A

10

1

9

12:28

12

6.

Slovan Bohnice A

10

1

9

8:29

12

 

2. třída

 

Stadion Žižkov A – TTC Praha A 3:1

Sochor A. - Podrazil Václav 3:0(4,3,0), Podrazil Vojtěch 0:3 w.o., Sochor D. - Hes 3:0(4,1,5), Sochor A. - Podrazil Vojtěch 3:1(8,-8,2,3)

ZŠ Lužiny A – Kotlářka C 3:2

Redlich – Gajda 3:2, Nesvačil – Němec F. 0:3, Kelnárová – Zelený 3:0, Redlich – Němec F. 2:3, Nesvačil – Gajda 3:2

Loko Vršovice B – Slavoj Praha B 0:3

Mikoláš – Pfleger 2:3, Rakušanová – Lorencová 2:3, Horká – Gräf 0:3

TTC Praha A – Slavoj Praha B 1:3

Podrazil Vojtěch – Pfleger 2:3(10,-6,-9,8,-10), Podrazil Václav – Lorencová 0:3(-5,-5,-8), Hes – Gräf 3:0(8,6,7), Podrazil Vojtěch – Lorencová 1:3(8,-12,-2,-8), Podrazil Václav – Pfleger 1:3(9,-7,-5,-7)

Kotlářka C – Loko Vršovice B 3:0

Němec F . - Horká 3:0, Gajda – Mikoláš 3:2, Zelený – Rakušanová 3:1

ZŠ Lužiny – TTC Praha A 2:3

Redlich – Podrazil Václav 2:3(-2,9,-7,8,-11), Nesvačil – Podrazil Vojtěch 0:3(-9,-6,-7), Kelnárová – Hes 3:1(-10,3,7,8), Redlich – Podrazil Vojtěch 3:0(9,8,9), Nesvačil – Podrazil Václav 0:3(-10,-10,-6)

Loko Vršovice B – Stadion Žižkov A 1:3

Horká – Sochor D. 0:3, Rakušanová – Sochor A. 0:3, Mikoláš 3:0 w.o., Horká – Sochor A. 0:3

Slavoj B – Kotlářka C 2:3

Lorencová – Gajda 3:0, Pfleger – Němec F. 2:3, Gräf – Zelený 3:1, Lorencová – Němec F. 1:3, Pfleger – Gajda 1:3

TTC Praha A – Kotlářka C 1:3

Podrazil Vojtěch – Gajda 2:3(10,-5,6,-10,-8), Podrazil Václav – Němec F. 3:2(-9,-12,9,9,9), Hes – Zelený 0:3(-2,-9,-9), Podrazil Vojtěch – Němec F. 1:3(-6,-5,6,-6), Podrazil Václav – Gajda 3:0(2,10,8)

Stadion Žižkov A – Slavoj Praha B 3:1

Sochor A. - Lorencová 3:2, Pfleger 0:3 w.o., Sochor D. - Gräf 3:1, Sochor A. - Pfleger 3:0

Loko Vršovice B – TTC Praha A 0:3

Rakušanová – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-6,-3), Horká – Podrazil Václav 0:3(-2,-5,-4), Mikoláš – Hes 0:3 w.o.

Slavoj Praha B – ZŠ Lužiny 3:1

Lorencová – Redlich 3:2, Pfleger – Nesvačil 3:2, Gräf – Kelnárová 1:3, Lorencová – Nesvačil 3:1

Kotlářka C – Stadion Žižkov A 1:3

Gajda – Sochor D. 0:3, Němec F. - Sochor A. 2:3, Zelený 3:0 w.o., Gajda – Sochor A. 0:3 w.o.

 

Pořadí 2. třídy

 

1.

Stadion Žižkov A

5

5

0

15:6

15

2.

Kotlářka C

5

3

2

12:9

11

3.

Slavoj Praha B

5

3

2

12:8

11

4.

TTC Praha A

5

2

3

9:11

9

5.

ZŠ Lužiny A

5

2

3

11:11

9

6.

Loko Vršovice B

5

0

5

1:15

5

 

3. třída

 

Sparta Praha A – Slavoj Praha C 3:1

Melíšek – Mašek 3:0, Hofman – Sedláček 0:3, Šusta – Urbanová 3:0, Melíšek – Sedláček 3:1

Kotlářka D – TTC Klánovice A 0:3

Gajda – Grisa 1:3, Šíp – Hodík 1:3, Lanžhotský – Kuchař 2:3

Slavoj Praha C – Kotlářka D 2:3

Sedláček – Šíp 3:1, Mašek – Gajda 0:3, Urbanová – Lanžhotský 0:3, Sedláček – Gajda 3:1, Mašek – Šíp 0:3

SK Hamr A – Sparta Praha A 3:0

Doležal – Hofman 3:0, Bruk – Melíšek 3:0, Hájek – Šusta 3:0

Kotlářka D – SK Hamr A 0:3

Gajda – Bruk 0:3, Šíp – Doležal 0:3, Zelený – Hájek 1:3

TTC Klánovice A – Slavoj Praha C 3:0

Grisa – Mašek 3:1, Hodík – Sedláček 3:2, Kuchař – Urbanová 3:0

SK Hamr A – TTC Klánovice A 3:1

Bruk – Grisa 3:0, Doležal – Hodík 1:3, Hájek – Kuchař 3:0, Bruk – Hodík 3:0

Sparta Praha A – Kotlářka D 0:3

Melíšek – Lanžhotský 2:3, Hofman – Gajda 0:3, Šusta – Šíp 0:3

TTC Klánovice A – Sparta Praha A 3:1

Grisa – Hofman 3:1, Kuchař – Melíšek 3:2, Hodík – Šusta 1:3, Grisa – Melíšek 3:0

Slavoj Praha C – SK Hamr A 0:3

Sedláček – Doležal 1:3, Urbanová – Bruk 0:3, Mašek – Hájek 1:3

 

Pořadí 3. třídy

 

1.

SK Hamr A

4

4

0

12:1

12

2.

TTC Klánovice A

4

3

1

10:4

10

3.

Kotlářka D

4

2

2

6:8

8

4.

Sparta Praha A

4

1

3

4:10

6

5.

Slavoj Praha C

4

0

4

3:12

4

 

4. třída

 

ZŠ Lužiny B – TTC Praha B 3:1

Zacharda – Sedlecký R. 0:3(-4,-5,-8), Soukup – Šíma 3:0(6,4,8), Vejvodová – Sedlecký P. 3:1(-7,10,8,7), Zacharda – Šíma 3:1(-4,21,4,2)

Sparta Praha B – Kotlářka F 3:0

Vostřák – Knop 3:1, Malůšková – Kukla 3:1, Josef – Kromka 3:0

Slavoj Praha D – Stadion Žižkov B 3:0

Bučková – Burkert 3:1, Brada – Havlík 3:1, Nádvorník 3:0 w.o.

TTC Praha B – Stadion Žižkov B 3:2

Sedlecký R. - Havlík 3:0(4,2,8), Šíma – Burkert 0:3(-8,-7,-4), Sedlecký P. 3:0 w.o., Sedlecký R. - Burkert 0:3(-8,-9,-9), Šíma – Havlík 3:0(9,7,6)

Kotlářka F – Slavoj Praha D 1:3

Knop – Nádvorník 3:1, Kukla – Brada 2:3, Kromka – Bučková 2:3, Knop – Brada 1:3

ZŠ Lužiny B – Sparta Praha B 1:3

Soukup – Vostřák 3:1, Plaček – Josef 0:3, Vejvodová – Malůšková 1:3, Soukup – Josef 0:3

Sparta Praha B – TTC Praha B 3:0

Malůšková – Šíma 3:0(8,5,9), Vostřák – Sedlecký R. 3:0(7,8,8), Josef – Sedlecký P. 3:0(3,1,2), Malůšková – Sedlecký R. 3:0(7,7,1)

Slavoj Praha D – ZŠ Lužiny B 1:3

Brada – Zacharda 2:3, Bučková – Soukup 1:3, Nádvorník – Vejvodová 3:0, Brada – Soukup 0:3

Stadion Žižkov B – Kotlářka F 2:3

Burkert – Kukla 3:0, Havlík – Knop 0:3, Kromka 0:3 w.o., Burkert – Kukla 3:2, Havlík – Knop 2:3

TTC Praha B – Kotlářka F 1:3

Sedlecký R. - Kromka 3:1(5,-9,4,8), Šíma – Knop 0:3(-4,-3,-6), Sedlecký P. - Kukla 0:3(-4,-4,-8), Sedlecký R. - Knop 1:3(7,-8,-5,-8), Šíma – Kromka 3:1(7,10,-7,7)

ZŠ Lužiny – Stadion Žižkov B 3:1

Soukup – Havlík 3:0, Vejvodová – Burkert 2:3, Plaček 3:0 w.o., Soukup – Burkert 3:0, Vejvodová – Havlík 3:0

Sparta Praha B – Slavoj Praha D 3:2

Josef – Nádvorník 3:1, Vostřák – Bučková 1:3, Malůšková – Brada 2:3, Josef – Bučková 3:0, Vostřák – Nádvorník 3:1

Slavoj Praha D – TTC Praha B 3:0

Brada – Šíma 3:0(3,9,12), Bučková – Sedlecký R. 3:0(9,11,9), Nádvorník – Sedlecký P. 3:0(9,3,8), Brada – Sedlecký R. 3:0(9,4,12)

Stadion Žižkov B – Sparta Praha B 0:3

Burkert – Josef 0:3, Havlík – Vostřák 1:3, Malůšková 0:3 w.o.

Kotlářka F – ZŠ Lužiny B 2:3

Knop – Zacharda 3:1, Kukla – Soukup 0:3, Kromka – Plaček 3:1, Knop – Soukup 0:3, Kukla – Zacharda 0:3

 

Pořadí 4. třídy

 

1.

Sparta Praha A

5

5

0

15:3

15

2.

ZŠ Lužiny B

5

4

1

13:8

13

3.

Slavoj Praha D

5

3

2

12:7

11

4.

Kotlářka F

5

2

3

9:19

9

5.

TTC Praha B

5

1

4

5:14

7

6.

Stadion Žižkov B

5

0

5

5:15

5


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Pátek 09.12.2022



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT