Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 15.30 - 17.00, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2008 a mladší - čtvrtek 15.00 až 16.00 hodin.



První pohár pro TTC Praha přivezl Vašek Podrazil

Fuček Miloslav

10.12.2014

Reportáže

Přečteno: 865

Komentářů: 0


Na nedělním Memoriálu Jana Kalibery nejmladšího žactva se Václav Podrazil konečně probojoval do sefiminále a vybojoval pohár za 4- místo ve dvouhře. Spolu s ním si odvezl zlatou medaili za čtyřhru, kterou hrál s Janem Pisárem, který memoriál vyhrál.


Memoriál Jana Kalibery se hraje tradičně v herně ABC Braník. V kategorii nejmladšího žactva se zde v neděli sešlo 41 hráčů. Hrálo se v osmi skupinách s postupem prvních dvou.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Pisár – Knop 3:0(4,4,4), Bareš – Kelnárová 2:3(5,-5,-10,8,-3), Rochowanski – Urbanová 3:0(6,8,9), Knop – Urbanová 3:2(6,-7,19,-9,3), Kelnárová – Rochowanski 3:0(8,9,7), Pisár – Bareš 3:0(3,2,1), Bareš – Knop 3:1(-5,8,6,6), Rochowanski – Pisár 0:3(-0,-8,-7), Urbanová – Kelnárová 0:3(-6,-12,-10), Knop – Klenárová 0:3(-4,-3,-4), Pisár – Urbanová 3:0(4,2,4), Bareš – Rochowanski 2:3(7,9,-11,-5,-8), Rochowanski – Knop 3:0(9,8,6), Urbanová – Bareš 0:3(-10,-5,-10), Kelnárová – Pisár 0:3(-8,-8,-2)

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 4. Patrik Bareš – Sparta Praha, 5. Jiří Knop – Kotlářka, 6. Tereza Urbanová – Slavoj Praha

 

Skupina B

Mikula – Jaroňová 3:0(2,8,6), Benák – Matej 3:1(10,-4,12,11), Jaroňová – Benák 0:3(-5,-3,-2), Chadima – Mikula 3:0(2,4,3), Benák – Chadima 0:3(-7,-6,-7), Matej – Jaroňová 3:0(3,2,3), Chadima – Matej 3:1(4,-5,9,3), Mikula – Benák 0:3(-5,-4,-1), Matej – Mikula 3:0(5,7,3), Jaroňová – Chadima 0:3(-1,-1,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. Jan Benák – Sportovní JM, 3. Daniel Matej – Loko Vršovice, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice, 5. Karolína Jaroňová – Sokol Krchleby

 

Skupina C

Hánová – Sochor 0:3(-4,-1,-1), Bučková – Šíp 1:3(-3,-6,9,-6), Sochor – Bučková 3:0(3,3,5), Sláčal – Hánová 3:0(1,3,8), Bučková – Sláčal 0:3(-2,-2,-4), Šíp – Sochor 1:3(7,-7,-8,-6), Sláčal – Šíp 3:0(8,6,2), Hánová – Bučková 0:3(-6,-2,-3), Šíp – Hánová 3:0(6,4,1), Sochor – Sláčal 2:3(9,-7,10,-4,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Martin Šíp – Kotlářka, 4. Gabriela Bučková – Slavoj Praha, 5. Barbora Hánová – SK Vršovice

 

Skupina D

Hruška – Gräf 1:3(-9,-6,6,-9), Rakušanová – Gajda 0:3(-0,-2,-3), Gräf – Rakušanová 3:0(3,10,2), Černý – Hruška 3:0(2,5,4), Rakušanová – Černý 0:3(-4,-0,-0), Gajda – Gräf 0:3(-8,-8,-8), Černý – Gajda 3:0(4,4,2), Hruška – Rakušanová 3:0(0,6,2), Gajda – Hruška 3:1(8,-10,5,8), Gräf – Černý 0:3(-9,-4,-0)

 

Pořadí skupiny D

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Adam Gräf – Slavoj Praha, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka, 4. David Hruška – ZŠ Lužiny, 5. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice

 

Skupina E

Flandera – Kadlec 0:3(-5,-5,-5), Suchánek – Pisárová 3:0(6,4,8), Kadlec – Suchánek 1:3(-5,9,-12,-8), Kopecký – Flandera 3:0(3,7,0), Suchánek – Kopecký 0:3(-6,-6,-11), Pisárová – Kadlec 0:3(-9,-9,-5), Kopecký – Pisárová 3:0(6,7,5), Flandera – Suchánek 0:3(-7,-1,-6), Pisárová – Flandera 3:0(4,6,8), Kadlec – Kopecký 0:3(-5,-2,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Filip Suchánek – SKST Liberec, 3. Vít Kadlec – Sportovní JM, 4. Kateřina Pisárová n- KST Rakovník, 5. Lukáš Flandera – Sparta Praha

 

Skupina F

Mašek – Botková 2:3(-9,9,-9,12,-7), Benák – Klokočníková 0:3(-0,-4,-2), Botková – Benák 2:3(-8,-5,4,9,-10), Luxemburk – Mašek 3:0(6,6,8), Benák – Luxemburk 0:3(-7,-13,-10), Klokočníková - Botková 3:1(5,5,-6,4), Luxemburk – Klokočníková 3:0(2,7,5), Mašek – Benát 1:3(-6,-5,8,-5), Klokočníková – Mašek 3:2(6,-4,4,-6,4), Botková – Luxemburk 1:3(-7,11,-9,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 5. Milan Mašek – Slavoj Praha

 

Skupina G

Višna – Sedláček 0:3(-3,-4,-5), Hofman – Zlámal 3:1(-5,12,8,10), Sedláček – Hofman 0:3(-10,-6,-9), Podrazil – Višna 3:0(0,6,1), Hofman – Podrazil 0:3(-7,-6,-3), Zlámal – Sedláček 0:3(-7,-8,-5), Podrazil – Zlámal 3:0(4,11,2), Višna – Hofman 0:3(-3,-3,-6), Zlámal – Višna 3:0(4,6,7), Sedláček – Podrazil 0:3(-12,-6,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Jan Hofman – Sparta Praha, 3. Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 4. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 5. Johan Višna – Kotlářka

 

Skupina H

Vachulda – Melíšek 0:3(-3,-1,-1), Staněk – Pařízková 1:3(-4,-3,9,-6), Melíšek – Staněk 3:1(3,-9,8,4), Koběrský – Vachulda 3:0(4,2,1), Staněk – Koběrský 0:3(-2,-12,-11), Pařízková – Melíšek 0:3(-9,-4,-8), Koběrský – Pařízková 3:0(4,4,7), Vachulda – Staněk 0:3(-6,-5,-5), Pařízková – Vachulda 3:0(7,0,1), Melíšek – Koběrský 0:3(-6,-8,-9)

 

Pořadí skupiny H

1. Matěj Koběrský – Kotlářka, 2. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 3. Monika Pařízková – SKST Liberec, 4. Tomáš Staněk – ABC Braník, 5. Matyáš Vachulda – Sparta Praha

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Osmifinále

Pisár – Melíšek 3:0(7,3,6), Hofman – Kopecký 0:3(-9,-6,-1), Luxemburk - Benák 3:0(5,8,6), Sochor – Černý 0:3(-2,-7,-3), Sláčal – Klokočníková 3:0(7,4,4), Suchánek – Podrazil 0:3(-8,-6,-2), Koběrský – Kelnárová 3:0(9,5,6), Gräf – Chadima 3:2(5,10,-7,-9,7)

 

Čtvrtfinále

Pisár – Kopecký 3:0(5,1,5), Luxemburk – Černý 3:0(9,9,9), Sláčal – Podrazil 0:3(-8,-9,-4), Koběrský – Gräf 3:0(3,6,2)

 

Semifinále

Pisár – Luxemburk 3:0(7,9,8), Podrazil – Koběrský 0:3(-8,-6,-4)

 

Finále

Pisár – Koběrský 3:0(9,9,6)

 

O 3. místo

Luxemburk – Podrazil 3:1(-3,9,9,7)

 

O 5. až 8. místo

Kopecký – Černý 3:2(-5,6,-6,9,5), Sláčal – Gräf 3:0(7,6,8)

 

O 5. místo

Kopecký – Sláčal 0:3(-1,-7,-7)

 

O 7. místo

Černý – Gräf 3:0(2,7,4)

 

O 9. až 16. místo

Melíšek – Hofman 3:0(9,11,7), Benák – Sochor 0:3(-9,-9,-9), Klokočníková – Suchánek 0:3(-6,-5,-5), Kelnárová – Chadima 3:0(9,9,9)

 

O 9. až 12. místo

Melíšek – Sochor 0:3(-4,-12,-6), Suchánek – Kelnárová 3:0(3,8,13)

 

O 9. místo

Sochor – Suchánek 3:1(4,-7,12,5)

 

O 11. místo

Mělíšek – Kelnárová 3:1(8,11,-8,7)

 

O 13. až 16. místo

Hofman – Benák 3:0(9,9,9), Klokočníková – Chadima 2:3(-6,9,2,-6,-7)

 

O 13. místo

Hofman – Chadima 0:3(-5,-6,-7)

 

O 15. místo

Benák – Klokočníková 0:3(-9,-9,-9)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Matěj Koběrský – Kotlářka, 3. Filip Luxemburk – Kotlářks, 4. Václav Podrazil – TTC Praha, 5. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 6. Michael Kopecký – Kotlářka, 7. Martin Černý – STC Slaný, 8. Adam Gräf – Slavoj Praha, 9. David Sochor – Stadion Žižkov, 10. Filip Suchánek – SKST Liberec, 11. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 12. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 13. Ondřej Chadima – STC Slaný, 14. Jan Hofman – Sparta Praha, 15. Petra Klokočníková – TJ Sadská, 16. Jan Benák – Sportovní JM

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Mikula, Hánová – Hofman, Bareš 0:3(-9,-9,-9), Višna, Knop – Pařízková, Suchánek 0:3(-4,-7,-7), Matej, Hruška – Zlámal, Rochowanski 1:3(-9,8,-10,-8)

 

Osmifinále

Chadima, Černý – Hofman, Bareš 3:1(9,8,-7,9), Jaroňová, Rakušanová – Botková, Pisárová 0:3(-1,-0,-3), Sláčal, Rakušanová – Benák V., Benák J. 3:0(9,9,9), Urbanová, Mašek – Kopecký, Koběrský 0:3(-9,-9,-9), Luxemburk, Kadlec – Pařízková, Suchánek 3:0(8,5,4), Kelnárová, Bučková – Melíšek, Sochor 2:3(-5,9,9,-4,-9), Sedláček, Gräf – Šíp, Gajda 2:3(6,-4,5,-9,-13), Zlámal, Rochowanski – Pisár, Podrazil 0:3(-9,-9,-8)

 

Čtvrtfinále

Chadima, Černý – Botková, Pisárová 3:1(9,-9,9,9), Sláčal, Klokočníková – Kopecký, Koběrský 0:3(-4,-4,-4), Luxemburk, Kadlec – Melíšek, Sochor 3:0(4,9,5), Šíp, Gajda – Pisár, Podrazil 0:3(-9,-7,-6)

 

Semifinále

Chadima, Černý – Kopecký, Koběrský 1:3(-9,7,-6,-6), Luxemburk, Kadlec – Pisár, Podrazil 0:3(-5,-8,-10)

 

Finále

Kopecký, Koběrský – Pisár, Podrazil 1:3(-6,10,-8,-2)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jan Pisár (KST Rakovník) a Václav Podrazil (TTC Praha), 2. Michael Kopecký a Matěj Koběrský (oba Kotlářka), 3. Ondřej Chadima a Martin Černý (oba STC Slaný) a Filip Luxemburk (Kotlářka) a Vít Kadlec (Sportovní JM)

 

Soutěž útěchy

 

Čtvrtfinále

Mašek – Sedláček 0:3(-3,-9,-4), Pisárová – Šíp 1:3(10,-8,-8,-7), Gajda – Pařízková 0:3(-2,-4,-6), Kadlec – Botková 3:0(4,3,9)

 

Semifinále

Sedláček – Šíp 3:1(-7,10,6,5), Pařízková – Kadlec 0:3(-9,-7,-8)

 

Finále

Sedláček – Kadlec 1:3(-6,6,-7,-5)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Vít Kadlec – Sportovní JM, 2. Lukáš Sedláček – Slavoj Praha, 3. Martin Šíp – Kotlářka a Monika Pařízková – SKST Liberec


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Úterý 25.02.2020



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT