Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.



Podzimní cena Modřan dorostu: 1. Škarban, 2. Bialas, 3. Šebl

Fuček Miloslav

30.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1193

Komentářů: 0


Dnes se sešlo na Grand Prix dorostu 22 hráčů, tak se hrálo skupinovým systémem ve třech stupních. Náš Ondra Malát skončil na 13. místě.


Hrálo se ve čtyřech skupinách, z nichž první a druzí postupovali do dvou skupin o 1. až 8. místo, třetí a čtvrtí postupovali do dvou skupin o 9. až 16. místo a hráči na 5. a 6. místech postupovali do dvou skupin o 17. až 22. místo.V 3. stupni potom vždy hráči ze skupin postupovali po dvou do skupin o další umístění, přičemž vzájemné zápasy se vždy započítávaly.

 

Dvouhra – 1. stupeň

 

Skupina A

Škarban – Sládek 3:0, Tichý – Kubát 0:3, Kušta – Drgoňová 3:2, Sládek – Drgoňová 3:2, Kubát – Kušta 3:0, Škarban – Tichý 3:0, Tichý – Sládek 3:0, Kušta – Škarban 0:3, Drgoňová – Kubát 0:3, Sládek – Kubát 0:3, Škarban – Drgoňová 3:0, Tichý – Kušta 3:0, Kušta – Sládek 0:3, Drgoňová – Tichý 0:3, Kubát – Škarban 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Petr Kubát – Kotlářka, 3. Dominik Tichý – Sokol Nusle, 4. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 5. Petr Kušta – TJ Střížkov, 6. Veronika Drgoňová – ABC Braník

 

Skupina B

Novák O. - Zeidler 3:0, Malát – Komín 3:2, Zeidler – Malát 3:0, Bialas – Novák O. 1:3, Malát – Bialas 2:3, Komín – Zeidler 1:3, Bialas – Komín 3:2, Novák O. - Malát 3:0, Komín – Novák O. 1:3, Zeidler – Bialas 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Oskar Novák – Slavoj Praha, 2. Filip Bialas – Sportovní JM, 3. Michal Zeidler – Slavoj Praha, 4. Ondřej Malát – TTC Praha, 5. Ondřej Komín – Slovan Bohnice

 

Skupina C

Pour L. - Šebl 0:3, Chrástek – Maršíková 3:0, Šebl – Chrástek 3:0, Jež – Pour L. 3:0, Chrástek – Jež 0:3, Maršíková – Šebl 0:3, Jež – Maršíková 3:0, Pour L. - Chrástek 1:3, Maršíková – Pour L. 3:0, Šebl – Jež 3:1

 

Pořadí skupiny C

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Dominik Jež – Kotlářka, 3. Martin Chrástek – Sportovní JM, 4. Jana Maršíková – Slovan Bohnice, 5. Lukáš Pour – Sokol Nusle

 

Skupina D

Šimůnek – Kulveit 1:3, Procházková – Daníček 0:3, Pour T. - Laube 3:1, Kulveit – Laube 3:0, Daníček – Pour T. 3:2, Šimůnek – Procházková 3:0, Procházková – Kulveit 0:3, Pour – Šimůnek 0:3, Laube – Daníček 1:3, Kulveit – Daníček 3:1, Šimůnek – Laube 3:0, Procházková – Pour T. 0:3, Pour T. - Kulveit 0:3, Laube – Procházková 3:1, Daníček – Šimůnek 3:2

 

Pořadí skupiny D

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Adam Daníček – Sportovní JM, 3. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 4. Tomáš Pour – TJ Střížkov, 5. David Laube – Sokol Nusle, 6. Lucie Procházková – Slovan Bohnice

 

Dvouhra – 2. stupeň

 

Skupina E – o 1. až 8. místo

Škarban – Bialas 3:0(11,8,4), Kubát – Novák O. 3:1(9,7,-9,9), Bialas – Novák O. 1:3(-7,-9,5,-8), Škarban – Kubát 3:0(1,6,8), Kubát – Bialas 1:3(-6,-1,8,-12), Novák O. - Škarban 1:3(7,-7,-7,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Jan Škarban – Slavoj Praha 6, 2. Filip Bialas – Sportovní JM 4(4:4/1,16), 3. Oskar Novák – Slavoj Praha 4(4:4/0,96), 4. Petr Kubát – Kotlářka 4(4:4/0,9)

 

Skupina F – o 1. až 8. místo

Šebl – Daníček 3:2(0,-7,-7,6,11), Jež – Kulveit 3:2(9,10,-8,-9,3), Daníček – Kulveit 1:3(6,-9,-7,-6), Šebl – Jež 3:1(8,5,-8,6), Jež – Daníček 3:0(5,9,2), Kulveit – Šebl 1:3(5,-4,-4,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha 6, 2. Dominik Jež – Kotlářka 5, 3. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha 4, 4. Adam Daníček – Sportovní JM 3

 

Skupina G – o 9. až 16. místo

Tichý – Malát 3:2(-6,6,-8,7,7), Sládek – Zeidler 1:3(9,-7,-1,-9), Malát – Zeidler 0:3(-9,-3,-8), Tichý – Sládek 3:0(4,8,1), Sládek – Malát 0:3(-4,-0,-9), Zeidler – Tichý 3:2(5,8,-7,-6,9)

 

Pořadí skupiny G

1. Michal Zeidler – Slavoj Praha 6, 2. Dominik Tichý – Sokol Nusle 5, 3. Ondřej Malát – TTC Praha 4, 4. Matyáš Sládek – Slavoj Praha 3

 

Skupina H – o 9. až 16. místo

Chrástek – Pour T. 0:3(-7,-2,-4), Maršíková – Šimůnek 1:3(-2,9,-8,-3), Pour T. - Šimůnek 0:3(-8,-6,-10), Chrástek – Maršíková 3:0(1,8,6), Maršíková – Pour T. 0:3(-4,-3,-7), Šimůnek – Chrástek 3:0(5,5,8)

 

Pořadí skupiny H

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha 6, 2. Tomáš Pour – TJ Střížkov 5, 3. Martin Chrástek – Sportovní JM 4, 4. Jana Maršíková – Slovan Bohnice 3

 

Skupina I – o 17. až 22. místo

Drgoňová – Komín 0:3(-5,-7,-3), Kušta – Drgoňová 3:2(2,-9,7,-8,8), Komín – Kušta 3:1(-3,3,7,6)

 

Pořadí skupiny I

1. Ondřej Komín – Slovan Bohnice 4, 2. Petr Kušta – TJ Střížkov 3, 3. Veronika Drgoňová – ABC Braník 2

 

Skupina J – o 17. až 22. místo

Laube – Procházková 3:1(-10,3,5,5), Pour L. - Laube 2:3(-3,9,-5,5,-7), Procházková – Pour L. 3:0(8,6,8)

 

Pořadí skupiny J

1. David Laube – Sokol Nusle 4, 2. Lucie Procházková – Slovan Bohnice 3, 3. Lukáš Pour – Sokol Nusle 2

 

Dvouhra – 3. stupeň

 

Skupina o 1. až 4. místo

Škarban – Jež 3:1(5,6,-8,9), Bialas – Šebl 3:0(10,11,7), Jež – Šebl 1:3(-8,-5,8,-6), Škarban – Bialas 3:0(11,8,4), Bialas – Jež 3:2(3,-7,-9,9,11), Šebl – Škarban 2:3(11,-4,5,-9,-3)

 

Skupina o 5. až 8. místo

Novák O. - Daníček 3:2(-7,6,8,-9,5), Kubát – Kulveit 2:3(-8,-8,9,3,-10), Daníček – Kulveit 1:3(6,-9,-7,-6), Novák O. - Kubát 1:3(-9,-7,9,-9), Kubát – Daníček 3:2(-7,-8,6,8,7), Kulveit – Novák O. 3:0(6,9,4)

 

Skupina o 9. až 12. místo

Zeidler – Pour T. 3:0(7,8,7), Tichý – Šimůnek 2:3(6,8,-12,-8,-8), Pour T. - Šimůnek 0:3(-8,-6,-10), Zeidler – Tichý 3:2(5,8,-7,-6,-9), Tichý – Pour T. 3:0(10,4,11), Šimůnek – Zeidler 2:3(7,-16,-11,10,-9)

 

Skupina o 13. až 16. místo

Malát – Maršíková 3:0(3,6,6), Sládek – Chrástek 1:3(-7,-10,7,-7), Maršíková – Chrástek 0:3(-1,-8,-6), Malát – Sládek 3:0(4,0,9), Sládek – Maršíková 3:2(11,-10,-7,7,9), Chrástek – Malát 0:3(-7,-9,-6)

 

Skupina o 17. až 20. místo

Laube – Kušta 3:1(9,-9,8,10), Procházková – Komín 0:3(-9,-9,-9), Kušta – Komín 1:3(3,-3,-7,-6), Laube – Procházková 3:1(-10,3,5,5), Procházková – Kušta 3:2(-8,9,-4,8,4), Komín – Laube 3:1(9,-6,7,6)

 

O 21. místo

Pour L. - Drgoňová 2:3(9,-10,-6,10,-6)

 

Pořadí dvouher

1. Jan Škarban – Slavoj Praha, 2. Filip Bialas – Sportovní JM, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 4. Dominik Jež – Kotlářka, 5. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 6. Petr Kubát – Kotlářka, 7. Oskar Novák – Slavoj Praha, 8. Adam Daníček – Sportovní JM, 9. Michal Zeidler – Slavoj Praha, 10. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 11. Dominik Tichý – Sokol Nusle, 12. Tomáš Pour – TJ Střížkov, 13. Ondřej Malát – TTC Praha, 14. Martin Chrástek – Sportovní JM, 15. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 16. Jana Maršíková – Slovan Bohnice, 17. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 18. David Laube – Sokol Nusle, 19. Lucie Procházková – Slovan Bohnice, 20. Petr Kušta – TJ Střížkov, 21. Veronika Drgoňová – ABC Braník, 22. Lukáš Pour – Sokol Nusle

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Drgoňová (ABC Braník), Sládek (Slavoj Praha) – Kušta, Pour T. (oba TJ Střížkov) 0:3(-4,-1,-9), Malát (TTC Praha), Pour L. (Sokol Nusle) – Komín (Slovan Bohnice), Chrástek (Sportovní JM) 3:1(9,-9,8,8), Laube, Tichý (oba Sokol Nusle) – Šimůnek, Novák O. (oba Slavoj Praha) 0:3(-9,-3,-9)

 

Čtvrtfinále

Škarban, Zeidler (oba Slavoj Praha) – Maršíková, Procházková (obě Slovan Bohnice) 3:1(7,-10,11,1), Kušta, Pour T. (oba TJ Střížkov) – Bialas, Daníček (oba Sportovní JM) 1:3(-9,12,-7,-4), Šebl, Kulveit (oba Slavoj Praha) – Komín (Slovan Bohnice), Chrástek (Sportovní JM) 3:0(10,3,8), Šimůnek, Novák O. (oba Slavoj Praha) – Jež, Kubát (oba Kotlářka) 3:1(9,8,-7,7)

 

Semifinále

Škarban, Zeidler (oba Slavoj Praha) – Bialas, Daníček (oba Sportovní JM) 3:0(8,8,6), Šebl, Kulveit (oba Slavoj Praha) – Šimůnek, Novák O. (oba Slavoj Praha) 1:3(-6,-9,9,-9)

 

Finále

Škarban, Zeidler (oba Slavoj Praha) – Šimůnek, Novák O. (oba Slavoj Praha) 1:3(-9,-10,9,-7)

 

Pořadí čtyřher

1. Ondřej Šimůnek a Oskar Novák (oba Slavoj Praha), 2. Jan Škarban a Michal Zeidler (oba Slavoj Praha), 3. Filip Bialas a Adam Daníček (oba Sportovní JM) a Jáchym Šebl a Jonáš Kulveit (oba Slavoj Praha)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Neděle 28.11.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT