Vítejte na stránce oddílu mládeže TTC Praha

Oddíl dělá průběžně nábor, přijímáme nové hráče od 7 do 13 let, po individuální domluvě případně i starší. Trénujeme v CST Ďáblice, Kokořínská 204/28: Pondělí 16.00 - 17.30, Středa 16.00 - 17.30, čtvrtek 16.00 - 17.30 Přípravka pro ročníky 2010 a mladší - čtvrtek 14.45 až 15.45 hodin.



Dvojnásobné vítězství Pisára v Modřanech

Fuček Miloslav

01.11.2014

Reportáže

Přečteno: 1303

Komentářů: 0


V sobotní Velké ceně Modřan nejmladšího žactva vyhrál Jan Pisár dvouhru i čtyřhru (společně s Pavlem Sláčalem). Zopakoval tak svůj úspěch z minulé Grand Prix nejmladšího žactva.


Při účasti 39 hráčů se hrálo v osmi skupinách a dohrávala se i soutěž útěchy.

 

Skupina A

Pisár – Sedlář 3:0(3,1,7), Šíp – Sochor D. 1:3(-6,10,-3,-6), Sedlář – Sochor D. 0:3(-2,-6,-3), Pisár – Šíp 3:0(1,7,5), Šíp – Sedlář 1:3(10,-9,-8,-11), Sochor D. - Pisár 0:3(-6,-8,-12)

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. David Sochor – Stadion Žižkov, 3. Jiří Sedlář – Spartak Čelákovice, 4. Martin Šíp – Kotlářka

 

Skupina B

Šestáková – Kelnárová 0:3(-2,-2,-2), Mikula – Rakušanová 3:0(7,5,5), Kelnárová – Mikula 3:0(1,2,2), Lebeda – Šestáková 3:0(2,5,5), Mikula – Lebeda 0:3(-3,-3,-3), Rakušanová – Kelnárová 0:3(-2,-1,-4), Lebeda – Rakušanová 3:0(10,3,7), Šestáková – Mikula 3:0(12,9,8), Rakušanová – Šestáková 3:1(-7,9,7,7), Kelnárová – Lebeda 0:3(-9,-4,-14)

 

Pořadí skupiny B

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 3. Magdaléna Šestáková – Spartak Čelákovice, 4. Matěj Mikula – SK Vršovice, 5. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice

 

Skupina C

Bareš – Mlejnek 0:3(-3,-3,-8), Koutecká – Gajda 0:3(-2,-3,-2), Mlejnek – Koutecká 3:0(1,3,2), Chadima – Bareš 3:0(4,4,6), Koutecká – Chadima 0:3(-0,-2,-1), Gajda – Mlejnek 2:3(-4,8,9,-6,-9), Chadima – Gajda 3:1(-6,9,9,10), Bareš – Koutecká 3:0(3,7,6), Gajda – Bareš 3:0(2,6,3), Mlejnek – Chadima 0:3(-4,-11,-5)

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 3. Jonáš Gajda – Kotlářka, 4. Patrik Bareš – Sparta Praha, 5. Anna Koutecká – SK Vršovice

 

Skupina D

Flandera – Kadlec 0:3(-0,-2,-5), Bučková – Kukla 1:3(-8,9,-9,-8), Kadlec – Bučková 3:0(7,4,8), Sláčal – Flandera 3:0(1,1,3), Bučková – Sláčal 0:3(-3,-5,-3), Kukla – Kadlec 0:3(-7,-1,-5), Sláčal – Kukla 3:0(3,3,6), Flandera – Bučková 0:3(-9,-12,-7), Kukla – Flandera 3:0(1,1,3), Kadlec – Sláčal 0:3(-10,-6,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Vít Kadlec – Sportovní JM, 3. Štěpán Kukla – Kotlářka, 4. Gabriela Bučková – Slavoj Praha, 5. Lukáš Flandera – Sparta Praha

 

Skupina E

Hruška - Gräf 0_3(-9,-5,-8), Shrokoryadov – Benák V. 0:3(-7,-2,-4), Gräf - Shrokoryadov 3:1(-6,5,4,5), Luxemburk – Hruška 3:0(4,6,7), Shrokoryadov – Luxemburk 0:3(-0,-2,-4), Benák V. - Gräf 1:3(5,-8,-11,-4), Luxemburk – Benák V. 3:0(2,3,9), Hruška - Shrokoryadov 3:0(4,6,5), Benák V. – Hruška 3:0(8,5,10), Gräf – Luxemburk 0:3(-4,-2,-8)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Adam Gräf – Slavoj Praha, 3. Vít Benák – Sportovní JM, 4. David Hruška – ZŠ Lužiny, 5. Roman Shrokoryadov – SK Vršovice

 

Skupina F

Benák J. - Chaloupka 0:3(-7,-6,-9), Horáček – Hofman 1:3(-9,-6,9,-13), Chaloupka – Horáček 3:0(5,5,4), Podrazil – Benák J. 3:0(5,4,8), Horáček – Podrazil 0:3(-1,-5,-5), Hofman – Chaloupka 2:3(8,9,-4,-7,-6), Podrazil – Hofman 3:1(6,-10,7,8), Benák J. - Horáček 3:0(11,8,10), Hofman – Benák J. 0:3(-3,-2,-7), Chaloupka – Podrazil 2:3(7,-11,-7,7,-8),

 

Pořadí skupiny F

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 3. Jan Benák – Sportovní JM, 4. Jan Hofman – Sparta Praha, 5. Vojtěch Horáček – TJ AŠ Mladá Boleslav

 

Skupina G

Šedivý – Botková 0:3(-3,-4,-1), Zacharda – Pisárová 1:3(9,-8,-11,-10), Botková – Zacharda 3:1(5,-9,4,8), Vojna – Šedivý 3:0(2,4,4), Zacharda – Vojna 0:3(-8,-4,-7), Pisárová – Botková 0:3(-7,-5,-6), Vojna – Pisárová 3:1(-5,5,7,5), Šedivý – Zacharda 0:3(-3,-1,-1), Pisárová – Šedivý 3:0(2,3,4), Botková – Vojna 0:3(-8,-2,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Daniel Vojna – TSM Kladno, 2. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 3. Kateřina Pisárová – KST Rakovník, 4. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 5. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Skupina H

Rochowanski – Černý 0:3(-3,-5,-5), Truksa – Oplt 2:3(6,11,-9,-4,-7), Černý – Truksa 3:0(5,6,7), Melíšek – Rochowanski 1:3(-9,6,-8,-6), Truksa – Melíšek 0:3(-1,-2,-3), Oplt – Černý 0:3(-5,-5,-8), Melíšek – Oplt 3:0(4,5,6), Rochowanski – Truksa 3:1(6,-8,7,6), Oplt – Rochowanski 3:2(-6,-9,7,4,9), Černý – Melíšek 3:2(9,-4,-9,4,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 3. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 4. Pavel Oplt – TJ AŠ Mladá Boleslav, 5. Ondřej Truksa – SK Hamr

 

Osmifinále

Pisár – Kelnárová 3:0(1,4,7), Botková – Podrazil 1:3(-3,-6,8,-6), Černý - Gräf 3:0(4,8,5), Kadlec V. - Chadima 0:3(-11,-9,-10), Sláčal – Chaloupka 1:3(-4,9,-9,-12), Mlejnek – Vojna 3:2(4,-8,7,-9,9), Luxemburk – Melíšek 3:0(7,9,7), Sochor D. - Leneda 0:3(-10,-10,-10)

 

Čtvrtfinále

Pisár – Podrazil 3:1(-12,4,6,8), Černý – Chadima 2:3(-13,8,-8,6,-2), Sláčal – Mlejnek 3:1(4,6,-9,5), Luxemburk – Lebeda 2:3(-0,7,8,-8,-10)

 

Semifinále

Pisár – Chadima 3:0(4,2,2), Sláčal – Lebeda 2:3(11,4,-10,-2,-3)

 

Finále

Pisár – Lebeda 3:1(-9,8,6,4)

 

O 3. místo

Chadima – Sláčal 0:3(-7,-7,-8)

 

O 5. až 8. místo

Podrazil – Černý 2:3(-9,9,5,--11,-8), Mlejnek – Luxemburk 2:3(9,10,-7,-7,-7)

 

O 5. místo

Černý – Luxemburk 3:1(-8,9,4,6)

 

O 7. místo

Podrazil – Mlejnek 0:3 w.o.

 

O 9. až 16. místo

Kelnárová – Botková 3:2(-7,8,-8,4,9), Gräf – Kadlec V. 1:3(-8,7,-2,-3), Chaloupka – Vojna 3:2(10,8,6,-10,10), Melíšek – Sochor D. 1:3(-8,-7,5,-10)

 

O 9. až 12. místo

Botková – Kadlec 0:3(-7,-6,-6), Chaloupka – Sochor D. 0:3(-6,-8,-3)

 

O 9. místo

Kadlec V. - Sochor D. 0:3(-8,-10,-4)

 

O 11.místo

Botková – Chaloupka 2:3(-6,9,11,-8,-5)

 

O 13. až 16. místo

Kelnárová - Gräf 1:3(14,-8,-7,-12), Vojna – Melíšek 3:0(7,9,5)

 

O 13. místo

Gräf - Vojna 0:3(-3,-8,-2)

 

O 15. místo

Kelnárová – Melíšek 1:3(7,-10,-5,-2)

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Šedivý - Shrokoryadov 0:3(-4,-8,-2), Horáček – Mikula 3:0(9,8,2), Hofman – Truksa 3:2(-5,7,8,-8,14), Koutecká – Oplt 0:3(-5,-2,-2), Bareš – Rakušanová 3:0(6,6,3)

 

Osmifinále

Gajda - Shrokoryadov 3:0(6010,8), Bučková – Rochowanski 0:3(-3,-7,-9), Sedlář – Horáček 3:1(9,11,-7,13), Hofman – Pisárová 3:0(12,6,10), Benák V. - Oplt 0:3(-7,-8,-4), Šíp – Šestáková 3:0(9,6,8), Benák V. – Zacharda 3:2(4,-8,5,-7,5), Bareš – Kukla 3:2(-7,-7,9,8,13)

 

Čtvrtfinále

Gajda – Rochowanski 3:1(6,-5,10,6), Sedlář – Hofman 0:3(-8,-7,-3), Oplt – Šíp 3:1(10,-7,3,8), Benák V.– Bareš 3:0(8,4,9)

 

Semifinále

Gajda – Hofman 3:1(6,-7,7,13), Oplt – Benák V. 3:2(8,4,-9,-11,15)

 

Finále – o 17. místo

Gajda – Oplt 3:1(9,-8,4,10)

 

O 19. až 20. místo

Hofman – Benák J. 3:1(-9,6,11,9)

 

O 21. až 24. místo

Rochowanski – Sedlář 3:0(6,5,8), Šíp – Bareš 3:0(7,3,14)

 

O 21. místo

Rochowanski – Šíp 3:1(-6,9,8,6)

 

O 23. místo

Sedlář – Bareš 3:0(2,9,5)

 

O 25. až 32. místo

Shrokoryadov – Bučková 0:3(-10,-10,-10), Horáček – Pisárová 0:3(-8,-3,-4), Benák V. - Šestáková 3:0(2,7,4), Zacharda – Kukla 3:0(8,9,2)

 

O 25. až 28. místo

Bučková – Pisárová 0:3(-4,-11,-4), Benák V. - Zacharda 3:0(3:1(-8,6,11,8)

 

O 25. místo

Pisárová – Benák V. 0:3(-5,-6,-7)

 

O 27. místo

Bučková – Zacharda 0:3(-10,-8,-6)

 

O 29. až 32. místo

Shrokoryadov – Horáček 0:3(-4,-5,-6), Šestáková – Kukla 0:3(-1,-8,-9)

 

O 29. místo

Horáček – Kukla 3:2(-10,10,-11,7,2)

 

O 31. místo

Shrokoryadov – Šestáková 0:3 w.o.

 

O 33. až 37. místo

Šedivý – bye, Mikula – Truksa 0:3(-4,-5,-5), Koutecká – bye, Rakušanová – bye

 

O 33. až 36. místo

Šedivý – Truksa 0:3(-3,-2,-5), Koutecká – Rakušanová 0:3(-5,-4,-7)

 

O 33. místo

Truksa – Rakušanová 3:1(-7,2,4,12)

 

O 35. místo

Šedivý – Koutecká 2:3(-7,3,-10,4,-10)

 

Pořadí dvouhry

1. Jan Pisár – KST Rakovník, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 4. Ondřej Chadima – STC Slaný, 5. Martin Černý – STC Slaný, 6. Filip Luxemburk – Kotlářka, 7. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk, 8. Václav Podrazil – TTC Praha, 9. David Sochor – Stadion Žižkov, 10. Vít Kadlec – Sportovní JM, 11. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 12. Michaela Botková – TJ AŠ Mladá Boleslav, 13. Daniel Vojta – TSM Kladno, 14. Adam Gräf – Slavoj Praha, 15. Ondřej Melíšek – Sparta Praha, 16. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 17. Jonáš Gajda – Kotlářka, 18. Pavel Oplt - TJ AŠ Mladá Boleslav, 19. Jan Hofman – Sparta Praha, 20. Jan Benák – Sportovní JM, 21. Jan Rochowanski – Sportovní JM, 22. Martin Šíp – Kotlářka, 23. Jiří Sedlář – Spartak Čelakovice, 24. Patrik Bareš – Sparta Praha, 25. Vít Benák – Sportovní JM, 26. Kateřina Pisárová – KST Rakovník 27. Jáchym Zacharda – ZŠ Lužiny, 28. Gabriela Bučková – Slavoj Praha, 29. Vojtěch Horáček – TJ AŠ Mladá Boleslav, 30. Štěpán Kukla – Kotlářka, 31. Magdalena Šestáková – Spartak Čelákovice, 32. Roman Shrokoryadov – SK Vršovice, 33. Ondřej Truksa – SK Hamr, 34. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice, 35. Anna Koutecká – SK Vršovice, 36. Ondřej Šedivý – Sportovní JM

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Sedlář, Šestáková – Rochowanski, Kadlec V. 0:3(-7,-4,-5), Bareš, Hofman – Hruška, Zacharda 3:2(7,-12,10,-8,4)

 

Osmifinále

Pisár, Sláčal – Rochowanski, Kadlec V. 3:0(4,11,11), Kelnárová, Bučková – Gajda, Šíp 0:3(-8,-9,-8), Melíšek, Sochor – Mikula, Shrokoryadov 3:0(5,6,2), Horáček, Oplt – Chadima, Černý 0:3(-9,-4,-3), Chaloupka, Vojna – Benák V., Benák J. 3:0(6,8,10), Rakušanová, Koutecká – Kukla, Podrazil 0:3(-5,-1,-6), Gräf, Mlejnek – Šedivý, Pisárová 3:1(-9,11,11,11), Bareš, Hofman – Luxemburk, Lebeda 1:3(-0,9,-5,-5)

 

Čtvrtfinále

Pisár, Sláčal – Gajda, Šíp 3:0(3,7,7), Melíšek, Sochor – Chadima, Černý 0:3(-5,-9,-7), Chaloupka, Vojna – Kukla, Podrazil 3:0(4,9,5), Gräf, Mlejnek – Luxemburk, Lebeda 0:3(-11,-5,-4)

 

Semifinále

Pisár, Sláčal – Chadima, Černý 3:0(6,5,7), Chaloupka, Vojna – Luxemburk, Lebeda 0:3(-5,-7,-3)

 

Finále

Pisár, Sláčal – Luxemburk, Lebeda 3:0(6,6,6)

 

Pořadí čtyřher

1. Jan Pisár – KST Rakovník a Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Filip Luxemburk a Josef Lebeda – oba Kotlářka, 3. Ondřej Chadima a Martin Černý – oba STC Slaný a Mikuláš Chaloupka a Daniel Vojna – oba TSM Kladno

 

Velká cena Modřan pokračuje v neděli kategorií mladšího žactva.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Neděle 28.11.2021



Nastavit tuto stránku jako domovskou


Děkujeme za finanční podporu Městské části Praha 8.


Děkujeme za finanční podporu MŠMT ČR.


Magistrát hl. m. Prahy


Petr Barcal - realitní makléř



Copyright
TTC Praha

Vytvořil
MF SOFT